مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل در ثبت نام انجمن

مشکل در ثبت نام در انجمن
هیچکی نمیتونه ثبت نام کنه داخل انجمن 
این ارور داده میشه 
کد پی‌اچ‌پی:
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1364 Field 'thx' doesn't have a default value
Query:
INSERT INTO mybb_users (`username`,`password`,`salt`,`loginkey`,`email`,`postnum`,`threadnum`,`avatar`,`avatartype`,`usergroup`,`additionalgroups`,`displaygroup`,`usertitle`,`regdate`,`lastactive`,`lastvisit`,`website`,`icq`,`aim`,`yahoo`,`skype`,`google`,`birthday`,`signature`,`allownotices`,`hideemail`,`subscriptionmethod`,`receivepms`,`receivefrombuddy`,`pmnotice`,`pmnotify`,`showimages`,`showvideos`,`showsigs`,`showavatars`,`showquickreply`,`showredirect`,`tpp`,`ppp`,`invisible`,`style`,`timezone`,`dstcorrection`,`threadmode`,`daysprune`,`dateformat`,`timeformat`,`regip`,`language`,`showcodebuttons`,`sourceeditor`,`away`,`awaydate`,`returndate`,`awayreason`,`notepad`,`referrer`,`referrals`,`buddylist`,`ignorelist`,`pmfolders`,`warningpoints`,`moderateposts`,`moderationtime`,`suspendposting`,`suspensiontime`,`coppauser`,`classicpostbit`,`usernotes`) VALUES ('
5555556','77dedc8de7a4f2f0fda9116bbb026bce','7L39WBgx','frcTm9WyIGCvb4qp2HfO3nqigR3eAKXXLl8ay66JwFZBZRUF6C','12345@test.com','0','0','','','2','','0','','1431085611','1431085611','1431085611','','0','','','','','','','1','0','0','1','0','1','0','1','1','1','1','1','1','0','0','0','0','3.5','2','linear','0','','',X'a48ab8c1','','1','1','0','0','0','','','0','0','','','','0','0','0','0','0','0','1','')
Please contact the MyBB Group for technical support. 

خدایــــــا هیچکس رو محتاج دیگری نکن
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tofighi میگه:
برید توی phpmyadmin
توی جدول mybb_users
اون تبهای بالا گزینه‌ی دومش رو بزنید (فک کنم نوشته structure)
بعد ستون thx رو پیدا کنید و روی edit بزنید.
یه قسمتی داره به اسم DEFAULT
از جعبه انتخاب AS defined رو انتخاب کنید و مقدار ۰ رو توی جعبه متن پایینش بنویسید و ویرایش خودتون رو ذخیره کنید.
باید درست بشه اینجوری.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
behnam میگه:
برو تو دیتابیست 
توی جدول mybb_users
فیلد تشکر  مشکل داره تو جدول کاربرپاکش کن درست میشه 
البته اینم بگم با غیر فعال کردن پلاگین تشکر و با پاک کردن پلاگین و دوباره از اول نصب و فعال کردن دوباره برمیگرده

بــی تو تنهــــــام
ali5866 میگه:
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۳:۳۰ ب.ظ)Tofighi نوشته:  برید توی phpmyadmin
توی جدول mybb_users
از جعبه انتخاب AS defined رو انتخاب کنید و مقدار ۰ رو توی جعبه متن پایینش بنویسید و ویرایش خودتون رو ذخیره کنید.
باید درست بشه اینجوری.

درست نشد !
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۳:۳۸ ب.ظ)behnam نوشته:  برو تو دیتابیست 
توی جدول mybb_users
البته اینم بگم با غیر فعال کردن پلاگین تشکر و با پاک کردن پلاگین و دوباره از اول نصب و فعال کردن دوباره برمیگرده

با این کار تشکرها پاک نشه !!؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

behnam میگه:
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۳:۵۴ ب.ظ)ali5866 نوشته:  
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۳:۳۰ ب.ظ)Tofighi نوشته:  برید توی phpmyadmin
توی جدول mybb_users
باید درست بشه اینجوری.

درست نشد !
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۳:۳۸ ب.ظ)behnam نوشته:  برو تو دیتابیست 
توی جدول mybb_users

با این کار تشکرها پاک نشه !!؟
عزیزم میگم پاک میشه وقتی جدول هاش پاک بشه همه چی میپره  Sad
مشکل شما ها اینو نسخه کامل مای بی بی نیومده سریع میرید بروز می کنید 
البته هر کسی ی عقیده ای داره من خودم هنوز نسخه 1616 دارم 
و منتظر نسخه 2 هستم 
حداقل بذارید نسخه کامل بیاد پلاگین ها مهم هم بهینه بشن بعد بروز کنید

بــی تو تنهــــــام
ali5866 میگه:
اگه نسخه کامل نیست و مشکل داره چرا قرار میدین ملت استفاده کنن !!!!!!!!

پاک بشه که به درد نمیخوره دیگه باید جمع کنیم بریم دیگه !

behnam میگه:
اگه بری تاپیک نسخه 1.8.4 بخونی متوجه میشی که جریان از چی قراره 
خب  باید اطلاع رسانی بشه چه مشکلاتی در نسخه قبلی بوده ک در این نسخه برطرف شده یانه؟
بعنوان مثال:
  • آسیب پذیری‌ها
    • خطر متوسط: آسیب‌پذیری XSS در فایل member.php - گزارش شده توسط ATofighi
    • خطر متوسط: آسیب‌پذیری XSS در ویرایشگر مای‌کد - گزارش شده توسط  Matthias Ungethüm
    • خطر کم: آسیب پذیری‌ XSS متعدد در پنل ادمین که نیاز به داشتن دسترسی مدیریت داشت گزارش شده توسط adamziajaDevilshakerzDingjieYang و sroesemann
    • خطر کم: آسیب‌پذیری CSRF در ورود به پنل مدیریت - گزارش‌شده توسط  Devilshakerz
    • خطر کم: درخواست عضویت در گروه به رهبران گروه نادرست ارسال می‌شدند - گزارش شده توسط Snake_
    • خطر کم: Cache Handler از تابع var_export بدون بررسی موارد امنیتی استفاده می‌کرد - گزارش‌شده توسط chtg
    • بدون خطر - کتاب‌خانه‌ی JSON باعث فاش شدن مسیر کامل هاست می‌شد - گزارش‌شده توسط Nathan Malcolm

بــی تو تنهــــــام
ali5866 میگه:
مشکل حل شد
اگه اینجوری هست خدا بخیر کنه !!!

کلی تعریف کردن ما هم خام شدیم از طرفی میگفتن 1.6 پشتیبانی نمیشه .... ما هم که تازه وارد اپ کردیم