مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل نصب پلاگین hide links

مشکل نصب پلاگین hide links
سلام 
پلاگین hide links برای مخفی کردن لینک از مهمان نصب کردم اکسترکت کردم ولی به افزونه ها اضافه نشده که فعالش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید و یا فایلشو اماده توی هر فولدری که باید باشه مثلا inc یا هر چیز دیگه که باید باشه قرار بدین بزارید منم مستقیم اپ کنم چون فکر میکنم من اشتباه اپ لود کردم.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

شرمنده اینقدر سوال میپرسم واقعا جایی بهتر از اینجا وجود نداره که به سوالات کاربرا رسیدگی کنن.Heart
behnam میگه:
تموم پلاگین ها فایل ها زیپشون /اماده نیس
ینی بااکسترکت نمیاد 
فایل های اصلی مثل inc,image باید داخل خود فایل زیپ باشه اگه یک پوشه داخل زیپ بود و داخل اون inc,image بودن باید خودت جداسازی کنی 
و inc,image بیاری داخل خود زیپ یا زیپ کنی بعد اپ و اکسترکت کنی

بــی تو تنهــــــام
vahid800 میگه:
ممنون اقا بهنام.
من چند بار در جاهای مختلف این پلاگینو اپلود کردم ولی نشد اخر سر برداشتم تو قسمت پلاگینها اپلودش کردم یعنی پوشه پلاگینا رو باز کردم بعد همونجا اپلود کردم درست شد.

فقط یچیزی من خیلی از این موارد اشتباهی در جاهای مختلف اپ کردم ایا مشکل ایجاد نمیکنه؟چندین پلاگین از روزای اول تا الان هر دفعه اپلود کردم که بعدش یادم نبود کجا اپ کردم بهدا جای اصلی شو پیدا کردم میخوام ببینم این فایلهای که اپلود کردم و الان سرگردون مونده مشکل ایجاد نمیکنن.؟
alireza_k میگه:
خیر مشکلی ایجاد نمیکنه فقط باعث سنگین شدن هاستتون میشه.

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/8753140189355112014_baner.gif

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل شکلک در CKEditor Dark_Master 3 1,028 ۱۲ بهمن ۱۳۹۳، ۱۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ERFAN-DESIGN
  مشکل با پلاگین موضوع مشابه باراد 5 1,095 ۰۷ آذر ۱۳۹۳، ۰۵:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  مشکل با کلمات کلیدی H@DI 1 544 ۲۴ آبان ۱۳۹۳، ۰۶:۰۲ ب.ظ
Exclamation مشکل نقل و قول در ادیتور SCEditor 1.4.5 Dark_Master 2 732 ۱۷ مهر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Dark_Master
  مشکل پلاگین کلمات کلیدی IrIsT 4 757 ۰۶ مهر ۱۳۹۳، ۰۸:۴۳ ب.ظ
  مشکل با پلاگین Sitemap Generator mersadnouri 0 722 ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mersadnouri
  اضافه کردن پلاگین به ckeditor mghaffari 3 1,587 ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۰۱ ب.ظ
  مشکل با پلاگین Ckeditor mghaffari 5 1,055 ۱۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mghaffari
  مشکل با پلاگین محدود کردن مدیران ارشد در مای بی بی 16.13 vahid800 9 1,625 ۰۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۶:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir-Me
  درخواست لینک دانلود پلاگین ویرایشگر خود my-bb.ir mohammadhero 7 1,192 ۰۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۰۵ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir