مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
همکاری در طرح ایده ها

همکاری در طرح ایده ها
نقل قول:*امکان چت خصوصی (این امکان جوری باشه ک مدیر بتونه بقیه چت خصوصی ها رو مشاهده کنه)
اینطوری حریم خصوصی از بین نمیره؟
پاسخ
(۱۲ تير ۱۳۹۴، ۰۹:۳۵ ب.ظ)ctboard.com نوشته:  
نقل قول:*امکان چت خصوصی (این امکان جوری باشه ک مدیر بتونه بقیه چت خصوصی ها رو مشاهده کنه)

درکل توی چت‌ها حریم خصوصی معنی خاصی نداره چون:
  1. اگه ذخیره بشه متن ها، به صورت ساده و بدون کد‌گذاری باشه که حریم خصوصی از بین میره
  2. اگه ذخیره نشه، چون request ها رو میشه دید از طریق هاست! بازهم حریم خصوصی از بین میره
  3. اگه ذخیره نشه و ارسال شدنشون crypt شده باشه، تقریبا حریم خصوصی حفظ میشه ولی باید یا دو طرف کلید برای کدگذاری یکسانی داشته باشند که در طی ارسال کلید فرد مقابل بازهم حریم خصوصی از بین میره یا اینکه باید شبیه به الگوریتم RSA پیاده سازی بشه که سخت میشه و به صرفه نیست!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
(۱۲ تير ۱۳۹۴، ۰۹:۳۵ ب.ظ)ctboard.com نوشته:  
بقولجناب توفیقی حریم خصوصی معنایی نداره 
امکان تبلیغ سایت دیگر وجود دارد-یا ایجاد مزاحمت و...

بــی تو تنهــــــام
پاسخ
برای مزاحمت ها و غیره در نظر دارم ، کاربر می توانند کاربری را از دادن درخواست چت خصوصی به خود بلاک کند در چت عمومی هم مدیر که می توانند ببیند و کاربران خاطی را از دسترسی به چت بازدارد
پاسخ
ایده های قشنگ و ساده این @ اینا رو چت روما هستن ایده جدیدی نیست ب نظر من ! درست کردن چت روم هم زیاد زمان نمی بره ولی مشکلت خاصی رو باید بهشفکر کن سنگین شدن انجمن که ممکنه باعث هنگ کردن کاربرای انجمن بشه
نکته دیگ انجمن از فضای انجمنیش در میاد خب طرف بره چت روم بزنه 
در کل ب نظر من به جای چت روم همون کانورسیشن یا مثل فیس بوک درست بشه بهتره پلاگینی درتس بشه که چت باکس داشته باشه ولی ن چت روم باشه دقت کنید تو فیس بوک منظورم رو متوجه میشید اگر خواستید همچین چیزی بسازید بنده هم هستم و کمک میکنم فقط یه نکته  من چون گرافیکم ضعیفه اگر دوستان شروع کردید اول از همه به نظرم پی اس دی زده بشه ک کار مشکلی پیش نیاد
پاسخ
دوست عزیز ایده پلاگین چت برای شروع بوده و اگر توجه کنید در پست اول گفتم ایده های خود را در این انجمن مطرح نمایید و عنوان این تاپیک هم همین است، در ضمن تعریف شما نمی دونم از پلاگین چت چیه پلاگینی که بنده مد نظرم است از تکنولوژی Comet Ajax Reverse استفاده می کنه که به جرات می گم کمتر از 10 درصد توسعه دهنده فعال وب از آن استفاده می کنند و این تکنولوژی همان تکنولوژی استفاده شده در سیستم های چت وب سایت های بزرگ چون فیسبوک است.

اگر ایده ای داری ممنون می شوم در موضوعی جدید بیان کنید.
بنده این موضوع را فقط برای شروع طرح ایده ها بیان کردم.
پاسخ
به نظر من چت عمومی نباشه !
فقط خصوصی باشه !
به صورت یه نوار به زیر مرورگر بچسبه !

یه مدت نمیتونم فعالیتی داشته باشم ! Sad
وقتی برگردم .... Idea
پاسخ
(۱۳ تير ۱۳۹۴، ۱۰:۴۸ ب.ظ)ctboard.com نوشته:  دوست عزیز ایده پلاگین چت برای شروع بوده و اگر توجه کنید در پست اول گفتم ایده های خود را در این انجمن مطرح نمایید و عنوان این تاپیک هم همین است، در ضمن تعریف شما نمی دونم از پلاگین چت چیه پلاگینی که بنده مد نظرم است از تکنولوژی Comet Ajax Reverse استفاده می کنه که به جرات می گم کمتر از 10 درصد توسعه دهنده فعال وب از آن استفاده می کنند و این تکنولوژی همان تکنولوژی استفاده شده در سیستم های چت وب سایت های بزرگ چون فیسبوک است.

اگر ایده ای داری ممنون می شوم در موضوعی جدید بیان کنید.
بنده این موضوع را فقط برای شروع طرح ایده ها بیان کردم.

البته فکر کنم webSocket بهتر از Comet Ajax Reverse باشه (ولی نیاز به VPS داره )
http://stackoverflow.com/questions/10028...ent-events

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
ممنون بنده اصراری به "Comet Ajax Reverse" فقط در جواب دوست عزیز بیان کردم ، چون این سیستم خودم هنوز در حال تحقیق هستم بهترین حالت برای سیستم چت چیست هم از نظر UI و هم از نظر تکنولوژی .
پاسخ
اگر بحث سرعت و قدرت باشه بهترین پلاگین رو میشه با nodejs  ساحت که خب زبان پی اچ پی نیس و تقریبا سیستمی عمل میکنه تا مفسری مثل پی اچ پی ک سرعتشم عالیه ولی خب باید سرور خاص داشته باشه اون شخص که از nodejs پشتیبانی بکنه#
پاسخ
صفحه‌ها (2):

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir