مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نمایش آخریین ارسال های وردپرس در مای بی

[حل‌شده] نمایش آخریین ارسال های وردپرس در مای بی بی
سلام کد ,پلاگین یا راهی هست که بشه آخرین ارسال های سایت وردپرسی رو در قالب مای بی بی نشون داد برعکس ساده ست با ار اس اس میشه مال مای بی بی روفرستاد وردپرس اگه کسی بلده ممنون میشم کمک کنید

پاسخ
bivafadl میگه:
منظورم اینه که مطالب سایت وردپرس رو در انجمن که با مای بی بی ساختم نشون بده Heart

پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
تاحالا من ندیدم که بشه این کارو کرد.از مای بی بی به وردپرس هست.
اما برعکس نیست.چون تالار گفتمان هستش و اون پورتال یک پورتال خبری تک کاربره هستش.
امیدوارم منظورمو فهمیده باشید و درست توضیح داده باشم.مگه اینکه پلاگین rss خان روی مای بی بی نصب کنید.بعد بهش سایت مپ وردپرس رو بدین و خود پلاگین پست هارو سر جای مناسبی که انتخاب میکنید قرار میده

پاسخ
bivafadl میگه:
من میخوام فقط اخرین ارسال های سایت اصلی رو مثل 5 پست اخر رو تو انجمن یه گوشه نشون بدم فکر میکردم باید با ار اس اس بشه اینکارو کرد

پاسخ
Tofighi میگه:
در مسیری که مای بی‌بی رو نصب کردید یه فایل به اسم getNews.php بسازید. (حساس به بزرگی و کوچکی اسم!)
محتوایتشم این باشه:
کد پی‌اچ‌پی:
<?php
// By: AliReza_Tofighi - http://my-bb.ir
error_reporting(E_ALL^E_NOTICE);

$rss 'http://www.dailymobile.ir/?feed=rss2';
$cacheData = @json_decode(@file_get_contents('_rssReaderCache.json'), true);
if(
$cacheData['time'] < time()-3600) {
$cacheData['time'] = time();
$cacheData['data'] = @file_get_contents($rss);
@
file_put_contents('_rssReaderCache.json'json_encode($cacheData));
}

$xmlDoc = new DOMDocument();
$xmlDoc->loadXML($cacheData['data']);

$items=$xmlDoc->getElementsByTagName('item');
for (
$i=0$i5$i++) {
$itemTitle=$items->item($i)->getElementsByTagName('title')
->
item(0)->childNodes->item(0)->nodeValue;
$itemLink=$items->item($i)->getElementsByTagName('link')
->
$itemDesc=$items->item($i)->getElementsByTagName('description')
->
echo 
'<li><a href="'.htmlspecialchars($itemLink).'" target="_blank"><strong>' htmlspecialchars(mb_substr($itemTitle0100)) . '</strong></a><br>
<small>'
.mb_substr(strip_tags($itemDesc), 0200).'</small>
</li>'
;
}
echo 
'<!-- by: AliReza_Tofighi -->'
سپس کد زیر رو در قالبتون بزارید:
کد پی‌اچ‌پی:
<div id="blogNews">درحال بارگذاری...</div>
<
script>
$(
"#blogNews").load('getNews.php');
</script> 

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام
یعنی غلیرضا جان,با این کد میشه کاری کرد که وردپرس مطالبش توی مای بی بی بیاد؟
برای سیستم های دیگه هم جواب میده؟
میشه پلاگینیش کنی؟اگه بتونی پلاگینی که طرف هر سایتی که میخواد رو rss بذاره.سایتت میکشه بالا و پلاگین خوبی از کار در میاد. Heart

پاسخ
Tofighi میگه:
(۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۵۳ ب.ظ)IrIsT نوشته:  میشه پلاگینیش کنی؟اگه بتونی پلاگینی که طرف هر سایتی که میخواد رو rss بذاره.سایتت میکشه بالا و پلاگین خوبی از کار در میاد. Heart

این کد نمایش میده فقط! index قرار نیست بشه توی گوگل!
+ اینکه کپی‌پیست کردن مطالب از سایت‌های دیگه تاثیر منفی داره و باعث میشه سایت از نتایج گوگل حذف بشه! Smile

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
علیرضا جان,اول اینکه حرف شما درست.قرار نیست ایندکس شه.فقط یک نمایشه.اما بعضی وقتها دوست دارم از دوتا سایت بذارن یا سه تا یا .....
به گوگل مربوط نیست درست.اما یک پلاگینی میشه که شاید  به درد بخور بعضی ها باشه
و اینکه کپی رایت,درسته,اما rss خوانی که پلاگینش منتشر شده برای mybb این کپی رایت نداره؟
اینم باعث افت میشه
من هم فقط واسه این گفتم که اولین سایتی میشی که این پلاگین نوشته میشه.دوم اینکه یکی دو یا سه تا سایت داره,دوست دارهه مطالبش زیر انجمن بیاد.میاد پلاگین نصب میکنه و .......
حالا شما میگی سئو یا ....اون دیگه یک کاربر اگه بخواد استفاده میکنه.مثلا من میام rss خوان استفاده میکنم.دیگه به این چیزاش فکر نمیکنم که چه تاثیری داره
شمام که سایت پشتیبانی هستی,میتونی توی توضیحات از مشکلاتش هم بگی.میتونی پلاگینشم بزنی
حالا شما نزدی مطمئن باش یکی دیگه میزنه.شایدم من خودم بزنم اگه وقت کنم که فعلا فقط سرم رو سرورهاست.

نکته اخر,ماها کلا خیلی از کارامون بدون برنامه هستش و اصلا به این فکر نمیکنیم که سئو و لیست سیاه گوگل و .......
یک کپی پیس ساده هم خودش تاثیر داره که همه انجام میدن و سودش میرسه به دست نویسنده اصلی.
دیگه پیشنهاد بود.دوست داشتین انجام بدین.اگرم نه یکی دیگه مطمئن باشید انجام میده.چون این پست رو دیده.

پاسخ
bivafadl میگه:
(۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۵۷ ب.ظ)Tofighi نوشته:  
(۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۵۳ ب.ظ)IrIsT نوشته:  میشه پلاگینیش کنی؟اگه بتونی پلاگینی که طرف هر سایتی که میخواد رو rss بذاره.سایتت میکشه بالا و پلاگین خوبی از کار در میاد. Heart

+ اینکه کپی‌پیست کردن مطالب از سایت‌های دیگه تاثیر منفی داره و باعث میشه سایت از نتایج گوگل حذف بشه! Smile

ممنون - والا من یه مشکل دیگه که دارم این که 15 تا از آخرین ارسال های انجمن رو تو وردپرس نشون میده ولی این ارسال ها هم تئ گوگل ایندکس میشن !!! یعنی تو گوگل سرچش میکنم به جای اینکه انجمن بالا بیاد سایت بالا میاد و اون موضوع انجمنم دیگه مثلا چند روزی گذتشه و اصلا نشونش نمیده و به همین خاطر به نظرت مشکلی برای سو هم ایجاد میکنه >؟ ایراد از کجاست

پاسخ
Tofighi میگه:
(۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۷:۵۱ ب.ظ)bivafadl نوشته:  
(۱۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۵۷ ب.ظ)Tofighi نوشته:  

ممنون - والا من یه مشکل دیگه که دارم این که 15 تا از آخرین ارسال های انجمن رو تو وردپرس نشون میده ولی این ارسال ها هم تئ گوگل ایندکس میشن !!! یعنی تو گوگل سرچش میکنم به جای اینکه انجمن بالا بیاد سایت بالا میاد و اون موضوع انجمنم دیگه مثلا چند روزی گذتشه و اصلا نشونش نمیده و به همین خاطر به نظرت مشکلی برای سو هم ایجاد میکنه >؟ ایراد از کجاست

هر سوال تاپیک جدا ...

پاسخ
صفحه‌ها (2):