مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
هاست 250مگابایتی برای mybb

هاست 250مگابایتی برای Mybb
آیا هاست 250مگابایتی برای Mybb خوبه ؟؟؟

نظرتون چه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته یک انجمن تفریحی با بستن پیوست ها محدود کردنشون 250مگ یا 100 مگ لینوکس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
به نظرم 1GB بخری بهتره واس شروع کار

Abtinweb.com

همه چیزش خبه

تصویر: https://pardazit.net/images/pardazit.net-468-60.gif
پاسخ
این اندازه ای که شما میگین خوراک 2   3 ماهه اندازه ای که دوستمون میگن  مال انجمن با 500 کاربر و 30000 پست هستش
فک کنم تعادلش که 500 مگابایت هست برای مدتی کافی باشه برای شما 
پاسخ
با M_Sanaei74 موافقم  
منم الان دارم از ابتین وب استفاده میکنم همه چیزش خوبه و 
من هم 1 گیگ رو پیشنهاد میدم واسه شروع کارت

پاسخ
قبلا موضوعی در رابطه با هاست و توضیحات کاملی توسط دوستان درش داده شده.
بهتره اونجا ادامه بدید!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up فروش ویژه هاست سی پنل با هارد بالا و قیمت استثنایی و تضمینی IrIsT 0 30 ۲۰ آبان ۱۳۹۵، ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
Thumbs Up دانلود مقاله آموزشی Optimize Apache برای بازدهی بهتر سرور و هاست IrIsT 0 77 ۲۱ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۰۷ ب.ظ
  نصب اسکریپت برای ریموت آپلود mohammad71 4 184 ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mellat
Thumbs Up آموزش کامل نصب برنامه Cacti برای مانیتورینگ سرور IrIsT 0 636 ۲۴ فروردین ۱۳۹۵، ۱۱:۳۱ ق.ظ
Thumbs Up فیلم آموزشی کلودلینوکس برای سی پنل و توضیحات کامل در رابطه با cloudlinux IrIsT 0 117 ۲۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۶:۰۶ ب.ظ
Lightbulb فیلم آموزش نصب و کانفیگ cpanel/whm بر روی آپاچی و کانفیگ php برای هاستینگ IrIsT 0 274 ۲۸ اسفند ۱۳۹۴، ۰۴:۲۷ ب.ظ
Thumbs Up ارائه هاست رایگان به تمام کاربران اینترنت IrIsT 10 459 ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۲۸ ق.ظ
  آموزش کانفیگ وب سرور iis برای سرور دانلود IrIsT 0 226 ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۲۵ ب.ظ
  فروش هاست مخصوص اعضای مای بی بی IrIsT 1 219 ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۱۸ ق.ظ
  چند نکته برای بالا بردن امنیت سایت Mohammadreza477 3 1,248 ۰۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۸:۲۳ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir