مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
همکاری در طرح ایده ها

همکاری در طرح ایده ها
با سلام ، از کاربران عزیز دعوت می کنم  در طرح ایده ها شرکت کنند، در این طرح شما پلاگین یا قالبی که احساس می کنید مورد نیاز سیستم مای بی بی می باشد و وجود ندارد را بیان می کنید و بنده و عزیزانی که به عنوان برنامه نویس فعالیت می کنند می توانند بدانند که چه چیزی جزء نیازمندی ها است . همچنین کاربران عزیز اگر افزونه ای را پاسخگو به آن نیاز دیده اند در آن موضوع اعلام نمایند، برای روشن تر شده منظور اولین ایده را خودم شروع می کنم.

ایده : پلاگین چت و گفتگو بصورت عمومی و خصوصی
حالا سوالات بنده از کاربران:
1. آیا سیستم چت که نیاز های شما را برطرف سازد وجود دارد؟
2. آیا سیستم های چت خارجی که با مای بی بی سازگار است کافی است؟
3. به نظر شما از نظر تنظیمات و قابلیت ها چه چیزهایی نیاز دارد؟
4. به نظر دوستان گفتگو ها در دیتابیس ذخیره شود یا پس از اتمام گفتگو حذف شوند؟
5. ....

البته دوستانی که ایده دارند نیاز نیست حتماً سوال مطرح کنند ولی تا جایی که می توانند ایده را پرورش دهند ، باتشکر از دوستان امیدوارم این طرح زمینه سازی پیشرفت اول دوستان سپس سیستم مای بی بی شود.
پاسخ
به نظر من بهتره یه ویجت باشه مثل زوپیم ، که کنار صفحه پایین به صورت فیکس باشه و بتونن با کاربرا چت کنن Idea
پاسخ
پیام ها ذخیره نشه ولی دکمه گزارش داشته باشه و پیامی که گزارش داده میشه ثبت بشه .
اوتارا نمایش داده بشه قسمت ارسال پیام
قابلیت ویرایش پیام های ارسالی
پشتیبانی از شکلک ها ...
در صورتی که زمان خاصی کاربری ارسال نداشت چت براش غییر فعال بشه برای کمتر مصرف شدن منابع
چت خصوصی هم داشته باشه خوبه برای نصیحت کردن   Big Grin

اخراج از چت 
دیگه چیزی فعلا به فکرم نمیرسه باس فکر کنم 
یک چت باکس کامل خیلی لازمه ....

خدایــــــا هیچکس رو محتاج دیگری نکن
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پاسخ
دقیقاً متوجه نشدم ، برای چی ثبت بشود؟ برای مدیر؟
پاسخ
بله برای مدیر داخل پنل قبلا یک چت باکس بودم اسمش یادم نیست داخل کنترل پنل مدیریت پیام های که گزارش میشد ثبت میشد 
برای اینکه یه وقت دعوا شد مقصر پیدا بشه Big Grin چون پیام ها قراره حذف بشه ....

خدایــــــا هیچکس رو محتاج دیگری نکن
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پاسخ
تاپیک خوبی بود استارتر Heart

MyBB تا به الان ی سری چیزایی کم داشته ولی با این حال خوب بوده ، اما به نظرم صبر کنیم تا موقع انتشار MyBB 2 اونموقه ببینیم چیا کم داره و چاره ای واسش پیدا کینم .

من نمیگم الان بیکار باشیماااااا ، ن اصلا ، ولی همه انرژی رو نزاریم واس ورژن فعلی...

Heart

تصویر: https://pardazit.net/images/pardazit.net-468-60.gif
پاسخ
(۱۲ تير ۱۳۹۴، ۱۱:۳۰ ق.ظ)Mr.Mostafa نوشته:  تاپیک خوبی بود استارتر Heart

MyBB تا به الان ی سری چیزایی کم داشته ولی با این حال خوب بوده ، اما به نظرم صبر کنیم تا موقع انتشار MyBB 2 اونموقه ببینیم چیا کم داره و چاره ای واسش پیدا کینم .

من نمیگم الان بیکار باشیماااااا ، ن اصلا ، ولی همه انرژی رو نزاریم واس ورژن فعلی...

Heart

مخالفم با حرفت!
خوب دقیقا مشخصه که مای بی‌بی ۲.۰ چیزی به اسم چت‌روم نخواهد داشت!

+ اینکه وقتی چیزی نوشته بشه، باعث میشه اولا باز نویسی اون برای نسخه‌ی ۲.۰ راحت تر بشه دوما مای بی‌بی ۲.۰ زمان زیادی رو میبره تا انتشار داده بشه و اینکه بشینیم و کاری نکنیم درست نیست.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
(۱۲ تير ۱۳۹۴، ۱۲:۵۰ ب.ظ)Tofighi نوشته:  

Heart

مخالفم با حرفت!

+ اینکه وقتی چیزی نوشته بشه، باعث میشه اولا باز نویسی اون برای نسخه‌ی ۲.۰ راحت تر بشه دوما مای بی‌بی ۲.۰ زمان زیادی رو میبره تا انتشار داده بشه و اینکه بشینیم و کاری نکنیم درست نیست.

خب اگه اینطوره بسم ا...
اما ی سوال : چرا ؟ خوب دقیقا مشخصه که مای بی‌بی ۲.۰ چیزی به اسم چت‌روم نخواهد داشت!

تصویر: https://pardazit.net/images/pardazit.net-468-60.gif
پاسخ
(۱۲ تير ۱۳۹۴، ۰۵:۴۰ ب.ظ)Mr.Mostafa نوشته:  
(۱۲ تير ۱۳۹۴، ۱۲:۵۰ ب.ظ)Tofighi نوشته:  

Heart

مخالفم با حرفت!

خب اگه اینطوره بسم ا...
اما ی سوال : چرا ؟ خوب دقیقا مشخصه که مای بی‌بی ۲.۰ چیزی به اسم چت‌روم نخواهد داشت!

چت‌روم امکانی نیست که بیشتر انجمن‌ها بهش نیاز داشته باشند، درصد کمی بهش نیاز دارند و به هسته‌ی مای بی‌بی اضافه نمیشه و امکاناتی مثل conversation که به ۲.۰ اضافه شده می‌تونه نقش چت‌روم رو هم با کمی تغییرات اعمال کنه ولی چت‌روم نخواهد داشت.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
شاید امکاناتی ک بگم رو دوستمون براتو گفت ولی من تکمیل میکنم
*امکان حذف-گزارش-ویرایش چت ارسال شده 
*امکان آواتار کاربر-استایل نام کاربری-آی پی 
*نمایش تاریخ و ساعت 
*امکان چت خصوصی (این امکان جوری باشه ک مدیر بتونه بقیه چت خصوصی ها رو مشاهده کنه)
*امکان محروم کردن کاربر با یک دکمه 
*افزودن یک قسمت برای فیلتر کلمات 
*امکان تغییر رنگ متن-فونت نوشته هم داشته باشه 
فعلا همینا ب مخم رسید  Shy

بــی تو تنهــــــام
پاسخ
صفحه‌ها (2):

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir