مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پشتیبانی های مای بی

پشتیبانی های مای بی بی
سلام به همه عزیزان

این تاپیک رو زدم تا یک سری حرف های ناگفته رو که تا حالا هیچ جا نگفتم بگم

از کجا ایده دو پشتیبانی استارت خورد؟
از اول 3 نفر شروع کننده پشتیبانی دوم مای بی بی در ایران بودند ! من ، بهروز و مدیر ساپورت (جلال) - ما استارت رو در عید سال 91 زدیم و در همین سایت ساپورت شروع کردیم به پست گذاشتن اما من و بهروز کپی رایت رو رعایت میکردیم ، اما مدیر ساپورت اصرار بر پاک کردن کپی رایت مای بی بی ایران داشت و سر همین قضیه ما از سایتش تمام پست ها مونو پاک کردیم (البته بکاپ زد همه رو برگردوند) و از سایتش کشیدیم بیرون و سایت مای بی بی ورلد رو راه انداختیم البته سایت مای بی بی اسکی !ن هم در همون ایام شروع کرد به کار - در همین ایام بنده و بهروز تصمیم به ترجمه دوباره مای بی بی گرفتیم به همراه حامد رمزی ، بنده هم با سعید غلامیان حرف زدم که در پشتیبانی به ما کمک کنه ، پروژه ترجمه شروع شد و 40 درصد مای بی بی ترجمه شد ، اما سایت حامد رمزی پرید و همه چی .....!
حالا هم این پشتیبانی استارت زده! با توجه به این که مدیرش رو میشناسم امیدوارم که موفق بشه تصویر: images/smilies/heart.gif
اینو به مدیر ساپورت میگم! :
من و بهروز نبودیم سایتت هم نبودتصویر: images/smilies/biggrin.gif
خوش باشید!
عزیزم میدونی مشکل مای بی بی چیه ؟

مشکل اینه که وقتی مای بی بی اسکی !ن راه افتاد فارسی ساز global.lang  رو که باز میکردی کپی رایت مای بی بی ایران اون بالا خودنمایی میکرد
شرط مدیر بودن اول داشتن اخلاقه که کم پیدا میشه
مشکلش ابنه که مدیرانش با هم نمیسازن و فقط میخوان همدیگه رو کوچیک کنن و بگن ما بزرگیم

به نظر شما چرا ویبلتین همچین مشکلاتی نداره ؟
چرا وردپرس اینطور نیست ؟

اینطوری که پیداست با این اوضاع جند وقت دیگه باید پشتیبانی ها سایتا رو ببندن و دعوا کنن

به نطر من بهتره این حرفا رو بزارید کنار و واقعا دنبال کمک کردن به کاربران باشید ( البته کاربرانی که قدر بدونن )

انجمنهای آزاد سه دو یک

دست بی نمک که داشته باشی میفهمی من چی میگم
اونایی که به دست و پای آدم میوفتن تا کاری واسشون انجام بدی یه روزی واست دور بر میدارن و به جای اینکه خودشونو بکشن بالا سعی دارن تورو بیارن پایین

Exclamation
عزیز در حال حاضر هیچ انحمن سازی به اندازه مای بی بی پشتیبانی فعال نداره ! توی ویبولتین پست بذاری امکانش هست جوابت رو ندن اما توی مای بی بی همچین مشکلی نیست! وردپرس هم که نابوده تصویر: images/smilies/biggrin.gif
خیر دوست من توی وی بی ایران پست دادم قبلا که انجمنم وی بی بود عرض 5 دقیقه نشد جواب دادند و

شما هم به جای اینکه کاسه داغ تر از آش باشی بهتره سرتون به کار خودتون باشه و خدمت ب  کاربران

مای بی بی نه بیشتر کردن دعوا و تشنج!

داداش دارند کارت رایگان انجام میدند دعوا هم داری؟؟؟؟

دوستان گرامی لطفا بحث رو به حاشیه قرار ندهید
خواهشا تصویر: images/smilies/heart.gif

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/5525140282867117654_ROHE.png
(۲۶ تير ۱۳۹۲، ۰۷:۳۸ ب.ظ)'life' نوشته:  خیر دوست من توی وی بی ایران پست دادم قبلا که انجمنم وی بی بود عرض 5 دقیقه نشد جواب دادند و

شما هم به جای اینکه کاسه داغ تر از آش باشی بهتره سرتون به کار خودتون باشه و خدمت ب  کاربران

مای بی بی نه بیشتر کردن دعوا و تشنج!

میخوای دعوا کنی عزیزم بیا خصوصی چرا خودتو به درو دیوار میکوبی!
بعدشم وی بی پشتیبانیش به اندازه مای بی بی شاخ نیست سوالاتی رو که حتی آسونم هست بعضی وقتا حال جواب دادنشو ندارن
این موضوع رو هم همینجا تموم کن چون من بحثم وی بی نیس تصویر: images/smilies/sleepy.gif

من نمیدونم کاربرا این تاپیک دسترسی دارن یا نه .

http://my-bb.ir/Thread-%D8%A7%D8%B7%D9%8...8#pid12678

این رو بخونین کلا درباره مدیریت و ... این مدیر سایت ساپورت پی میبرین .

ارزش بحث کردن رو نداره بعضی ها ... لاک  به قسمت سطل آشغال انتقال پیدا میکنه .

خوشحالم به خاطر این همه پیشرفت
I'm happy to progress