مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دکمه‌ی افزودن تشکر پلاگین و کلیجا نصب در سه تا مشکل موضوع جدید

[در انتظار پاسخ] مشکل در نصب کلیجا و مشکل پلاگین تشکر و افزودن دکمه‌ی موضوع جدید
سلام.

من وقتی آپلودسنتر کلیفا و یا کلیجا نصب میکنم.وقتی به قسمت وارد کردن دیتابس میرسم،اونجا دیتابس رو وارد میکنم اما وقتی میزنم روی بعدی

ارور میده

مینویسه جدول X ساخته نشد

با چندتا دیتابس تست کردم نشد.مشکل از کجاست

2-من پلاگین تشکر نسخه جدید تر رو نصب کردم.اما وقتی رو دکمه میزدی ارور میداد.تا اینکه برطرف کردم.اما حالا 2 تا مشکل داره.لیست کسایی که سپاس کردن رو زیر پست ها نمایش داده نمیشه و دومی اینه وقتی رد دکمه میزنی صفحه رفرش میشه

3-من میخوام توی پست های که ارسال میشه داخل پست مثل دکمه پاسخ جدید یه دکمه اضافه کنم به اسم موضوع جدید تا کاربر نخوان هعی برگردن عقب تا دوباره تو اون تالار پست بزارن

ممنون Heart Heart

نصب قالب

نصب پلاگین

ترجمه قالب

ترجمه پلاگین

پشتیبانی انجمن شما
پاسخ
sarmadi میگه:
میشه جواب بدید

نصب قالب

نصب پلاگین

ترجمه قالب

ترجمه پلاگین

پشتیبانی انجمن شما
پاسخ
bivafadl میگه:
فایل کلیجای اصلی را از سایت کلیجا دات کامل دانلود کن و نصب کن - به هاستینگتم یه تیکت بزن

پاسخ
sarmadi میگه:
میدونم چیکار کنم.وقتی دیتابس رو وارد میکنم ارور میده

نصب قالب

نصب پلاگین

ترجمه قالب

ترجمه پلاگین

پشتیبانی انجمن شما
پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
برای وارد کردن دیتابیس.یوزر و پسوورد بساز.دیتابیس رو همراه با یوزر و پسوورد بده به دیتا سنتر تا از ssh ایپمورت کنن

پاسخ
sarmadi میگه:
میشه روان تر بگی.

نصب قالب

نصب پلاگین

ترجمه قالب

ترجمه پلاگین

پشتیبانی انجمن شما
پاسخ
Tofighi میگه:
با سلام.
متاسفانه پرسش شما دارای ایراداتی هست که باید طبق قوانین آنرا اصلاح کنید.
پس از اصلاح پرسش خود، پیامی مبنی بر اصلاح شدن آن ارسال کنید تا پرسش شما روند رسیدگی و پاسخ‌گویی را طی کند.

قوانین بخش پرسش و پاسخ نوشته: لطفا قبل از ارسال پرسش خود، به نکات زیر توجه کنید:
  • قبل از ارسال این موضوع در انجمن با استفاده از موتور جستجو خود وبسایت و همچنین با استفاده از موتور جستجو گوگل در وبسایت جستجو کنید. عبارت زیر را در گوگل جستجو نمائید:
    کد:
    site:my-bb.ir عبارت
  • از پرسش چند سوال در یک موضوع جدا خودداری نمائید و برای هر سوال یک تاپیک جداگانه باز نمائید.
  • در هر موضوع جدید، دقیقا یک مشکل یا پرسش یا مطرح کنید و از پرسیدن چند پرسش در یک موضوع خودداری کنید.
  • عنوان موضوع را متناسب با پرسش خود انتخاب کنید، عنوان‌هایی همچون «مشکل فوری»، «یک مشکل»، «لطفا کمک کنید» و ... را برای پرسش خود انتخاب نکنید و سعی کنید در موضوع کلیات مشکل خود را مطرح کنید.
  • محتوای ارسال‌ها باید با حروف فارسی باشند، از استفاده انگلیسی و فینگلیش به جای فارسی خودداری نمائید...
  • ارسال‌های چون کسی کمک نکرد، خواهش‌می‌کنم کمک کنید ، Up و یا ارسال‌های تماما شکلک در این انجمن هرزنامه به حساب‌ می‌آیند و با کاربر متخلف برخورد خواهدشد.
  • ارسال پست‌هایی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده یا پاسخ‌دهندگان شود اکیدا ممنوع...
  • از ارسال محصولات اعم از پلاگین‌ها و پوسته‌ها و آموزش‌ها در این بخش خودداری نمائید.
  • قبل از ارسال تاپیک قوانین کلی انجمن را بخوانید.

دقت کنید در صورت اصلاح نشدن پرسش پس از یک هفته، این پرسش حذف خواهد شد.

باسپاس

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
sarmadi میگه:
ممنون برای ویرایش.

حالا کسی میتونه جواب بده

نصب قالب

نصب پلاگین

ترجمه قالب

ترجمه پلاگین

پشتیبانی انجمن شما
پاسخ