مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل در ارور قسمت ایمیل گروهی

مشکل در ارور در قسمت ایمیل گروهی
Question 
سلام به همه دوستان.
من تو قسمت گروهها و کاربران یک مشکلی دارم و اونم اینه که وقته به قسمت ارسال ایمیل گروهی میرم با یک ارور مواجه میشم اونم اینه: Fatal error: Call to undefined function get_memory_usage() in /home/arnikan/public_html/forum/admin/inc/class_page.php on line163
کسی میتونه کمک کنه؟
Tofighi میگه:
پوشه‌ی ادمین رو یک بار دیگه اپلود کنید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
the_godfather میگه:
پوشه اصلی رو از کجا الان بیارم و دانلود کنم؟
یک مشکل دیگه هم دارم اونم اینکه پلاگین میریزم و فعال میکنم تو فروم نشون نمیده دلیلش همینه؟
hamidkag میگه:
از بسته مای بی بی آپ کنیدتصویر: images/smilies/blush.gif
the_godfather میگه:
Parse error: syntax error, unexpected '$l' (T_VARIABLE) in /home/arnikan/public_html/forum/inc/languages/persian/admin/user_mass_mail.lang.php on line2
حالا این پیغام میاد؟
دلیلش چی میتونه باشه؟

من پلاگین با پوسته هم که میریزم نمیتونم رو انجمن اعمال کنم دلیلش همینه؟
mellat میگه:
از اول فارسی ساز رو دانلود و تو انجمتون آپ کنید ،

اگر درست نشد ، فک کنم کد malware یا یه کد هستش که توی فایل های utf-8 مث قارچ رشد میکنه و شکل ?» به خودش میگیره شاید اون باشه

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

http://citygram.ir
See All At : Mellat-design.ir

mehdi0451 میگه:

(۰۴ خرداد ۱۳۹۲، ۰۶:۲۰ ب.ظ)'the_godfather' نوشته:  سلام به همه دوستان.
من تو قسمت گروهها و کاربران یک مشکلی دارم و اونم اینه که وقته به قسمت ارسال ایمیل گروهی میرم با یک ارور مواجه میشم اونم اینه: Fatal error: Call to undefined function get_memory_usage() in /home/arnikan/public_html/forum/admin/inc/class_page.php on line163
کسی میتونه کمک کنه؟

دوست عزیز فایل پیوست شده رو تو مسیر /public_html/forum/admin/inc/ آپلود کنید درس میشه!

فایل‌های پیوست

.php   class_page.php (اندازه 24.98 KB / تعداد دانلود: 10)

mehdi0451 میگه:
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲، ۰۹:۳۶ ب.ظ)'the_godfather' نوشته:  Parse error: syntax error, unexpected '$l' (T_VARIABLE) in /home/arnikan/public_html/forum/inc/languages/persian/admin/user_mass_mail.lang.php on line2
حالا این پیغام میاد؟
دلیلش چی میتونه باشه؟

من پلاگین با پوسته هم که میریزم نمیتونم رو انجمن اعمال کنم دلیلش همینه؟

فایل پیوست شده رو در مسیر public_html/forum/inc/languages/persian/admin آپلود کنی مشکل حل میشه فکر کنم!

فایل‌های پیوست

.php   user_mass_mail.lang.php (اندازه 6.93 KB / تعداد دانلود: 12)

the_godfather میگه:
/home/arnikan/public_html/forum/inc/languages/persian/admin/user_group_promotions.lang.php
میشه این رو هم بهم بدید؟
mellat میگه:
(۰۵ خرداد ۱۳۹۲، ۰۸:۴۲ ق.ظ)'the_godfather' نوشته:  /home/arnikan/public_html/forum/inc/languages/persian/admin/user_group_promotions.lang.php
میشه این رو هم بهم بدید؟

پیوست شد

فایل‌های پیوست

.php   user_group_promotions.lang.php (اندازه 7.37 KB / تعداد دانلود: 12)

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

http://citygram.ir
See All At : Mellat-design.ir