مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بک مشکل اپ

مشکل بک اپ
سلام من چند سال پیش یک انجمن داشتم از مای بی بی

امروز دوباره مای بی بی را نصب و بک اپ user_mybb.sql را اپلود کردم
اما در انجمن چمطالب گذشته من نمیاد در پی اپ پی فایل را دیدم مطالب گذشته داخلش هست اما در ادرس انجمنم مطالب خیر
انجمن

http://www.lawtoday.ir/forum/
پاسخ
از نظر من اصلا بک آپی که مربوط به چند سال هست رو بهتره استفاده نکنید ! Idea
تاپیک هم در بخش اشتباهی ایجاد شده ...
پاسخ
سلام و درود.
نگاه کنید,ورژن ها یکم تغییرات داره.دیتابیس های گذشته رو باید روی همون ورژن استفاده کنی و بعد از اون آپدیت کنی.
واسه من هم همین مشکل بود.اما بعضی وقتها با اپتیمایز یا رپیر کردن دیتابیس درست میشه.بعضی وقتها ورژن ها نمیخوره.بعضی وقتها مشکل از سمت بک آپت هست.
تو الان یکی از تیبل هارو ایمپورت کردی؟پیغام خطایی نداد؟

پاسخ
سلام خطا نداده اصلا
نسخه من 1.6 بود قبلا

اما هرچی گشتم نبود دیگه اخرین ورژن را نصب کردم
داخل پی اچ پی ادمین میرم کلا پست ها و انجمن ها هست اما در انجمن نمایش داده نمیشن
پاسخ
نسخه 1.3 کسی نداره؟
پاسخ
از طریق لینک زیر می‌تونید نسخه‌های مختلف مای بی‌بی رو پیدا و دانلود کنید:
http://releases.my-bb.ir/

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
میتونم بک اپ رو بدم بهتون یه برسی کنید ازش
پاسخ
سلام در این خطا یعنی چهTable CreationConnection to the database server and table you specified was successful.Database Engine: MySQL 5.6.26The MyBB database tables will now be created.Creating table mybb_adminlog...MyBB SQL ErrorMyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.SQL Error:1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci' at line 9Query:CREATE TABLE mybb_adminlog ( uid int unsigned NOT NULL default '0', ipaddress varchar(50) NOT NULL default '', dateline bigint(30) NOT NULL default '0', module varchar(50) NOT NULL default '', action varchar(50) NOT NULL default '', data text NOT NULL, KEY module (module, action) ) TYPE=MyISAM CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci;
پاسخ