مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل پلاگین مدال

مشکل پلاگین مدال
درود...
من پلاگین مدال رو نصب کردم و متغیرشو به این صورت تو postbit classic گذاشتم :
کد پی‌اچ‌پی:
<div class="post_field">
<
legend><span class="smalltext" style="font-weight:bold">مدال های من</span></legend>
<
img src="images/awards/{$post['fidx']}.gif"/> 
حالا تو اون مسیری که عکس رو نوشتم یعنی : images / awards عکس یدونه مدال رو upload کردم و اسمشو گذاشتم akhlagh.gif
حالا اومدم قسمت کاربران و گروه ها ---->مدال ها ----> اضافه کردن مدال جدید ! اسمشو گذاشتم akhlagh.gif و توضیحات هم نوشتم عکس رو هم دادم بهش
ولی میگه :یک خطای نا شناخته در هنگام بارگزاری تصویر اتفاق افتاده است.
مشکل از کجاست؟!
میشه راهنمایی کنید که چجوری مدال اضافه کنم و به کاربران بدم ؟!
♥ Alone Boy ♥ میگه:
آقای توفیقی ! من کدهای پست بیت رو برای شما میدم ! شما برام متغیر رو قرار بده ! فقط قالب به هم نریزه
مرسی

این کدهای موجود در postbit classic
کد پی‌اچ‌پی:
{$ignore_bit}
<
table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}cellpadding="{$theme['tablespace']}class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}id="post_{$post['pid']}">
    <
tr>
        <
td class="{$altbg}width="15%" valign="top" style="white-space: nowrap; text-align: center;"><a name="pid{$post['pid']}id="pid{$post['pid']}"></a>
        <
div class="postfield"><span class="largetext">{$post['profilelink']}</span> {$post['onlinestatus']}</div>

<
div class="post_field"><div class="mywavepostbitright"></div>{$post['groupimage']}</div>
            <
div class="post_field"><div class="mywavepostbitright"></div>{$post['useravatar']}</div>
                        <
div class="post_field"><div class="mywavepostbitright"></div>{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}</div>
                        <
div class="post_field"><div class="mywavepostbitright"></div>{$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}</div>
                        <
div class="post_field"><div class="mywavepostbitright"></div>{$post['replink']}</div

<
div class="post_field"><div class="mywavepostbitright"></div><legend><strong>آیدی گارنا</strong></legend>
<
marquee scrollamount="2" scrolldelay="20" style="border:2px solid #e60000;font-family: Tahoma;font-size: 10pt;color: #e60000"direction="right"width="165"height="20"onmouseover="this.stop()"onmouseout="this.start()"><font color=black></font>{$post['fid4']}</marquee>
</
div>
<
div class="post_field"><div class="mywavepostbitright"></div><legend><strong>آیدی استیم</strong></legend>
<
marquee scrollamount="2" scrolldelay="20" style="border:2px solid #e60000;font-family: Tahoma;font-size: 10pt;color: #e60000"direction="right"width="165"height="20"onmouseover="this.stop()"onmouseout="this.start()"><font color=black></font>{$post['fid5']}</marquee>
</
div

<
br>

</
td>
    <
td class="{$altbg}valign="top">
        <
table width="100%">
            <
tr><td>{$post['posturl']}<span class="smalltext"><strong>{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}</strong></span>
            <
br />
            <
div id="pid_{$post['pid']}class="post_body">
                {
$post['message']}
            </
div>
            {
$post['attachments']}
            {
$post['signature']}
            <
div style="text-align: left; vertical-align: bottom;" id="post_meta_{$post['pid']}">
                <
div id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</div>
                {
$post['iplogged']}
            </
div>
        </
td></tr>
    </
table>
</
td>
</
tr>
<
tr>
<
td class="{$altbg}"></td>
<
td class="{$altbg}">
                <
div class="postbit_buttons author_buttons float_right">
                    {
$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}
                </
div>
                <
div class="postbit_buttons post_management_buttons float_left">{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['thanks']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}
                </
div>
            </
td>
</
tr>{$post['thxdsp_inline']}
</
table>{$post['thxdsp_outline']} 
زحمته براتون SmileHeart
♥ Alone Boy ♥ میگه:
آقا من الان متغیر نمایش در پست بیت رو اضافه کردم !!!!! اما هنوزم نشون نمیده

الان متغیر رو به این صورت گذاشتم:
کد پی‌اچ‌پی:
<div class="post_field"><div class="mywavepostbitright"></div><!-- AWARDS --></div
میشه راهنمایی کنید؟!
صفحه‌ها (2):