مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل با گروه های کاربری

مشکل با گروه های کاربری
سلام خدمت همه دوستای گرامی

من در مای بی بی خودم  در گروه ها و کاربرها > گروه ها > همون گروه های پیش فرض خودش رو تغییر دادم و یکی دوتایی اضافه کردم. الان گروه های کاربری من به شرح زیر است:
مدیرکل سایت، مدیر ارشد، مدیر سایت، مدیر انجمن، کاربر دائمی، کاربر جدید، کاربر محروم

حالا وقتی کسی ثبت نام میکنه قبل از اینکه روی لینک فعال سازی در ایمیلش کلیک کنه گروهش ""کاربر دائمی"" هست و میتونه هر کاری بکنه. وقتی روی لینک فعال سازی کلیک کرد میشه گروه ""کاربر جدید"" یعنی همون کاربر معمولی.

حالا من یه گروه جدید بسازم به اسم ""در انتظار فعال سازی""، چطور باید تعیین کنم که کاربر قبل از فعالسازی در این گروه قرار بگیره و بعد فعال سازی در گروه "" کاربر جدید"" قرار بگیره؟

دوستان ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

در دنیا هیچ بن بستی نیست
یا راهی خواهم یافت
یا راهی خوام ساخت
mersadnouri میگه:
نمیدونم فکر کنم باید برین تو اونجا که مای بی بی نصبه فولدر inc بعد فایل sttings.php رو با یه ویرایشگر باز کنین و کد زیر رو پیدا کنید و یه به جای 5 یوزر گروپ گروه جدیدتون رو وارد کنید
کد:
$settings['failedlogincount'] = "5";
امتحان کن ببین درست میشهHuh
دوستان دیگه نظری ندارن؟Huh

Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
توجه:
فاینال فانتزی :نجات کودکان،اهریمن خاموش(اهریمن درون)،فوتبالیست ها،سونیک،بنر،ناروتو،بلیچ،وان پیس،شهر اشباح،خانواده ی دکتر ارنست،مهاجران و کارتون های امثال این ها انیمه هستند!
پس سریع تر به خانواده ی انیم استار بپیوندید
انیم استار | انیمه استار
ehsan_1370 میگه:
ممنون ولی نشد. اونی که شما گفتید فکر می کنم تعداد دفعات تلاش برای ورود هست یعنی اگه 5 باشه کاربر اگه رمز رو اشتباه وارد کنه تا 5 بار میتونه تلاش کنه.

دوستان اگه کسی میدونه کمک کنه.

در دنیا هیچ بن بستی نیست
یا راهی خواهم یافت
یا راهی خوام ساخت
alireza_k میگه:
سلام. نفهمیدم دقیق مشکلتون چیه
به طور پیشفرض گروه کاربری Awaiting Activation واسشون این اتفاق میفته که از زمانی که کاربر ثبت نام میکنه تا زمانی که کاربر بر روی ایمیل فعالسای کلیک نکرده در این گروه قرار داره و دسترسی هاش خیلی محدوده.
شما گرفتید این گروه رو تبدیل به کاربر دائمی با دسترسی های خاص خودش کردید. خب طبیعیه که وقتی کاربر عضو میشه وارد گروه پنجم (که به طور پیشفرض Awaiting Activation و با تغییرات شما کاربر دائمی هستش) میشه.
موفق باشید.

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/8753140189355112014_baner.gif
Misapix میگه:
درسته چون چندین گروه کاربری رو به طور پیشفرض اضافه کرده ،  Awaiting Activation این قسمت رو میتونید تغییر بدید و نام اون رو به نام دلخواه عوض کنید
ehsan_1370 میگه:
(۲۰ تير ۱۳۹۳، ۰۶:۴۶ ب.ظ)alireza_k نوشته:  سلام. نفهمیدم دقیق مشکلتون چیه
به طور پیشفرض گروه کاربری Awaiting Activation واسشون این اتفاق میفته که از زمانی که کاربر ثبت نام میکنه تا زمانی که کاربر بر روی ایمیل فعالسای کلیک نکرده در این گروه قرار داره و دسترسی هاش خیلی محدوده.
شما گرفتید این گروه رو تبدیل به کاربر دائمی با دسترسی های خاص خودش کردید. خب طبیعیه که وقتی کاربر عضو میشه وارد گروه پنجم (که به طور پیشفرض Awaiting Activation و با تغییرات شما کاربر دائمی هستش) میشه.
موفق باشید.

شما درست فرمودید. من گروه های پیشفرض رو تغییر داده بودم. مرسی بابت لطف تون

در دنیا هیچ بن بستی نیست
یا راهی خواهم یافت
یا راهی خوام ساخت