مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل نصب پلاگین سپاس و اخرین ارسالهای انجمن

مشکل نصب پلاگین سپاس و اخرین ارسالهای انجمن
سلامی مجدد به همه عزیزان سایت ما بی بی.
من میخوام روی مای بی بی خودم پلاگین تشکر یا سپاس نصب کنم ولی هر کاری میکنم نمیشه لطفا یه پلاگین تست شده و سالم قرار بدین و اموزش نصبش هم لطف بفرمایید
همینطور پلاگینی که بالای انجمن باشه و اخرین ارسالهارو نمایش بده که همه مشخصات ارسال توش باشه.
ممنونمHeart
اینم ادرس انجمن:
mihankeyboardist.ir

behnam میگه:
پلاگین امارانجمن و سپاس سالم اند تست شدست روی همین پشتیبانی و انجمن بنده نصبه مشکلی نیس

بــی تو تنهــــــام
vahid800 میگه:
ممنون از پاسخ شما.

لطف میفرمایید اموزش نصب کردن پلاگینو بدین.

خودم این مراحلو میرم:
فایلی که دانلود میکنم مثلا همون سپاس 3 تا پوشه داخلش هست  inc و images و jscripts بعد من اینهار همشونو توی یه زیپ قرار دادم بعد رفتم به کنترل هاست سایتم همون سی پنل بعد به مسیر public_html/inc/plugins میرم گزینه اپلودو میزنم بعد فایل زیپی که این سه پوشه رو توش ریخته بودم اپلود کردم بعد که کمپلت اپلود شد فایل زیپ اپلود شده رو اکسترکت کردم بعد به پنل مدیریت توی سایت رفتم به قسمت افزونه ها رفتم ولی هیچ پلاگین جدید اضافه نشده بود.

خواهش میکنم دقیق توضیح بدین اگر اشتباه انجام دادم اموزشی که در سایت هست خوندم ولی به نتیجه نرسیدم لطفا لینک اونجارو ندین.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.Heart
alireza_k میگه:
سلام. اشتباه آپلود میکنید.
شما محتوای فایل زیپ( سه پوشه  inc و images و jscripts ) رو در روت اصلی جایی که مای بی بی رو نصب کردید( واسه شما میشه public_html ) آپلود کنید. فایل ها در جای خودشون قرار میگیرند.
بعد از طریق کنترل پنل به بخش افزونه ها برید و پلاگین مورد نظر رو فعال سازی کنید.
راه دوم هم اینه که فایل زیپ رو آپلود کنید در هاست همونجا اکسترکتش کنید. 

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/8753140189355112014_baner.gif
behnam میگه:
سپاس از علیرضای عزیز
ادامه صحبت علیرضا اضافه کنم که:
تغییری در ساختار فایل دانلود شده ندین و همون فایل زیپ دانلودشده در پابلوک اچ تی ام ال اپ کن
و بعد ک اپ کردین مقابل همون فایل نوشته اکسترکت (ب لاتین) کلیک کن تا فایل هاا خارج بشن 
موفق باشید

بــی تو تنهــــــام
vahid800 میگه:
سلام

من نمیدونم چرا بعض پلاگینا نصب نمیشه یکی چت روم. یکی محدود کردن مدیران ارشد. و یکی دیگه که از همه مهم تره پلاگین اخرین ارسالهای انجمن که بالای صفحه زیر هدر قرار میگیره.

ورژن ما بی بی هم 1.6.13 هست.

حالا نمیدونم من اشتباه نصب میکنم یا مشکل چیز دیگه ایه؟

الان از موقعی که شما فرمودین وقتی همه پلاگینامو تو این مسیر public_html  نصب میکنم ایا واسه هر پلاگین جای مشخصی واسه نصب هست یا نه همشون باید توی همین قسمت نصب کنم.

نصب میشه اکسترکت هم میکنم ولی وقتی به قسمت افزونه ها میرم چیزی اضافه نشده که بخوام فعالش کنم...

یچیز دیگه ایا پلاگینایی که به ورژن مای بی بی من نمیخوره و نمیدونستم نصبشون کردم قابل حذف هستن کلا یعنی اینکه کل فایلهای مربوط به اون پلاگین حذف میشن خواهشا کمکم کنید خیلی عقب افتاده فعالیتم تو انجمن.

پیشاپیش سپاسگزارمHeart
Masoud_MI میگه:
(۰۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۶:۵۹ ب.ظ)vahid800 نوشته:  سلام
من نمیدونم چرا بعض پلاگینا نصب نمیشه یکی چت روم. یکی محدود کردن مدیران ارشد. و یکی دیگه که از همه مهم تره پلاگین اخرین ارسالهای انجمن که بالای صفحه زیر هدر قرار میگیره.
ورژن ما بی بی هم 1.6.13 هست.
حالا نمیدونم من اشتباه نصب میکنم یا مشکل چیز دیگه ایه؟

سلام دوست عزیز
مشکل اینجاست که کسی که پلاگین رو گذاشته یا خودش چیزی بلد نیست یا فکر کرده کسانی که دانلود می کنن حرفه ای هستن
دلیلش اینه که بعضی از پلاگین ها وقتی توی public_html آپلود میشن بعلت اینکه در فایل آپلود شده در یک پوشه اضافه تر هستند با همون نام داخل این پوشه مذکور میان و به مسیرهای خود منتقل نمیشن
شما فایل پلاگین هایی که آپلود می کنید رو اینجا بذارید تا مشخص بشه حرف من درست هست یا نه

(۰۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۶:۵۹ ب.ظ)vahid800 نوشته:   الان از موقعی که شما فرمودین وقتی همه پلاگینامو تو این مسیر public_html  نصب میکنم ایا واسه هر پلاگین جای مشخصی واسه نصب هست یا نه همشون باید توی همین قسمت نصب کنم.
نصب میشه اکسترکت هم میکنم ولی وقتی به قسمت افزونه ها میرم چیزی اضافه نشده که بخوام فعالش کنم...

فایل اصلی پلاگین ها توی این مسیر نصب میشوند public_html/inc/plugins اما ممکنه هر کدوم فایلهای اضافه تری هم مثل ترجمه فارسی و جاوا اسکریپت و... هم داشته باشن که جاهای دیگه قرار می گیرن
اینکه به قسمت افزونه ها نمیره به دلیل همین مشکلی هست که بالا گفتم!

(۰۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۶:۵۹ ب.ظ)vahid800 نوشته:  یچیز دیگه ایا پلاگینایی که به ورژن مای بی بی من نمیخوره و نمیدونستم نصبشون کردم قابل حذف هستن کلا یعنی اینکه کل فایلهای مربوط به اون پلاگین حذف میشن خواهشا کمکم کنید خیلی عقب افتاده فعالیتم تو انجمن.
پیشاپیش سپاسگزارمHeart

آره همه پلاگین ها حذف می شوند

موفق باشید

vahid800 میگه:
خیلی ممنون مسعود عزیز.
این فایلهایی هست که من اپلود میکردم دقیقا همینجوری توی مسیری که بالا گفتم اپ میکنم و بعد اکستزکت میکنم.

حالا شما لطف کنید بعد دیدن این پلاگینا نحوه نصب و استفاده شو واسم توضیح بدین.

محدودیت super moderator
http://s1.picofile.com/file/8124304068/s...n.zip.html

چت باکس
http://s1.picofile.com/file/8124304168/c...x.zip.html

امار انجمن
http://s1.picofile.com/file/8124304226/A...1.zip.html

مجددا تشکز میکنم از لطف شما و همه اساتیدی که به من تو این مدت کمک دادن خیلی خیلی ممنونمHeart
Masoud_MI میگه:
خواهش می کنم

پس دیدید که حرف من درست بود، می گید نه فایلهای زیر را در مسیر گفته شده (public_html) آپلود و اکسترکت کنید تا در قسمت افزونه ها بیان

ضمنا آمار انجمن مشکلی نداشت و باید نصب شده و در قسمت افزونه ها بیاد. اما اون دوتای دیگه خدمت شما:
فایلهای پیوست

ضمنا فایل محدودیت پارسی سازی نشده!

خواهش می کنم، ما فقط انجام وظیفه می کنیم

موفق باشید

فایل‌های پیوست

.zip   chat box.zip (اندازه 21.51 KB / تعداد دانلود: 6)
.zip   supermoderator_restriction.zip (اندازه 1.64 KB / تعداد دانلود: 6)

vahid800 میگه:
ممنون اقا مسعود نصب شد و چت روم پائین صفحه انجمن قرار گرفت منتها فارسی نداره در حالی که توی لنگوئیجش زبان فارسی  بود.

بعد یه سوال دیگه نمیدونم چرا هدر سایتم رفتم و هر کاری میکنم هدر بر نمیگرده فقط و فقط همین هدر مای بی بی میاد فرمت تصویر هدرم عوض کردم هم gif و jpg , png گذاشتم هیچ کدومشون به نمایش در نیومدن.

اینم کدی هست که لینک هدرو توش میزارم یه نگاه بیزحمت بهش بندازین ببین مشکل چیه نکنه چیزی جا بجا شده باشه!
http://s1.picofile.com/file/8124389300/N...t.doc.html

بنظرتون نیاز هست که از اول مای بی بی رو نصب کنم یا نه ؟اگر بخوام اینکارو بکنم یاید بکاپ بگیرم حتما که کاربرا و پستهایی که توی انجمن هست حذف نشن درسته یا نه نیازی به بکاپ نیست؟

الان مشکل من یکی این هدر هست و یکی دیگه هم فارسی نبودن چت روم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

صفحه‌ها (2):