مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (21):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • ...
  • 21
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ویرایشگر پیشرفته ckeditor

ویرایشگر پیشرفته CKEditor
'Tofighi' pid='28701' dateline='1411114319'
نقل قول:
(۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۸:۲۵ ق.ظ)mersadnouri نوشته:  ادیتور چرا تو فروم من باز نمیشه؟:|
تو اینجا باز میشه ها! Sad

ادیتور پیش‌فرض SCEditor براتون میاد یا نه؟
 نه نمیادSad
راهنمایی کنید

Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
توجه:
فاینال فانتزی :نجات کودکان،اهریمن خاموش(اهریمن درون)،فوتبالیست ها،سونیک،بنر،ناروتو،بلیچ،وان پیس،شهر اشباح،خانواده ی دکتر ارنست،مهاجران و کارتون های امثال این ها انیمه هستند!
پس سریع تر به خانواده ی انیم استار بپیوندید
انیم استار | انیمه استار
پاسخ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۵۰ ق.ظ)mersadnouri نوشته:  'Tofighi' pid='28701' dateline='1411114319'

نه نمیادSad
راهنمایی کنید

این نسخه از ویرایشگر برای نسخه‌ی مای بی‌بی ۱.۸ نوشته شده هست، به همین دلیل توی ۱.۶ کار نمیکنه.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
انجمنم 1.8 هستش Undecided

Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
توجه:
فاینال فانتزی :نجات کودکان،اهریمن خاموش(اهریمن درون)،فوتبالیست ها،سونیک،بنر،ناروتو،بلیچ،وان پیس،شهر اشباح،خانواده ی دکتر ارنست،مهاجران و کارتون های امثال این ها انیمه هستند!
انیم استار | انیمه استار
پاسخ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۰۶ ب.ظ)mersadnouri نوشته:  انجمنم 1.8 هستش Undecided

اما قالبتون برای ۱.۶ هست! قالبتون jQuery رو پشتیبانی نمیکنه درحالی که این پلاگین و مای بی‌بی ۱.۸ نیاز به jQuery دارند (قالب headerinclude رو به نسخه‌ی اصلی برگردونید)

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
خب قالب 1.8 هم دارم اگه عضو بشید میتونید به اون تغییر بدیدشSmile

توی اونم ولی همچنان SKeditor نمایش داده نمیشه
در ضمن دو تا از پلاگینامم که آجاکس هستش رو اون اجرا نمیشن
طبق آموزشتون خواستم پیش برم ولی فایل جاوا اسکریپتشونو پیدا نکردم!!

Anim-Star
توجه:
انیم استار | انیمه استار
پاسخ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۴۱ ب.ظ)Tofighi نوشته:  'Tofighi' pid='28752' dateline='1411207918'

اما قالبتون برای ۱.۶ هست! قالبتون jQuery رو پشتیبانی نمیکنه درحالی که این پلاگین و مای بی‌بی ۱.۸ نیاز به jQuery دارند (قالب headerinclude رو به نسخه‌ی اصلی برگردونید)

آقا مال من که 1.8 هست هم انجمن هم قالب، پس چرا کار نمی کنه؟

پاسخ
حالا که دقت میکنم میبینم ادیتورو نشون نمیده، ولی بالا پایین اون جا که باید متن بنویسی یکم خالی تر میشه، کش هم پاک کردم
جداول و عکسا هم مثل همون دوست عزیزمون مشکل دار نشون میده(البته این یکی فقط برای مدیرکلا!:|)
شکلکام مثل همین آقاهه که پایین من پست داده نشون میده!Big Grin
و این که چرا الان اگه به جای
کد:
:D
میزنم
کد:
:d
کار نمیکنه؟:/ ... :\

Anim-Star
توجه:
انیم استار | انیمه استار
پاسخ
سلام دوستان

چندتا مشکل دارم

1- این ویرایشگر برای من کار نمی کنه درصورتی که فعالش هم کردم
2- شکلک های ارسالهایی که توسط ویرایشگر پیشرفته قبلی تو سایتم داخل موضوعات بوده رو اینطوری نشون میده:
مثال:
کد:
تولد حضرت زینت کبری (ع) را به همه شما بزرگواران تیریک عرض می کنم [img]images/smilies/smile.gif[/img]
و امیدوارم آخر هفته ،خیلی خیلی خوش بگذره [img]images/smilies/wink.gif[/img]
g]
لطفا راهنمایی کنید

پاسخ
سلام دوستانی که ادیتور sceditor پیشفرض انجمن براشون نمیاد در قسمت کنترل پنل کاربر-->ویرایش تنظیمات-->گزینه‌های دیگر: تیک گزینه نمایش گزینه‌های مربوط به MyCode در صفحات ارسال پیام رو بزنین ادیتور میاد برای من که با این روش درست شد Wink
پاسخ
جواب نداد! Sad Confused

Anim-Star
توجه:
انیم استار | انیمه استار
پاسخ
صفحه‌ها (21):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • ...
  • 21
  •   
  • بعدی »

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir