مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پلاگین آخرین پست ها به صورت ساید بار

پلاگین آخرین پست ها به صورت ساید بار

نام:

آخرین پست ها در سایدبار
دریافت محصول (5.58 KB)

عملکرد: (مشاهده‌ی کد‌های محصول)

این پلاگین یک ساید بار در صفحه نخست انجمن شما اضافه میکند که آخرین ارسالات در آن نمایش داده می شوند.

نویسنده:

DanielM

مترجم:

farsi200

نسخه:

1

آخرین بروزرسانی:

۱۰ تير ۱۳۹۴، ۰۶:۲۴ ب.ظ,

پیش نمایش:

بعد از مدت ها غیبت امروز این پلاگین رو برای شما ترجمه کردم.
امیدوارم براتون مفید باشه
پاسخ
ممنون پلاگین خوبیهCool

پاسخ
سلام
خوبه ولی چرا زمانو اشتباه نشون میده یعنی زمان همه پست ها رو زمان اخرین پست میزنه
پاسخ
این سوال منم هست

مهم بودن رو فراموش کن!
تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روز دوشنبه است…
به قصد کمک پاسخ بدید، نه رقابت
-----------------------------------

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
فعال و نصبش کردم اما هیچی نیومد!!

مهم بودن رو فراموش کن!
تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روز دوشنبه است…
به قصد کمک پاسخ بدید، نه رقابت
-----------------------------------

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
با PHP نسخه 7.0.7 مشکل دارد. توجه بفرمایید:
کد:
Warning [2] require_once(/home/gilasfor/public_html/community/admin/inc/functions_themes.php): failed to open stream: No such file or directory - Line: 92 - File: inc/plugins/latestposts.php PHP 7.0.7 (Linux)
در ضمن حتی وقتی که نصب و فعالسازی میکنم افزونه هنوز در صفحه اصلی نمایش داده نمیشه. ( حتی تنظیمات افزونه را در /index.php?module=config-settings&action=change&gid=35 هم چک کردم )
پاسخ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۱۲ ب.ظ)systemengineer نوشته:  با PHP نسخه 7.0.7 مشکل دارد. توجه بفرمایید:
کد:
Warning [2] require_once(/home/gilasfor/public_html/community/admin/inc/functions_themes.php): failed to open stream: No such file or directory - Line: 92 - File: inc/plugins/latestposts.php PHP 7.0.7 (Linux)
در ضمن حتی وقتی که نصب و فعالسازی میکنم افزونه هنوز در صفحه اصلی نمایش داده نمیشه. ( حتی تنظیمات افزونه را در /index.php?module=config-settings&action=change&gid=35 هم چک کردم )

احتمالا اسم پوشه‌ی پنل ادمینو عوض کردید. کد زیر رو در فایل  inc/plugins/latestposts.php پیدا کنید و اینجا هم تغییر رو اعمال کنید:
کد پی‌اچ‌پی:
require_once(MYBB_ROOT."admin/inc/functions_themes.php"); 
باسپاس

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
'Tofighi' pid='36508' dateline='1466039261'
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۱۲ ب.ظ)systemengineer نوشته:  با PHP نسخه 7.0.7 مشکل دارد. توجه بفرمایید:
کد:

احتمالا اسم پوشه‌ی پنل ادمینو عوض کردید. کد زیر رو در فایل  inc/plugins/latestposts.php پیدا کنید و اینجا هم تغییر رو اعمال کنید:
کد پی‌اچ‌پی:
require_once(MYBB_ROOT."admin/inc/functions_themes.php"); 
باسپاس
بله درسته من نام پوشه مدیریت رو عوض کردم با تشکر از راهنماییتون. فقط نمیدونم چرا وقتی نسخه PHP رو به 5.5 تغییر دادم درست شد...
به روزرسانی: من در پرونده /community/secure_management/inc/functions_themes.php هیچ کدی مشابه چیزی که دادید ندارم و تنها تابع Rquire Once که دارم اینه:
require_once MYBB_ROOT."inc/class_xml.php";
بعد این افزونه در صفحه اصلی هیچ چیزی رو نشون نمیده حتی با اعمال تنظیماتش مشکلش چیه؟

اعتبار و تشکر یادتون نره تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/biggrin.gif
پاسخ