مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نظر راجب راه اندازی انجمن

نظر راجب راه اندازی انجمن
Lightbulb 
با سلام خدمت همه دوستان

اول از همه خیلی ممنون بابت این پشتیبانی

دوم

من میخواسم یه انجمن راجب گیم راه اندازی کنم ولی چند تا چیز ذهنمو مشغول کرده میخواستم نظر دوستان رو بخونم ببینم نظرشون چیه.

اولین چیز اینه که انجمن تنها راه اندازی کنم یا با سایت یعنی هم سایت داشته باشه کنارش انجمن باشه
البته من نمیخوام موضوعات و دانلود ها رو برای عضو ها بزارم میخوام ازاد باشه یعنی بازدیدکنندگان بدون عضو شدن بتونن دانلودش کنن چون خیلی ها تنبلن عضو نمیشن و میرس سراغ یه سایت دیگه.

دوم اینکه به نظرتون اصلا انجمن راه اندازی کنم یا نه؟ چون این روزا کمتر کسی پشت سیستم میشینه و همه هجوم بردن به شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستا و... میخوام بدونم که به نظر شما راه اندازی کنم یا نه؟البته اینو بگم که میخوام مطالب اختصاصی بزارم نه کپی

ممنونم منتظر نظراتتون هستم

گفتار نیک * کردار نیک * پندار نیک

اهورا مزدا
پاسخ
سلام
اینکه دانلود کنند بدون عضویت میتونی انجام بدی داخل انجمن 

اگه نیروی انسانی داری اینکه ایجاد کنی خیلی خوب هست ولی اگه تنهاهستی و کسی نیست کمک کنه بهتره بیخیالش بشی .
در کل من زیاد نظر موافقی ندارم برای انجمن ولی در صورتی که بتونی بچرخونی خوبه (ارسال مطلب روزانه)

خدایــــــا هیچکس رو محتاج دیگری نکن
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پاسخ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۳:۰۲ ب.ظ)ali5866 نوشته:  سلام

اگه نیروی انسانی داری اینکه ایجاد کنی خیلی خوب هست ولی اگه تنهاهستی و کسی نیست کمک کنه بهتره بیخیالش بشی .
در کل من زیاد نظر موافقی ندارم برای انجمن ولی در صورتی که بتونی بچرخونی خوبه (ارسال مطلب روزانه)

*یعنی بدون سایت؟ یعنی همون انجمن کافیه؟*

*نیروی انسانی زیاد ندارم چند تا از دوستام هستن *

*اره میتونم بچرخونم یعنی مطلب بزارم تو مطلب گذاشتن زیاد پتکیه نمیدم به این و اون خودم انجام میدم بیشتر*

ممنونم از پاسخ گوییتون

اهورا مزدا
پاسخ
سلام و درود.
انجمن و کلا سایت,به هزینه و وقت و نیروی کافی نیازمنده
چرخوندن یک تالار اولش و سیاست کاریت خیلی مهمه.چون باید طوری پیش بری که اولا محتواش خوب باشه دوما نیرو حذب بشه.زمان بر هستش و به صبر نیازمنده.
چرخوندن انجمن از دور خیلی شیرین و راحته.اما میبینید که خیلی ها میان و میرن.حالا دلیل های مختلفی داره.
باید انحمی باشه که کاربر بیاد.باید نیرو جذب کنی و نیروهارو بچینی و سیاست مدیرانه داشته باشی.
یک تجربه خوبی واست میشه وقتی راه میندازی.وقتی هم که راه اندازی  شه,اولش با خودت میگی خوب پیش میره و خودم تنها میسازم.اما فراز و نشیب داره
اما به وقت نیازمنده و باید وقت بذاری.شاید سال ها هم طول بکشه تا چیزی که میخوای در بیاد.شایدم طی مدت چندماه گرفت.دیگه اون به خودت بستگی داره.

پاسخ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۶:۲۶ ب.ظ)IrIsT نوشته:  سلام و درود.
انجمن و کلا سایت,به هزینه و وقت و نیروی کافی نیازمنده
چرخوندن یک تالار اولش و سیاست کاریت خیلی مهمه.چون باید طوری پیش بری که اولا محتواش خوب باشه دوما نیرو حذب بشه.زمان بر هستش و به صبر نیازمنده.
چرخوندن انجمن از دور خیلی شیرین و راحته.اما میبینید که خیلی ها میان و میرن.حالا دلیل های مختلفی داره.
باید انحمی باشه که کاربر بیاد.باید نیرو جذب کنی و نیروهارو بچینی و سیاست مدیرانه داشته باشی.
یک تجربه خوبی واست میشه وقتی راه میندازی.وقتی هم که راه اندازی  شه,اولش با خودت میگی خوب پیش میره و خودم تنها میسازم.اما فراز و نشیب داره
اما به وقت نیازمنده و باید وقت بذاری.شاید سال ها هم طول بکشه تا چیزی که میخوای در بیاد.شایدم طی مدت چندماه گرفت.دیگه اون به خودت بستگی داره.

خیلی ممنونم بابت نظر خوبتون
Smile

اهورا مزدا
پاسخ