مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ویژه پلاگین هشدار پیام های خصوصی به صورت آژاکس

[ویژه] پلاگین هشدار پیام های خصوصی به صورت آژاکس
استفاده نکنید بهترهتصویر: images/smilies/blush.gif
عذر میخوام که این مشکلمو اینجا مطرح میکنم..

زمانی که پیام خصوصی برای کاربر میاد ، هشدار نمیده ، یعنی اون نوار زرد معروف نمیاد ، توی تنظیمان پیام خصوصی هم نبود ، 
داخل تنظیمات یادداشت پروفایل گزینه هشدار داشت ، بلی رو زدم ولی بازم وقتی یادداشت یا پیام خصوصی داریم ، هشدار نمیده!
ممنون اگه راهنماییم کنید
این پلاگین روی سرور فشار زیادی وارد می کنه من قبلا استفاده می کردم اما از طرف پشتیبانی سرور مسدود شد .

ببخشید متغیرش چیه؟ ینی میشه روی یه قالب خاص غیر فعالش کرد؟ آخه وقتی این پلاگین فعاله روی قالب موبایل هشدار زرد رنگ مای بی بی نمیاد اینم نمیاد، اون زرده واسه قالب موبایل بهتره

تصویر: http://pixland.ir/forum/images/pix-pro/logo.png
تصویر: http://pixland.ir/forum/images/saeed/pix-banner.gif
بسیار ممنون
صفحه‌ها (2):

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [محصول پشتیبانی My-BB.Ir] پلاگین سیستم تبلیغات Tofighi 150 32,734 ۱۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۷:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: jordanir
  [محصول My-BB.Ir] پلاگین تاریخ شمسی Tofighi 46 10,987 ۱۸ خرداد ۱۳۹۴، ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: H4Mid
  پلاگین آمار انجمن Ajax Forum Stat نسخه 5.0.5 ctboard.com 0 1,111 ۰۴ بهمن ۱۳۹۳، ۱۰:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: ctboard.com
Star پلاگین لحظه شمار ورژن وفا دانلود hamidkag 10 2,411 ۱۱ فروردین ۱۳۹۳، ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehr@ban
  پلاگین پیام انجمن Tofighi 32 6,177 ۰۸ مهر ۱۳۹۲، ۰۷:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir