مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل با پلاگین گوگل سو

[در انتظار پاسخ] مشکل با پلاگین گوگل سو
سلام بعد از ارتقای php - وقتی روی هشدارهای ناظم کلیک میکنم خطا میده
Warning [2] Illegal string offset 'pid' - Line: 211 - File: inc/plugins/google_seo.php PHP 5.4.45 (Linux)FileLineFunction/inc/plugins/google_seo.php211errorHandler->error/inc/plugins/google_seo/url.php1447google_seo_tid/inc/functions.php5945google_seo_url_post/

پاسخ
IrIsT میگه:
سلام و درود.
مشکل از PHP 5.4.45 هستش.میتونید یک اپتیمایز و آنالیز و .... تویphpmyadmin بکنید ببینید درست میشه یا نه.
اگه نشد که مشکل از آپدیت پی اچ پی هستش.
بعد گوگل سئو رو باید دوباره بردارید و بعد دوباره بذارید.ببینید درست میشه یا نه.من روی php 5.3 مشکل نداشتم.یکم پیچ و خم داره.اما بالا میومد.اما php 5.4 تست نکردم.اما این پیغام از خود پی اچ پی هستش.

پاسخ
bivafadl میگه:
الان دقیقا چیکار کنم که مشکل حل بشه نمیشه این افزونه رو با این نسخه پی اچ پی سازگار کرد؟

پاسخ
IrIsT میگه:
دوست عزیز,گفتم.غیر فعال کنید و فعال کنید.ببینید بازم همین مشکل رو دارید یا نه.
چون شما آپدیت کردین,بعضی توابع هستن بعضیا پاک شدن.یک تغییراتی در کل داده شده.
حالا شما بیاین غیر فعال کنید و دوباره نصب کنید ببینید به مشکل میخوره بازم یا نه
همچنین آقای توفیقی بیان بگن که آیا این گوگل سئو به ورژن php ربطی داره یا نه.اینشو من خبر ندارم.اما نباید داشته باشه.چون  همین سایتم داره از php فکر کنم 5.4 یا 5.6 استفاده میکنه.پس نباید مشکل داشته باشه
شما این پلاگین رو غیر فعال کنید و دوباره نصب کنید با اون دستور نصبی که داره.ببینید بازم به مششکل میخورید یا نه
یک سوال.شما سرور مجازی دارید؟چون php رو آپدیت کردین.بعدش وقتی که آپدیت کردین به صورت دیفالت آپدیت کردین دیگه؟چون میخوام بدونم تغییراتی که ایجاد نکردین.
نگاه کنید,اصولا ورژن هایی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیره و بیشتر پورتال ها مشکلی باهاش ندارن,5.3 و 5.5 و 5.6 هستش.دیگه بعض ها هم 5.4 میریزن و بین اینا 5.3 بهتر جواب میده.و چون php 5.6 خیلی محدودیت ها گذاشته که بعضی از کدهارو هم به صورت دیفالت نمیخونه,کمتر استفاده میکنن.مگه دیگه مدیر سرور مهارت داشته باشه و به صورت دستی اضافه کنه بعضی از توابع رو.
پلاگین رو پس یک دست کاری بکنید.انشالله درست میشه.

پاسخ
bivafadl میگه:
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۳:۲۳ ب.ظ)IrIsT نوشته:  دوست عزیز,گفتم.غیر فعال کنید و فعال کنید.ببینید بازم همین مشکل رو دارید یا نه.
چون شما آپدیت کردین,بعضی توابع هستن بعضیا پاک شدن.یک تغییراتی در کل داده شده.
حالا شما بیاین غیر فعال کنید و دوباره نصب کنید ببینید به مشکل میخوره بازم یا نه
همچنین آقای توفیقی بیان بگن که آیا این گوگل سئو به ورژن php ربطی داره یا نه.اینشو من خبر ندارم.اما نباید داشته باشه.چون  همین سایتم داره از php فکر کنم 5.4 یا 5.6 استفاده میکنه.پس نباید مشکل داشته باشه
شما این پلاگین رو غیر فعال کنید و دوباره نصب کنید با اون دستور نصبی که داره.ببینید بازم به مششکل میخورید یا نه
یک سوال.شما سرور مجازی دارید؟چون php رو آپدیت کردین.بعدش وقتی که آپدیت کردین به صورت دیفالت آپدیت کردین دیگه؟چون میخوام بدونم تغییراتی که ایجاد نکردین.
نگاه کنید,اصولا ورژن هایی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیره و بیشتر پورتال ها مشکلی باهاش ندارن,5.3 و 5.5 و 5.6 هستش.دیگه بعض ها هم 5.4 میریزن و بین اینا 5.3 بهتر جواب میده.و چون php 5.6 خیلی محدودیت ها گذاشته که بعضی از کدهارو هم به صورت دیفالت نمیخونه,کمتر استفاده میکنن.مگه دیگه مدیر سرور مهارت داشته باشه و به صورت دستی اضافه کنه بعضی از توابع رو.
پلاگین رو پس یک دست کاری بکنید.انشالله درست میشه.

هاست اختصاصی - با فعال و غیر فعال کردن درست نشد - اقای توفیقی اپدیت کردن php رو نمیدونم

پاسخ
IrIsT میگه:
آها,آقای توفیقی آپدیت کردند؟پس ایشون استاد ما هستند و میتونن کمک کنند.
آقای توفیقی بیاین اینجا و به این دوستمون کمک کنید.

پاسخ
Tofighi میگه:
من کار خاصی نکردم، از طریق ‌cpanel، نسخه‌ی php رو عوض کردم، 
نسخه PHPاتون رو 5.3 کردم مشکلتون رفع شد فک کنم.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
IrIsT میگه:
پس این پلاگین با نسخه 5.4 مشکل داره
آقای توفیقی میتونی مشکل رو برطرف کنی؟تابع خاصی باید باشه؟که دیگه کاربران به مشکل نخورن؟

پاسخ
Tofighi میگه:
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۶:۲۵ ب.ظ)IrIsT نوشته:  پس این پلاگین با نسخه 5.4 مشکل داره
آقای توفیقی میتونی مشکل رو برطرف کنی؟تابع خاصی باید باشه؟که دیگه کاربران به مشکل نخورن؟

آخرین نسخه‌ی پلاگینو تست کردید؟

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
bivafadl میگه:
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۶:۲۵ ب.ظ)IrIsT نوشته:  پس این پلاگین با نسخه 5.4 مشکل داره

ممنون فدات - لینک آخرین نسخه رو بدید تا اون نصب کنم اگه اون رو روی این گوگل سو نصب کنم مشکلی برای لینک ها پیش نمیاد ؟چه تغییراتی کرده ؟

پاسخ
صفحه‌ها (2):