مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (21):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ویرایشگر پیشرفته ckeditor

ویرایشگر پیشرفته CKEditor
(۰۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۸:۲۲ ب.ظ)net711 نوشته:  سلام.

من پلاگین را نصب کردم و فعال سازی هم کردم اما نمایش نمی دهد و ادیتور مانند قبل ساده است.
پلاگین PluginLibrary همراهش نصب شده و وقتی میخواهم این پلاگین را هم فعال کنم پیغام زیر می دهد:

The selected plugin does not have to be activated

باید چیکار کنم؟

نباید PluginLibrary رو فعال کنید، فقط باید آپلود شده باشه.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
سلام
ممنون بابت افزونه فوق العاده فقط ببخشید چطوری میشه قابلیت Table رو در این افزونه فعال کرد؟
هر چی گشتم نتونستم جدول ایجاد کردن رو در این ویرایشگر پیدا کنم.
پاسخ
من ادیتور را روی Mybb ترجمه شده Mybbiran نصب کردم اما زمان نوشتن متن رو چپ به راست مینویسه و باید هر دفعه دستی راست چینش کرد، آیا می توانید راهنمایی کنید که چطور درستش کنم؟ با تشکر

پاسخ
هیچ کمک در انجمن نشد - 
مشکل اسپم چند روزه یکی یک جواب نمی دونه ؟؟
پاسخ
میشه خواهش کنم پاسخ من رو هم بدین چون واقعا مشکل ساز شده برای انجمن، الان من دو تا مشکل دارم: 

من از نسخه Mybbiran استفاده می کنم. این ویرایشگر رو نصب کردم و الان دو تا مشکل دارم: 

1- زمان نوشتن متن رو چپ به راست مینویسه و باید هر دفعه دستی راست چینش کرد.
2- وقتی که پیامها رو چه در پست چه پ خ نقل قول می کنیم، نقل قول پس از پست خالی نشان داده میشه . 
آیا میشه بدون اینکه مجبور باشم فارسی ساز انجمن را عوض کنم مشکلرا برطرف کنم؟ و اینکه ویرایشگر فعلی همین انجمن الان چیه؟ 

پاسخ
(۳۰ تير ۱۳۹۵، ۰۷:۲۱ ب.ظ)Mahachita نوشته:  میشه خواهش کنم پاسخ من رو هم بدین چون واقعا مشکل ساز شده برای انجمن، الان من دو تا مشکل دارم: 

من از نسخه Mybbiran استفاده می کنم. این ویرایشگر رو نصب کردم و الان دو تا مشکل دارم: 

1- زمان نوشتن متن رو چپ به راست مینویسه و باید هر دفعه دستی راست چینش کرد.
2- وقتی که پیامها رو چه در پست چه پ خ نقل قول می کنیم، نقل قول پس از پست خالی نشان داده میشه . 
آیا میشه بدون اینکه مجبور باشم فارسی ساز انجمن را عوض کنم مشکلرا برطرف کنم؟ و اینکه ویرایشگر فعلی همین انجمن الان چیه؟ 

درود
دوست عزیز اگر دوستان در انجمن باشن حتما جوابتون رو خواهند ولی ب هر حال از طرف دوستان برای دیر کرد جواب عذر خواهی میکنم
و اینکه اگر فارسی ساز اینجا رو نصب نکرده باشید سخت میشه گفت این انجمن در قبال شما مسئولیت یا پشتیبانی کنه ولی ب هر حال برای رفاهتون کمکتون میکنم
در مورد اول من الان امتحان کردم مشکلی نداشتم باز شما ادرس بدید چک کنم
در مورد دومی هم تا الان ایرادی نبوده باید از سایت خودتون چک بشه
ویرایشگر این انجمن همین ckeditor هست فقط تمش متفاوته 
شما از این پلاگین استفاده کنید
https://codeload.github.com/ATofighi/myb...zip/master
همین پلاگینه با اخرین تغییرات 
من ک چک کردم مشکلای کی گفتید رو نداشت احتمالا از کد های قالب خودتون باشه
پاسخ
ممنون. من انتظار ندارم در حالی که فارسیساز اینجا رو نصب نکردم کسی حتما راهنمایی کنه، اما چون پلاگین ترجمه اینجاست و پلاگین بهتری پیدا نکردم دارم از این استفاده می کنم...

اگر میگین که به اینکه فارسیساز اینجا را استفاده می کنم ربط نداره، در صورتی که مشکل از قالبم باشه، من چطور میتونم تمام تنظیمات قالب رو به پیشفرض برگردونم تا مشکل رفع بشه؟ 

من الان دارم پلاگین جدید رو که دادین نصب و تست می کنم و نتیجه رو میگم

پاسخ
اینی که لینک دادین ظاهرا همینی بود که من نصب داشتمش. من قبلی رو غیر فعال کردم فایلهای جدید رو ریختم و نصب کردم اما قبل از نصب نوشته بود 
ویرایشگر پیشرفته CKEditor (0.8.1) ​

بعد نصب هم همینو نوشته. نباید شماره نسخه جدید تر باشه ؟

خوب الان با این تفاسیر و پست قبلیم چه باید کرد؟ 

Huh

پاسخ
(۳۱ تير ۱۳۹۵، ۰۲:۵۵ ب.ظ)Mahachita نوشته:  اینی که لینک دادین ظاهرا همینی بود که من نصب داشتمش. من قبلی رو غیر فعال کردم فایلهای جدید رو ریختم و نصب کردم اما قبل از نصب نوشته بود 
ویرایشگر پیشرفته CKEditor (0.8.1) ​

بعد نصب هم همینو نوشته. نباید شماره نسخه جدید تر باشه ؟

خوب الان با این تفاسیر و پست قبلیم چه باید کرد؟ 

Huh

یادم رفته شماره نسخه‌شو تغییر بدم Smile
درکل فارسی‌ساز مای بی‌بی‌ایران از کد زبان استاندارد فارسی استفاده نمیکنه و این باعث میشه که ادیتور زبانشو انگلیسی تشخیص بده!
توی پوشه‌ی inc/languanges/persian.php اون قسمت htmllang رو جلوش رو بکن fa درست میشه.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

پاسخ
(۳۱ تير ۱۳۹۵، ۰۲:۰۷ ب.ظ)Mahachita نوشته:  ممنون. من انتظار ندارم در حالی که فارسیساز اینجا رو نصب نکردم کسی حتما راهنمایی کنه، اما چون پلاگین ترجمه اینجاست و پلاگین بهتری پیدا نکردم دارم از این استفاده می کنم...

دقت کنید پلاگین ترجمه‌ی اینجا نیست! نوشته شده توسط اینجاست!

پاسخ
صفحه‌ها (21):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  •   
  • بعدی »

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir