مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل در هاست

مشکل در هاست
سلام ب همه دوستان 

من یک ایندکس دارم ولی نمیدونم کجا باید اپلودش کنم فایلاشpsdاست و ایمیج هم داره چیکار باید بکنم؟؟

و چجوری باید بهش لینک بدم؟؟ 

تشکرتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

بــی تو تنهــــــام
پاسخ
تصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gifکسی هست بتونه این سوال رو جواب بده؟؟؟تصویر: images/smilies/huh.gif

بــی تو تنهــــــام
پاسخ
دوست من فایل psd که مال فوتوشاپه و صرفا برای طراحی راحت کاربر بوده و نیازی به آپلودش نیست
فایل های ایمیجش هم با همون آدرسی که خودش داده آپلود کنید...مثلا اگه گفته images/ شما هم همونجا بذارید
با تشکرتصویر: images/smilies/heart.gif
پاسخ
حمید جان من بخوام ایندکس نصب کنم فایل ها رو کجا آپلود کنمو بخوام ب این ایندکس ادرس بدم چیکار کنم مثلا ادرس انجمنم takaram.irاست میخوام این ادرس بره روی ایندکس و یک ادرس دیگه ب انجمن بدم 

ساده تر بگم : میخوام takaram.irرو ک میزنم صفحه ایندکس بیاد ولی بلد نیستم فایل های ایندکس رو کجا اپلود کنم؟؟و بعد از اپلود چجوری ب صفحه ایندکس لینک بدم؟

بــی تو تنهــــــام
پاسخ
خوب شما می تونی فایل ایندوکستو با نام index.html درست کنی... این صفحه در اولویت بالاتری نسبت به index.php قرار داره.اما اگر میخوای مثلا اون فایل php باشه مثلا portal.php یه راه سادش اینه که یه فایل index.html درست کنی که ریدایرکت بشه رو اون فایل مورد نظر.اگر همینطور بود که گفتم بگو تا کد ریدایرکتو بدم.

انجمن مهندسان نفت ایران

اراده پل نیل به موفقیت!
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up فروش ویژه هاست سی پنل با هارد بالا و قیمت استثنایی و تضمینی IrIsT 0 29 ۲۰ آبان ۱۳۹۵، ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: IrIsT
Thumbs Up دانلود مقاله آموزشی Optimize Apache برای بازدهی بهتر سرور و هاست IrIsT 0 71 ۲۱ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۰۷ ب.ظ
Thumbs Up ارائه هاست رایگان به تمام کاربران اینترنت IrIsT 10 453 ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۲۸ ق.ظ
  فروش هاست مخصوص اعضای مای بی بی IrIsT 1 216 ۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۱۸ ق.ظ
Thumbs Up حل مشکل Your connection has timed out در دایرکت ادمین IrIsT 0 270 ۰۵ بهمن ۱۳۹۴، ۰۸:۱۷ ب.ظ
  معرفی هاست نیما 25 4,091 ۰۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۸:۲۱ ب.ظ
  چگونه میتوان از هاست سایت برای انجمن هم استفاده نمود؟ MORTEZA2016 3 379 ۰۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۸:۰۴ ب.ظ
Lightbulb مشخصات یک هاست مناسب برای سایتهای پربازدید sepna 50 9,130 ۰۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۷:۵۳ ب.ظ
  پرسش هایی که باید قبل از ثبت وب هاست رایگان جوملا پرسید maryamhost 0 674 ۲۴ فروردین ۱۳۹۳، ۰۹:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: maryamhost
  مشکل جدی با دامنه سایت Witch King 8 1,384 ۰۷ شهریور ۱۳۹۲، ۰۸:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Witch King

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

3 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir