مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نحوه‌ی ارسال یک تاپیک به صورت تاخیری

نحوه‌ی ارسال یک تاپیک به صورت تاخیری
سلام.
در این تاپیک به شما یاد داده خواهد شد تا با استفاده از امکانات مای‌بی‌بی یک ارسال رو در آینده منتشر  کنید.
نویسنده: AliReza_Tofighi

خوب ابتدا برید توی قسمت ارسال موضوع و تاپیک خود رو بنویسید...
سپس بر روی ارسال موضوع کلیک کنید و سریعا به بخش گزینه‌های ناظم رفته و موضوع رو رد تایید کنید!
الآن موضوع شما در حالت تعلیق قرار گرفته است، دوباره در گزینه‌های لازم گزینه‌ی مدیریت تاخیری رو انتخاب کنید.
حال در قسمت مدیریت تاخیری برای: مقدار روز بعدی که می‌خواهید ارسال کنید رو وارد کنید
سپس روی تایید/عدم‌تایید موضوع کلیک کنید و سپس روی ذخیره‌ی مدیریت تاخیری کلیک کنید....

خوب موضوع شما بعدا از حالت تایید نشده به طور خودکار خارج شده و منتشر می‌شود و خیلی ساده می‌تونید با استفاده از امکانات هسته‌ی سیستم مای‌بی‌بی یک تاپیک رو در آینده منتشر کنید...

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
سلام من یه مشکلی دارم و اونم اینه که چند روزیه فقط در قسمت ارسال پاسخ ، با یه تاخیر 30 ثانیه ای رو برو میشم که خیلی غیر عادیه
همه بخش های فروم درست کار میکنه و با سرعت بالا!
(۲۱ اسفند ۱۳۹۲، ۱۱:۳۴ ب.ظ)amirsarb نوشته:  سلام من یه مشکلی دارم و اونم اینه که چند روزیه فقط در قسمت ارسال پاسخ ، با یه تاخیر 30 ثانیه ای رو برو میشم که خیلی غیر عادیه
همه بخش های فروم درست کار میکنه و با سرعت بالا!
ربطی به این تاپیک نداره سوالتون، توی یه تاپیک جدید بپرسید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

مشکل اینجاست که کاربران ما انقدر فرز هستن که سریع می خونن مطلب قبل از اینکه عدم تایید بزنیم .

(۲۳ اسفند ۱۳۹۲، ۰۴:۲۳ ب.ظ)salondaran نوشته:  مشکل اینجاست که کاربران ما انقدر فرز هستن که سریع می خونن مطلب قبل از اینکه عدم تایید بزنیم .
ابتدا توی یک انجمن این تاپیک رو ایجاد کنید که کاربران دسترسی دیدن اون رو نداشته باشن!

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir