مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل بزرگ در دیتابیس

مشکل بزرگ در دیتابیس
سلام به اساتید گرامی

تیبلی که مربوط به ارسالات در مای بی بی هست کدومه؟اصلا کجا مطالب انجمن ذخیره میشه.میخام از همونجا یه بک اپ بگیرم

لطفا کمک کنید
mybb میگه:
مطالب 2 بخش یک بخش موضوع یک بخش پست یا ارسالی
جدول ارسالی ها mybb_posts
جدول موضوعات mybb_threads

در انتخاب اسم تاپیک لطفا دقت کنید و مناسب بحث نام موضوع انتخاب کنید با سپاس

wildbuzz میگه:
سلام
از همه دیتابیس بکآپ بگیرید. چون فکر کنم جدول ها به هم مربوط شده باشند.

farshid142 میگه:
ممنون از پاسخگوییتون

اخرین سوالمه:

اگر من یه فایل فول بک اپ داشته باشم چطور میتونم از اون فقط تنظیمات قالبش بردارم و در قالب مشکل دارم قرار بدم؟
چون الان مشکل من اینه قالبم مشکل پیدا کرده و یک بک اپ از وقتی سالم بود دارم چطور میتونم الان کدشو بیارم جایگزین این کنم چون فکر کنم اسکریپت قالبم تو دیتابیس ذخیره میشه

لطفا کمک کنید
mybb میگه:
این جدول هارا ازش استخراج کنید و در انجمن فعلیتون import کنید با سپاس

جدول ها
mybb_templates
mybb_templatesets
mybb_themes
mybb_themestylesheets

farshid142 میگه:
من الان یک فول بک اپ از هاستم دارم تو کامپیوتر
ولی توش یه فایل sql هست که همه این کدا یجا باهم قرار دارن از کدهای تم گرفته تا پست و ...
مثلا تو mybb_templates  نوشته
کد:
-- -- Table structure for table `mybb_templates` -- DROP TABLE IF EXISTS `mybb_templates`; /*!40101 SET @saved_cs_client = @@character_set_client */; /*!40101 SET character_set_client = utf8 */; CREATE TABLE `mybb_templates` ( `tid` int(10) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT, `title` varchar(120) NOT NULL DEFAULT '', `template` text NOT NULL, `sid` int(10) NOT NULL DEFAULT '0', `version` varchar(20) NOT NULL DEFAULT '0', `status` varchar(10) NOT NULL DEFAULT '', `dateline` int(10) NOT NULL DEFAULT '0', PRIMARY KEY (`tid`) ) ENGINE=MyISAM AUTO_INCREMENT=11402 DEFAULT CHARSET=utf8; /*!40101 SET character_set_client = @saved_cs_client */;

منظورش شما همینه دیگه درسته؟اینو باید یه اسم براش بزارم (هر اسمی) و با فرمت sql ایمپورت کنم؟

تیبل قبلو باید پاکنم اینو بجاش بزارم یا اینکه اینو ایمپورت کنم جایگزین قبلی میشه؟

mybb میگه:
اینجوری مشخصاتی که اول میده رو نباید حذف کنی یعنی خط اول sql یک مشخصاتی رو داره مربوط به دیتابیس هستش اون باید قرار بدی
حالا میتونی یکار دیگه بکنی یه دیتابیس بساز تو هاستت اینو import کن بعد جدول هایی رو که میخوای رو export کن

farshid142 میگه:
من الان بطور کل یک سوال دارم
الان فرض کنید من از خود مدیریت مای بی بی بخش پشتیبانی گیری از هر کدوم اون  تیبلا یک بک اپ گرفتم تا اینجا درست؟
الان این فایل های بک اپ که با اسمای عجیب قریب مثل RWERW#$#@REWRWERWEGB RTEWrewr#$@42$@$.sql هستند رو باید در تیبل مربوط به خودشون ایمپورت کنم؟درسته؟
آیا نیازه اسم این فایلا قبل ایمپورت تغییر کنه؟
ایا با ایمپورت این کدها جایگزین کدهای قبلی میشه؟
اصلا کلا سوالمو 1 جمله میکنم: من چطور باید از بک اپی که از تیبلها بوسیله خود مدیریت مای بی بی گرفتم استفاده کنم؟اگه بطور دقیق بفرمایید مشکلم کامل بر طرف میشه
متشکر از پاسخگویی عالیتون

mybb میگه:
اون بک آپ رو هم میتونی تو xampp اجرا کنید و هم میتونید تو سرور هاست در قسمت phpmyadmin البته اگه سالم باشد فایل دیتابیس
با سپاس

farshid142 میگه:
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا  چرا انقدر مختصر جواب میدید آخه؟!

یعنی من این بک اپ کافی فقط تو دیتابیس جایی که مای بی بی نصب کردم ایمپورت کنم؟مهم نیست رو کدوم تیبل کلیک کنم یا نه؟

مثلا موقع ایمپورت بک اپ mybb_templates  باید برم تو تیبل mybb_templates    ؟یا نیاز نیست؟
صفحه‌ها (2):