مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (11):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پلاگین آمار پیشرفته prostats

پلاگین آمار پیشرفته ProStats
1-من متغییر رو پیدا نکردم.

2- از من انگلیسی هست میشه بیشتر توضیح بدید

تصویر: http://8pic.ir/images/giwgc2ohrqxp3dsjthfa.gif
کسی نمیدونه؟

من تو انجمنی دیدم که توی همین باکس آمار یک قسمت داشت به نام " برترین مدت زمان آنلاین "

کسی هست بدونه با استفاده از چه ترفند یا کدی این قسمت رو ایجاد کرده؟

________________________________________________________________________________​​______________

JustYeganeh.Ir
________________________________________________________________________________​​______________
جناب اقای توفیقی اگه این متغییر داره لطفا متغیرشو بدید تا من بیارم بالا

(۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۳۱ ب.ظ)☂ ALI ☂ نوشته:  من تو انجمنی دیدم که توی همین باکس آمار یک قسمت داشت به نام " برترین مدت زمان آنلاین "

سلام.باید فایل پلاگین رو ویرایش کنید. در قسمت extra cells نامش رو بنویسید( بهتره نامش رو جای اونی که نیاز ندارید بنویسید.) $ps[]= array رو جستوجو کنید.(برای هر کدوم از این سلول ها یک $ps[]= array هست.) بعد اونی که در قسمت extra cells جاش نوشتید رو پیدا کنید و مطابق با سلول جدید ویرایش کنید. همینکارو برای $templatearray = array انجام بدید. حلا عبارت while (متغیری که میخواید جایگزینش کنید =  رو سرچ کنید مثلا در صورتی که میخواید جایگزین بیشترین سپاس ها بشه عبارت while ($most_thanks رو سرچ کنید.مشخصات سلول جدید رو درسلول قبلی این قسمت جایگزین کنید. کلا باید تمام قسمت های مربوط به سلول قبلی رو با سلول جدید جایگزین کنید.Smile اگه قسمتی رو جا گذاشتم دلیلش این بود کداش زیاد بود نتونستم پیداشون کنم.خودتون باز یه دید مجدد بندازین.
البته درباره چیزایی که نوشتم مطمئن نیستم چون خودم تا حالا امتحانشون نکردم.شاید راه ساده تری هم باشه

(۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۴۷ ق.ظ)Amazing نوشته:  جناب اقای توفیقی اگه این متغییر داره لطفا متغیرشو بدید تا من بیارم بالا

در صورتی که براتون بالا میاره به تنظیماتش برید و موقعیت جدول در صفحه نخست و سردر رو بر روی top (header) قرار بدید. در غیر اینصورت تگ
کد:
<ProStats>

رو در ایندکس بعد از تگ
کد:
$ps_header_index}

و قبل از
کد:
$ps_footer_index

قرار بدید

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/8753140189355112014_baner.gif
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۵۷ ق.ظ)alireza_k نوشته:  
(۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۳۱ ب.ظ)☂ ALI ☂ نوشته:  من تو انجمنی دیدم که توی همین باکس آمار یک قسمت داشت به نام " برترین مدت زمان آنلاین "

سلام.باید فایل پلاگین رو ویرایش کنید. در قسمت extra cells نامش رو بنویسید( بهتره نامش رو جای اونی که نیاز ندارید بنویسید.) $ps[]= array رو جستوجو کنید.(برای هر کدوم از این سلول ها یک $ps[]= array هست.) بعد اونی که در قسمت extra cells جاش نوشتید رو پیدا کنید و مطابق با سلول جدید ویرایش کنید. همینکارو برای $templatearray = array انجام بدید. حلا عبارت while (متغیری که میخواید جایگزینش کنید =  رو سرچ کنید مثلا در صورتی که میخواید جایگزین بیشترین سپاس ها بشه عبارت while ($most_thanks رو سرچ کنید.مشخصات سلول جدید رو درسلول قبلی این قسمت جایگزین کنید. کلا باید تمام قسمت های مربوط به سلول قبلی رو با سلول جدید جایگزین کنید.Smile اگه قسمتی رو جا گذاشتم دلیلش این بود کداش زیاد بود نتونستم پیداشون کنم.خودتون باز یه دید مجدد بندازین.
البته درباره چیزایی که نوشتم مطمئن نیستم چون خودم تا حالا امتحانشون نکردم.شاید راه ساده تری هم باشه

ممنون ....متغیر برترین آنلاین ها رو باید چی بذارم؟

JustYeganeh.Ir
واقعا ممنون نمی دونم دیگه چجوری از شما تشکر کنم از وقتی که با این انجمن آشنا شدم
واقعا کارام خیلی راحت راه می افته
عاشق این انجمن شدم  ادرس شما رو در مرورگرم اولین ذخیره شده قرار دادم که در دسترس باشید
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

عالی بود مرسی کار کرد کی میگه کار نمیکنه.
سلام
آقا این نسخه، روی مای بی بی 1.8.3 نصب میشه؟
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴، ۱۲:۳۶ ب.ظ)Ramin-67 نوشته:  سلام
آقا این نسخه، روی مای بی بی 1.8.3 نصب میشه؟

خیر، از لینک زوبرو استفاده کنید: http://my-bb.ir/Thread-پلاگین-آمار-پیشرف...tats--4117

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
صفحه‌ها (11):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  •