مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ندیدن مشخصات کاربری

[پاسخ داده‌شده] ندیدن مشخصات کاربری
سلام چطور میتونم کاری کنم که مشخصات ماربری مثل بیو سن و ..  رو فقط بعضی از کاربران ببینن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میخوام برای کاربرام مخفی باشه و فقط برای مدیران و ناظمین قابل دیدن باشه
پاسخ
Tofighi میگه:
سلام
توی پنل ادمین توی پیکربندی توی فیلد‌های سفارشی پروفایل می‌تونید برید توی هر فیلد و «قابل نمایش برای» رو تغییر بدید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پاسخ داده شده ندیدن پروفایل کاربران aaddmmiinn 3 124 ۱۷ تير ۱۳۹۶، ۰۹:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  حل‌شده نشان دادن یکی از فیلدهای سفارشی پروفایل در زیر نام کاربری reza41 4 256 ۲۰ آذر ۱۳۹۵، ۰۵:۱۰ ب.ظ
  حل‌شده نمایش ندادن فیلد کاربری hp618 2 296 ۲۵ دى ۱۳۹۴، ۱۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hp618
  پاسخ داده شده مشکل ذخیره نشدن گروه کاربری behnam 1 407 ۲۰ آبان ۱۳۹۴، ۰۸:۲۵ ب.ظ
  پاسخ داده شده مشکل در نمایش گروه کاربری persian-cyber 1 285 ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۳۵ ب.ظ
  پاسخ داده شده میخوام نمایش گروه کاربری کادر بندی بشه persian-cyber 1 351 ۲۲ مرداد ۱۳۹۴، ۰۴:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: behnam
  پاسخ داده شده ارور بعد از ویرایش گروه کاربری Mohammadreza477 13 880 ۰۲ تير ۱۳۹۴، ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mx13

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir