مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل با گوگل

[پاسخ داده‌شده] مشکل با گوگل
سلام من یه مشکلی با گوگل دارم اینه که مطالب سایت اصلیم که وردپرسه وقتی مطلب میذارم تا 5 دقیقه بعد میره تو گوگل اما برای انجمن شاید 10 ساعت بعدش بیاد یه نکته دیگه اینکه الان مثل تو گوگل سرچ میکنم برنامه Shazam - Discover music, artists, videos & lyrics برای آیفون

تو نتایج سایت من هستش
https://www.google.com/search?q=%D8%A8%D...8&oe=utf-8

اما به عنوان پاسخ forum.dailymobile.ir/newreply.php?tid=4077&replyto=192184
اینجوری رفته تو گوگل در حالی که باید پست اول میرفت تو گوگل نمیدونم شاید مشکل  از فایل ربات باشه چطوری اینا رو درست کنم

پاسخ
bivafadl میگه:
(۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۰۱ ق.ظ)IrIsT نوشته:  سلام
اگه داخل خود forum هستش درسته.
دیگه اون چیزی رو که نمیخواین گوگل ببینه داخل dissallow میذارید.این دیگه به شما بستگی داره و داخل خود پک مای بی بی هست.
یک چیز دیگم هست.سئوی مای بی بی خیلی سخت و همچنین خیلی باعث اذیت میکنه صاحب دامین رو.
من الان یک نگاه به سایتتون کردم.
سئوی سایتتون یکم ضعیفه
گوگل به طور معمول اگه دست کاری و بهینه نکنی اذیت میکنه و خیلی ضعیفه.
مثلا الان سایتتون رو دیدم.خیلی ضعیف بود.
اما اینجا یکم پلاگین و دست کاری کردن خوب شده.
منم روی فرومم با دست کاریی کاری کردم که بهتر شه.خیلی بهتر شده و بهینه تر شده نسبت به قبل.همین الان هم درستش کردم یکم.اما الان یکی از مطالبمو سرچ کردم دیدم منوهامو آورده که واسه رتبم خیلی بده و اصلا از مطالبم چیزی نیاورده
حالا یک هفته باید صبر کنم ببینم چطور شده سئو
اما برای اینکه بخوای توی گوگل رتبه بگیری و اینکه توی گوگل بیای,باید خیلی کار کنی روش.خیلی.زحمت داره.

مثلا باید چیکار کنم ؟

پاسخ
IrIsT میگه:
(۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۳۹ ب.ظ)bivafadl نوشته:  
(۲۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۰۱ ق.ظ)IrIsT نوشته:  سلام
اگه داخل خود forum هستش درسته.
دیگه اون چیزی رو که نمیخواین گوگل ببینه داخل dissallow میذارید.این دیگه به شما بستگی داره و داخل خود پک مای بی بی هست.
یک چیز دیگم هست.سئوی مای بی بی خیلی سخت و همچنین خیلی باعث اذیت میکنه صاحب دامین رو.
من الان یک نگاه به سایتتون کردم.
سئوی سایتتون یکم ضعیفه
گوگل به طور معمول اگه دست کاری و بهینه نکنی اذیت میکنه و خیلی ضعیفه.
مثلا الان سایتتون رو دیدم.خیلی ضعیف بود.
اما اینجا یکم پلاگین و دست کاری کردن خوب شده.
منم روی فرومم با دست کاریی کاری کردم که بهتر شه.خیلی بهتر شده و بهینه تر شده نسبت به قبل.همین الان هم درستش کردم یکم.اما الان یکی از مطالبمو سرچ کردم دیدم منوهامو آورده که واسه رتبم خیلی بده و اصلا از مطالبم چیزی نیاورده
حالا یک هفته باید صبر کنم ببینم چطور شده سئو
اما برای اینکه بخوای توی گوگل رتبه بگیری و اینکه توی گوگل بیای,باید خیلی کار کنی روش.خیلی.زحمت داره.

مثلا باید چیکار کنم ؟

راه برای mybb کمه.بهترینش پلاگین گوگل سئو هستش.دیگه این بهترینشه.
اما اگه از این استفاده نمیکنید,یکم سخت میشه.اما میتونم واستون انجام بدم.pv

پاسخ
bivafadl میگه:
گوگل سئو نصبه

پاسخ
Tofighi میگه:
فایل robots.txt رو که درست کردید، بزودی این گونه نتایج از ایندکس‌های گوگلتون حذف میشه.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
ctboard.com میگه:
(۲۶ بهمن ۱۳۹۴، ۰۸:۳۶ ق.ظ)bivafadl نوشته:  سلام من یه مشکلی با گوگل دارم اینه که مطالب سایت اصلیم که وردپرسه وقتی مطلب میذارم تا 5 دقیقه بعد میره تو گوگل اما برای انجمن شاید 10 ساعت بعدش بیاد یه نکته دیگه اینکه الان مثل تو گوگل سرچ میکنم برنامه Shazam - Discover music, artists, videos & lyrics برای آیفون

تو نتایج سایت من هستش
https://www.google.com/search?q=%D8%A8%D...8&oe=utf-8

اما به عنوان پاسخ forum.dailymobile.ir/newreply.php?tid=4077&replyto=192184
اینجوری رفته تو گوگل در حالی که باید پست اول میرفت تو گوگل نمیدونم شاید مشکل  از فایل ربات باشه چطوری اینا رو درست کنم

در مورد تفاوت مدت زمان ایندکس شدن صفحات در وردپرس و مای بی بی به سه علت زیر :
1. بهینه بودن ساختار وردپرس نسبت به مای بی بی
2. موتور جستجو گوگل اگر انجمن روی ساب دامین نصب باشد آن را به عنوان سایت جداگانه در نظر می گیرد و امتیاز دامنه اصلی (وردپرس) بر روی آن تاثیری ندارد (برخلاف الکسا)
3. تفاوت بهینه سازی های خود شما روی سیستم ها.
پاسخ
bivafadl میگه:
(۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۱۷ ب.ظ)Tofighi نوشته:  فایل robots.txt رو که درست کردید، بزودی این گونه نتایج از ایندکس‌های گوگلتون حذف میشه.

ممنون - فقط یه مشکل دیگه برای مثال من الان ساعت 7 صبح یه برنامه میذارم بعد ساعت 10 شب عنوان را در گوگل جستجو میکنم و سایت منو بالا میاره اما زیرش تاریخ اشتباه مثلا من امروز مطلب روو گذاشتم اما تو گوگل زده دو روز پیش - اگه دقت کرده باشید گوگل زمان پست ها رو هم میاره نمیدونم چرا مال انجمنم اشتباهه

پاسخ
Tofighi میگه:
(۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۹:۴۲ ب.ظ)bivafadl نوشته:  
(۳۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۱۷ ب.ظ)Tofighi نوشته:  فایل robots.txt رو که درست کردید، بزودی این گونه نتایج از ایندکس‌های گوگلتون حذف میشه.

ممنون - فقط یه مشکل دیگه برای مثال من الان ساعت 7 صبح یه برنامه میذارم بعد ساعت 10 شب عنوان را در گوگل جستجو میکنم و سایت منو بالا میاره اما زیرش تاریخ اشتباه مثلا من امروز مطلب روو گذاشتم اما تو گوگل زده دو روز پیش - اگه دقت کرده باشید گوگل زمان پست ها رو هم میاره نمیدونم چرا مال انجمنم اشتباهه

فک کنم گوگل زمان index شدنو میزنه (دقیق مطمئن نیستم) ولی شما میگید زمانی که میگید زمانی که میگه قبلتر از زمانی هست که مطلب گذاشته شده؟!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
bivafadl میگه:
(۰۳ اسفند ۱۳۹۴، ۰۴:۰۸ ب.ظ)Tofighi نوشته:  
' نوشته: '
فک کنم گوگل زمان index شدنو میزنه (دقیق مطمئن نیستم) ولی شما میگید زمانی که میگید زمانی که میگه قبلتر از زمانی هست که مطلب گذاشته شده؟!

مثلا من الان مطلب گذاشتم بعد تو گوگل نوشته دیروز گذاشتم مثلا یه روز قبل تر نشون میده

پاسخ
IrIsT میگه:
سلام.
مشکل از زمان بندی سرورت هستش.
باید زمان بندی و تاریخ سرورت هم به صورت ایران تنظیم شده باشه
اون مشکلی نیست.

پاسخ
صفحه‌ها (2):