مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ویرایش فایل xml بعد از آپلود

[در انتظار پاسخ] ویرایش فایل xml بعد از آپلود
Question 
سلام دوستان
میخواستم بدونم بعد از آپلود و نصب پوسته ( فایل xml و images و ... )، چطوری میشه فایل xml رو ویرایش کرد ؟
دوستان منظور من فایل های css نیست . منظور من خود فایل xml میباشد .
لطفا راهنمایی کنید
یک دنیا ممنون
Heart
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
پوسته وقتی میریزید,میتونید ویرایش رو از طریق خود قالب ها انجام بدین.هر کدوم جدا
اما اگه خود xml رو که ریختین,قبل ازاینکه آپلود کنید میتونستید ویرایش کنید.
همچنین اگه اشتباه نکنم این قالب رو دیتابیس ذخیره میشه و همچنین توی فایل منیجیر هاستتون هم باید باشه.بگردین پیدا میکنید.چون باید باشه.اگه نبود.کلا پاک کنید و روی سیستم خودتون ادیت کنید و بعد بریزید.این بهترینه.ویرایشگر هم اگه داشته باشین راحت کارتون انجام میشه
موفق باشید.

پاسخ
soltaneghalbha میگه:
سلام ؛
پیشنهاد نمیشه که خود فایل xml رو ویرایش کنید
بعد از اینکه قالب رو نصب کردید به قسمت قالب و پوسته ها برید ؛ قالب مورد نظر رو انتخاب کنید
وقت قالب مورد نظر رو برای ویرایش انتخاب کردید ، اجزای قالب نمایان میشه که میتونید به دلخواه وارد هر قسمت بشید و ویرایش های لازم رو انجام بدید
و این رو هم بگم قالب رو دیتابیس ذخیره نمیشه !
موفق باشید Heart

اس جی دیزاینر
بپرسم ؛ محلی برای آموزش و رفع مشکلات
=====================
طراحی انواع سایت ، قالب ، ترجمه ی قالب و افزونه و .... .
My Id : soltaneghalbha2008
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
آدرس دقیق ذخیره شدن فایل رو میگید؟

پاسخ
arsalan123 میگه:
(۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۰۴:۵۸ ب.ظ)IrIsT نوشته:  سلام و درود.
آدرس دقیق ذخیره شدن فایل رو میگید؟

سلام
متاسفانه برای من هم سوال هست که فایل های xml در کجا ذخیره میشه ؟!
برای ویرایش css ، مشکلی وجود نداره ولی فایل xml رو نمیشه به صورت آنلاین ویرایش کرد نه داخل هاست نه در قسمت کنترل پنل ادمین .
  Undecided
پاسخ
soltaneghalbha میگه:
دوستان توجه داشته باشید که وقتی فایل xml رو آپلود می کنید فایل تجزیه (تقسیم) میشه !
و وقتی تقسیم شد باید به قسمت قالب ها و پوسته ها --> قالب مورد نظر برید ؛ اونجا کدها قرار داره و میتونید تغییرات رو اعمال کنید

اس جی دیزاینر
بپرسم ؛ محلی برای آموزش و رفع مشکلات
=====================
طراحی انواع سایت ، قالب ، ترجمه ی قالب و افزونه و .... .
My Id : soltaneghalbha2008
پاسخ
IrIsT میگه:
(۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۵۳ ب.ظ)soltaneghalbha نوشته:  دوستان توجه داشته باشید که وقتی فایل xml رو آپلود می کنید فایل تجزیه (تقسیم) میشه !
و وقتی تقسیم شد باید به قسمت قالب ها و پوسته ها --> قالب مورد نظر برید ؛ اونجا کدها قرار داره و میتونید تغییرات رو اعمال کنید

سلام
نگفتین آدرس دقیق فایل قالب کجاست؟من خودم سال هاست که دارم کار میکنم.از داخل phpmyadmin راحت header عوض میشه و یک هکر میتونه این قسمت ها رو از این طریق عوض کنه
اثبات حرف بنده هم,به این صورته که شما یک قالب دیفالت دارید.بیاین یک قالب دیگه بریزید.بعد از فایل دیتابیس بک آپ بگیرید.
میبینید قالب دومی که ریختین هست با تمام قسمت هاش و هیچ مشکلی نیست و راحت میتونید استفاده کنید.
خوب شما به من گفتین که داخل sql نیست.پس اگه نیست مکانشو به من بگید و اینکه چرا با این کاری که بالا گفتم,میشه راحت از قالب ها کپی داشت؟
البته بجز عکس ها.چون توی بک آپ دیتابیس از فایل نمیگیره.از دیتابیس میگیره.
من هرچی هم گشتم روی سرور جاشو پیدا نکردم.

پاسخ
Tofighi میگه:
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۸:۳۷ ق.ظ)IrIsT نوشته:  
(۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۵۳ ب.ظ)soltaneghalbha نوشته:  دوستان توجه داشته باشید که وقتی فایل xml رو آپلود می کنید فایل تجزیه (تقسیم) میشه !

سلام
نگفتین آدرس دقیق فایل قالب کجاست؟من خودم سال هاست که دارم کار میکنم.از داخل phpmyadmin راحت header عوض میشه و یک هکر میتونه این قسمت ها رو از این طریق عوض کنه
اثبات حرف بنده هم,به این صورته که شما یک قالب دیفالت دارید.بیاین یک قالب دیگه بریزید.بعد از فایل دیتابیس بک آپ بگیرید.
میبینید قالب دومی که ریختین هست با تمام قسمت هاش و هیچ مشکلی نیست و راحت میتونید استفاده کنید.
خوب شما به من گفتین که داخل sql نیست.پس اگه نیست مکانشو به من بگید و اینکه چرا با این کاری که بالا گفتم,میشه راحت از قالب ها کپی داشت؟
البته بجز عکس ها.چون توی بک آپ دیتابیس از فایل نمیگیره.از دیتابیس میگیره.
من هرچی هم گشتم روی سرور جاشو پیدا نکردم.

بهتره به جای بحث، به فکر حل مشکل کاربران باشیم! Heart
جایی که ذخیره میشه در دیتابیس هست، البته فایل‌های css برای بهبود سرعت و کش شدن، در مسیر cache/themes کش میشن.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
arsalan123 میگه:
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۱۲ ب.ظ)Tofighi نوشته:  بهتره به جای بحث، به فکر حل مشکل کاربران باشیم! Heart
جایی که ذخیره میشه در دیتابیس هست، البته فایل‌های css برای بهبود سرعت و کش شدن، در مسیر cache/themes کش میشن.

پس اینطور که معلومه امکان ویرایش فایل xml پس از آپلود وجود نداره ؟
راه حل چیه ؟  ( امکان حذف پوسته و ویرایش و سپس آپلود آن هست ؟ . لطمه ای به جداول و یا ... نمیخوره ؟ )

ممنون از همگی
تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/heart.gif
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
آقای توفیقی هیچ گونه بحثی نبوده.من گفتم داخل sql میره.دوستون گفتن نمیره.و یکی از کاربران میخواستن آدرس رو بدونن که خودتونن گفتین که داخل دیتابیس و sql میره.این از این.
در مورد ویرایش,شما همینطوری که رفیقمون گفتن و اینکه اول گفتم,دو راه حل دارید.
یا اینکه برید داخل مدیریت و در اون قسمت گزینه قالب و پوسته.اونجا چون تفکیک بندی هستش بهتر میتونید ویرایش کنید و اینطوری میتونید بعد از ویرایش کردن ببینید چه تغییراتی دادین.
یا اینکه کلا این قالب xml که دارید.اسمشو عوض کنید و در سیستم خودتون تغییرات بدین.این دو حالته.حالت او بهتره..حالت دوم واسه زمانی هستش که یک تغییر کوچیک بخواین بدین.اما حالت اول چون تفکیک شده هستش راحتترین.

پاسخ