مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل درویرایش گروه های کاربری

مشکل درویرایش گروه های کاربری!!
سلام دوستان
امروز میخواستم برای اولین بار گروه های کاربری انجمنم رو ویرایش کنم که این ارور رو داد: MyBB SQL ErrorMyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.SQL Error:1054 - Unknown column 'canmanagecomments' in 'field list'Query:UPDATE ff_usergroups SET `type`='1', `title`='مدیرارشد', `description`='These users can moderate any forum.', `namestyle`='{username}', `usertitle`='Super Moderator', `stars`='6', `starimage`='images/star.gif', `image`='', `isbannedgroup`='0', `canview`='1', `canviewthreads`='1', `canviewprofiles`='1', `candlattachments`='1', `canpostthreads`='1', `canpostreplys`='1', `canpostattachments`='1', `canratethreads`='1', `caneditposts`='1', `candeleteposts`='1', `candeletethreads`='1', `caneditattachments`='1', `canpostpolls`='1', `canvotepolls`='1', `canundovotes`='1', `canusepms`='1', `cansendpms`='1', `cantrackpms`='1', `candenypmreceipts`='1', `pmquota`='250', `maxpmrecipients`='5', `cansendemail`='1', `cansendemailoverride`='0', `maxemails`='10', `canviewmemberlist`='1', `canviewcalendar`='1', `canaddevents`='1', `canbypasseventmod`='1', `canmoderateevents`='1', `canviewonline`='1', `canviewwolinvis`='1', `canviewonlineips`='1', `cancp`='0', `issupermod`='1', `cansearch`='1', `canusercp`='1', `canuploadavatars`='1', `canchangename`='1', `showforumteam`='1', `usereputationsystem`='1', `cangivereputations`='1', `reputationpower`='1', `maxreputationsday`='10', `maxreputationsperuser`='0', `maxreputationsperthread`='0', `attachquota`='0', `cancustomtitle`='1', `canwarnusers`='1', `canreceivewarnings`='1', `maxwarningsday`='3', `canmodcp`='1', `showinbirthdaylist`='1', `canoverridepm`='0', `canusesig`='1', `canusesigxposts`='0', `signofollow`='0', `maxpmsday`='10', `canmanagecomments`='', `cansendcomments`='', `caneditselfcomments`='', `candeleteselfcomments`='' WHERE gid='3'

برای همه ی گروه ها اروری مثل این میده
ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنید
Tofighi میگه:
لطفا عکسی از خطا رو قرار بدید

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
ali0044 میگه:
بفرمائید:
{برای نمایش سایز واقعی اینجا کلیک کنید}

تصویر: http://s4.picofile.com/file/7833333010/eror.jpg

ali0044 میگه:
لطفا" یکم سریعتر جواب بدید
Friga میگه:
این ارور مال دیتابیستون هست
بگین به پشتیبانی هاستتون اونا درستش کنن.کار خودتون نیست
Tofighi میگه:
پلاگین پیام پروفایل مشکل ساز شده.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم