مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کردن گرا واکنش prostats changstats

[پاسخ داده‌شده] واکنش گرا کردن ChangStats
سلام
چون قالب من واکنش گرا هست پلاگین ChangStats از کادر قالب میزنه بیرون و قالب رو بهم میریزه (مثل عکس پیوست شده) چطور میشه مشکلش رو حل کرد ؟

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

پاسخ
ali5866 میگه:
سلام
قالبت همچنین واکنش گرا هم نیست چون بخوای جمع کنی کل قالبت میزنه بیرون .... 
اینکه چیکار کنی واکنش گرا بشه در تخصص من نیست  Big Grin
ولی کاری که خودم کردم با پلاگین مشابه این هست که قسمت های اضافی داخل نسخه موبایل نمایش داده نشه تا قالب دچار مشکل نشه 

نمونه چیزی که میگم 

تصویر: http://s6.picofile.com/file/8240980000/adad.png

تصویر: http://s6.picofile.com/file/8240980026/ghjh4.png

خدایــــــا هیچکس رو محتاج دیگری نکن
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پاسخ
mp100 میگه:
ممنون از اینکه جواب دادی اینم راه خیلی خوبی هست Smile
اما چطور میشه انجام داد ؟
پاسخ
ali5866 میگه:
لینک زیر رو ببین کمکت میکنه 

http://my-bb.ir/Thread-%D9%85%D8%AE%D9%8...9%84%D8%A8

چیزی که هست باید خودت برای هر قسمت که میخوای داخل نسخه موبایل مخفی بشه کلاس تعیین کنی و اون کلاس داخل سایزی که میخوای مخفی کنی کار سختی نیست

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پاسخ
mp100 میگه:
برای این پلاگین کار نکرد اون کد :|
پاسخ
ali5866 میگه:
اون کد فقط یک مثال بود  Big Grin
در کل باید خودت پلاگین رو دستکاری کنی 
مثلا میخوای قسمت موضوع و بازدید داخل سایز موبایل نمایش داده نشه باید این کدو احتمالا از قسمت قالب های دسته بندی شده با اسم پلاگین پیدا کنی 
کد:
<div id="chang_top_forum">
تغییر بدی به چیزی کخ حودت میخوای مثلا 
کد:
<div id="test">
بعد باید استایل قبلی رو برای test تعریف کنی تا داخل نمایش مشکل نداشته باشه در اخر هم باید از کد زیر که برای مخفی کردن هست استفاده کنی
کد:
@media(max-width: 450px) {#test{display: none !important;}}

این برای مخفی کردن قسمت خاصی هست که نمیخوای نمایش داده بشه .برای اینکه کلا نمایش داده نشه باید متغییر پلاگین رو پیدا کنی . براش یک استایل تعریف کنی و استایل مورد نظر رو داخل سایز مورد نظرت مخفی کنی 
نمونه 
کد:
<div class="alaki">
متغییر پلاگین یا چیزی که میخوای مخفی باشه
</div>

اینم اضافه میکنی به css
کد:
@media(max-width: 450px) {.alaki {display: none !important;}}

البته شاید راه های ساده تری باشه ولی این چیزی هست که به صورت تجربی و از دوستان یاد  گرفتم دیگه اگه بد گفتم ببخشید  Big Grin

پاسخ
Tofighi میگه:
(۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۰۸ ب.ظ)ali5866 نوشته:  مثلا میخوای قسمت موضوع و بازدید داخل سایز موبایل نمایش داده نشه باید این کدو احتمالا از قسمت قالب های دسته بندی شده با اسم پلاگین پیدا کنی 
کد:
<div id="chang_top_forum">
تغییر بدی به چیزی کخ حودت میخوای مثلا 
کد:
<div id="test">
بعد باید استایل قبلی رو برای test تعریف کنی تا داخل نمایش مشکل نداشته باشه در اخر هم باید از کد زیر که برای مخفی کردن هست استفاده کنی
کد:
@media(max-width: 450px) {#test{display: none !important;}}

بهتره حداقل توی این پلاگین ID ها رو تغییر ندید چون باعث میشه جاواسکریپتاش اجرا نشن،  یا کلاس اضافه کنید یا برای همین id کنونی استایل بنویسید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ