مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (21):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ویرایشگر پیشرفته ckeditor

ویرایشگر پیشرفته CKEditor
(۳۱ تير ۱۳۹۵، ۰۲:۰۷ ب.ظ)Mahachita نوشته:  ممنون. من انتظار ندارم در حالی که فارسیساز اینجا رو نصب نکردم کسی حتما راهنمایی کنه، اما چون پلاگین ترجمه اینجاست و پلاگین بهتری پیدا نکردم دارم از این استفاده می کنم...

اگر میگین که به اینکه فارسیساز اینجا را استفاده می کنم ربط نداره، در صورتی که مشکل از قالبم باشه، من چطور میتونم تمام تنظیمات قالب رو به پیشفرض برگردونم تا مشکل رفع بشه؟ 

من الان دارم پلاگین جدید رو که دادین نصب و تست می کنم و نتیجه رو میگم

درود ما ن نیازی به این داریم ک فارسی ساز ما رو نصب کنید ن زوری هست فقط چون استاندارد تر هست و هیچ مشکلی رو در \ی نداره این رو میخوایم از کاربران که مشکلات بعدی پیش نیاد تقریبا جواب هاتون رو اقای توفیقی دادن
فقط چون ی چیز رو پرسیدید گفتم بهتون بگم ک یاد بگیرید برای بعدا برای برگردوندن قالب ها به قبل قالب های تغییر داده شده رو  پیدا کنید و طبق عکس زیر روی بازگرداندن به نسخه اصلی کلیک کنید
تصویر: http://8pic.ir/images/gr2eexoioqjvsyysrw6z.png
(۳۱ تير ۱۳۹۵، ۰۲:۵۵ ب.ظ)Mahachita نوشته:  اینی که لینک دادین ظاهرا همینی بود که من نصب داشتمش. من قبلی رو غیر فعال کردم فایلهای جدید رو ریختم و نصب کردم اما قبل از نصب نوشته بود 
ویرایشگر پیشرفته CKEditor (0.8.1) ​

بعد نصب هم همینو نوشته. نباید شماره نسخه جدید تر باشه ؟

خوب الان با این تفاسیر و پست قبلیم چه باید کرد؟ 

Huh

شما طبق گفته اقای  توفیقی عمل کنید درست نشد  فکر کنم( مطمن نیسم)
اگر داخل سی اس اس دایرکشن رو روی Rtl تعیین کنید مشکل حل شه نشد دسترسی بدید خودم براتون حل میکنم
پاسخ
سپاس فراوان از پاسخ شما. درست شد  Big Grin Heart

اگه این مشکل خالی نشون داده شدن پیام نقل قول شده رو هم راهنمایی کنید درست کنم خیلی ممنون میشم 
  Heart

و در صورتی که مشکل از قالبم باشه، من چطور میتونم تمام تنظیمات قالب رو به پیشفرض برگردونم تا مشکل رفع بشه؟ البته من در غالب چیزی رویاد نمیاد تغییر داده باشم.

پاسخ
(۳۱ تير ۱۳۹۵، ۰۷:۰۷ ب.ظ)Mahachita نوشته:  سپاس فراوان از پاسخ شما. درست شد  Big Grin Heart

اگه این مشکل خالی نشون داده شدن پیام نقل قول شده رو هم راهنمایی کنید درست کنم خیلی ممنون میشم 
  Heart

و در صورتی که مشکل از قالبم باشه، من چطور میتونم تمام تنظیمات قالب رو به پیشفرض برگردونم تا مشکل رفع بشه؟ البته من در غالب چیزی رویاد نمیاد تغییر داده باشم.

اگر امکان داره یه یوزر درست کنید برام پ.خ کنید چک کنم بهتون اطلاع بدم ک چیکار کنید
پاسخ
سلام بر شما
من این ادیتور رو نصب کردم ولی توی پیام خصوصی اگه فونت رو عوض کنم یا سایز رو تغییر بدم کد میندازه 
جاهای دیگه خوبه

پاسخ
سلام ادیتور من در حالت پیشفرض ltr هست لطفا راهنمایی کنید چطور rtl کنم
با تشکر
پاسخ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۲۹ ب.ظ)saghi نوشته:  سلام ادیتور من در حالت پیشفرض ltr هست لطفا راهنمایی کنید چطور rtl کنم
با تشکر

فارسی‌ساز این سایت رو نصب کنید تا rtl بشه.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۲۹ ق.ظ)starger نوشته:  سلام بر شما
من این ادیتور رو نصب کردم ولی توی پیام خصوصی اگه فونت رو عوض کنم یا سایز رو تغییر بدم کد میندازه 
جاهای دیگه خوبه

سلام.
ببخشید پیامتون رو ندیده بودم!

کد html نمایش میده یا کد bbcode؟

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

پاسخ
(۰۱ مهر ۱۳۹۳، ۰۷:۰۸ ب.ظ)wildbuzz نوشته:  دوستانی که ادیتور براشون بارگذاری نمیشه
در فایل inc/functions.php کد زیر رو پیدا کنند:
کد پی‌اچ‌پی:
function build_mycode_inserter($bind="message"$smilies true)

و به کد زیر تبدیل کنند:
کد پی‌اچ‌پی:
/* function build_mycode_inserter($bind="message", $smilies = true) { */
function build_mycode_inserter($bind="message"$smilies true)
{if(
function_exists("ckeditor_build") && is_ckeditor_avilable()) { return ckeditor_build($bind$smilies);}
/* My-BB.ir */ 

دمت گرم اینو انجام دادم درست شد

پایگاه حلال سافت | مرجع کامل ترجمه ، فارسی سازی ، بهینه سازی ، آموزش و انتشار نرم افزار و محتوای متن باز و رایگان
پاسخ
(۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۱ ق.ظ)Tofighi نوشته:  
جاهای دیگه خوبه

سلام.

اینو میندازه : 
تصویر: http://www.golestoon.com/up/1476463322.jpg

پاسخ
(۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۰۲:۴۷ ب.ظ)starger نوشته:  
(۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۱ ق.ظ)Tofighi نوشته:  
جاهای دیگه خوبه

سلام.

اینو میندازه : 
تصویر: http://www.golestoon.com/up/1476463322.jpg

مای کدهای زیر رو از طریق پیکربندی -> مای‌کد‌ها اضافه کنید:
مای‌کد نخست:
عبارت منظم: 
کد:
\[font=(.*?)\](.*?)\[/font\]
جایگزین:
کد:
<span style="font-family:$1;">$2</span>

مای‌کد دوم:
عبارت منظم:
کد:
\[size=(xx-small|x-small|medium|large|small|x-large|xx-large)\](.*?)\[/size\]
جایگزین:
کد:
<span style="font-size:$1;">$2</span>

پاسخ
صفحه‌ها (21):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  •   
  • بعدی »

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir