مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نشان دادن پیغام خصوصی در ایمیل

[در انتظار پاسخ] نشان دادن پیغام خصوصی در ایمیل
Thumbs Up 
با سلام
از دوستان یک سوال دارم
Mybb امکان اینو داره که وقتی واسه یکی پ.خ ارسال میکنی،ایمیل میاد واسش که یک پیغام خصوصی داری.
این امکان و داره که کاری کنیم که داخل خود همون ایمیل متن پ.خ نشون داده شه؟
بعضی پورتالا میشه.اما mybb رو نمیدونم.دسترسی هم نداشتم چک کنم
از دوستان و مدیران اگه میدونن بگن.
نمیشه کاری کرد که متن پ.خ در داخل ایمیل نمایش داده شه؟

پاسخ
ctboard.com میگه:
شدن که می شود، بنده اگر خواستید بنده با هزینه این کار را انجام می دهم ، و همچنین طراحی افزونه وردپرس و مای بی بی و .... اگر خواستید از اینجا نحوه سفارش را مشاهده نمایید.
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
آها.باشه.مزاحمتون میشم.اگر بتونیم کار کنیم خیلی خوب میشه.نه واسه این.اینو شاید خودم تونستم بزنم.واسه پروژه های بهتر.اما قیمت باس مناسب باشه واسه من.

پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پاسخ داده شده نشان دادن یکی از فیلدهای سفارشی پروفایل در زیر نام کاربری reza41 4 43 دیروز، ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  پاسخ داده شده نشان ندادن تصویر در پست ها Rodlik Avron 9 182 ۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۱۳ ب.ظ
  در انتظار پاسخ جلوگیری از اسپم دادن در انجمن mohammad71 4 138 ۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammad71
  حل‌شده چطور ایمیل اطلاع ثبت نام کاربر جدید رو غیر فعال کنم؟ Mahachita 6 234 ۰۶ شهریور ۱۳۹۵، ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahachita
  در انتظار پاسخ ارسال شدن ایمیل بصورت پیشفرض برای پیام خصوصی farshid142 2 147 ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: farshid142
Exclamation حل‌شده مشکل با پیام خصوصی ابوذر مرادی 7 200 ۰۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mx13
  پاسخ داده شده مشکل در ارسال ایمیل مای بی بی volleyworld 4 186 ۰۶ تير ۱۳۹۵، ۰۷:۳۱ ب.ظ
  پاسخ داده شده ارسال ایمیل به کاربر پس از پاسخ دادن به پست mrtz2020 5 178 ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۰ ب.ظ
  حل‌شده مشکل پیام خصوصی در اضافه کردن دوست sarmadi 1 128 ۰۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۰۶ ب.ظ
  حل‌شده ایمیل اسپم bivafadl 7 187 ۰۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bivafadl

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir