مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل ایندکس مطالب سایت در گوگل

مشکل ایندکس مطالب سایت در گوگل
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید گرامی

من چند وقتی هست که انجمنم رو راه اندازی کردم و در رابطه با سئو همه پلاگین های مربوطه از جمله google seo ,

پلاگین برچسب ها , seo titles , نقشه ی سایت و.. رو نصب کردم

ولی در گوگل حتی یک ایندکس هم ندارم یعنی هیچ کدام از مطالب سایت در گوگل در صفحات اول که هیچ در صفحات 5-6-7و بالاتر هم وجود ندارند Exclamation

لطفا در این مورد من رو کمک کنید واقعا یک مشکل بزرگ شده برای سایتم
اگر وضعیت به همین منوال باشد ادامه ی کار سایت بی معنی خواهد بود Sad

Friga میگه:
شما باید ساییتون رو تو گوگل و یاهو و بین ثبتش کنین تا موقع جستجو بتونه شما رو پیدا کنه
مخصوصا گوگل آنالیستیک
AFSHIN میگه:
من یک بار دامنه ی سایتم رو عوض کردم و در دامنه ی قبلی مطالب به راحتی در گوگل ایندکس میشدند

ولی با عوض کردن دامنه دیگر مطالب ایندکس نمیشند و الان که تست کردم با تایت عبارت زیر

site:yoursite.com

میبینم که به جای مطالب بیشتر ادرس پروفایل کاربران و ادرس لینک انجمن ها و زیرانجمن ها ایندکس شدند

اشکال کار کجا میتونه باشه؟

و سوال اینکه در یاهو و گوگل انالیستیک چگونه میتونم ادرس سایتم رو ثبت کنم؟

خیلی سپاس

Hamed میگه:
اشکال کار بیشترش میتونه ثبت نکردن آدرس جدید سایتت باشه
شما برو لینک زیر آدرس جدید سایتت رو ثبت کن

گوگل : http://www.google.com/intl/fa/add_url.html

موفق باشیدHeart

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/5525140282867117654_ROHE.png
AFSHIN میگه:
تصویر زیر از قسمت

تصویر: http://uploadtak.com/images/m8762_google.jpg

Search Queries است که در تاریخ 2013/07/11 یعنی در تاریخ 11 july  فعالیت سایت و جستجوی مطالب در گوگل از نظر گوگل به اتمام رسیده است در صورتی که این چنین نیست و سایت من همچنان در حال فعالیت است Huhعلت این چه چیزی میتونه باشه؟ که فعالیت سایت با وجود ادمه ی فعالیت از نظر گوگل متوقف شده محسوب شده و بعد از این تاریخ هیچ مطلبی از سایتم در گوگل مورد جست و جو قرار نگرفته و ایندکس نشده؟ Exclamation

لطفا راهنمایی کنید / سپاس فراوان 

amin81 میگه:
سلام تو ادرس بده من من توی 50 تا بیشتر موتور ثبت می کنم
البته باید اعتبار و تشکر بدی
Tofighi میگه:
(۱۰ مرداد ۱۳۹۲، ۰۵:۰۳ ب.ظ)AFSHIN نوشته:  تصویر زیر از قسمت

تصویر: http://uploadtak.com/images/m8762_google.jpg

Search Queries است که در تاریخ 2013/07/11 یعنی در تاریخ 11 july  فعالیت سایت و جستجوی مطالب در گوگل از نظر گوگل به اتمام رسیده است در صورتی که این چنین نیست و سایت من همچنان در حال فعالیت است Huhعلت این چه چیزی میتونه باشه؟ که فعالیت سایت با وجود ادمه ی فعالیت از نظر گوگل متوقف شده محسوب شده و بعد از این تاریخ هیچ مطلبی از سایتم در گوگل مورد جست و جو قرار نگرفته و ایندکس نشده؟ Exclamation

لطفا راهنمایی کنید / سپاس فراوان 

موارد زیادی تاثیر دارن روی این چون موتور‌های جستجو هر روزه الگوریتم های جدیدی به روش ایندکس کردن صفحات و ... اضافه می کنن و برخی سایت‌ها رو هم به دلیل اینکه ۱۰۰ در ۱۰۰ مطالبشون کپی هست و ... در لیست سیاه قرار می‌دن.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
AFSHIN میگه:
بله اقای توفیقی ولی بیشتر سایت ها مطالبشون کپی هست ولی به هر حال گوگل برای اون سایت ها هم ایندکس ثبت میکنه در موتورهای جستجوش مشکل سایت من این هست که برای مطالب سایتم ایندکس ثبت میشند

گواه حرفم تایپ این لینک در گوگل     site:tafrihi-forum.ir    که تمامی لینک انجمن ها و تاپیک ها نمایش داده میشوند ولی هنگام سرچ نام مطلب و موضوع موتور جستجوی گوگل نه در 5 صفحه ی اول نه در 10 صفحه ی اول و حتی در صفحات بالاتر هم مطلب مورد نظر از طریق جستجوی گوگل یافت نمیشود

واقعا من خودم هم در این مورد سردرگم شده ام ونمیدانم اشکال کار کجاست Exclamation
Tofighi میگه:
(۱۰ مرداد ۱۳۹۲، ۰۶:۲۷ ب.ظ)AFSHIN نوشته:  بله اقای توفیقی ولی بیشتر سایت ها مطالبشون کپی هست ولی به هر حال گوگل برای اون سایت ها هم ایندکس ثبت میکنه در موتورهای جستجوش مشکل سایت من این هست که برای مطالب سایتم ایندکس ثبت میشند

گواه حرفم تایپ این لینک در گوگل     site:tafrihi-forum.ir    که تمامی لینک انجمن ها و تاپیک ها نمایش داده میشوند ولی هنگام سرچ نام مطلب و موضوع موتور جستجوی گوگل نه در 5 صفحه ی اول نه در 10 صفحه ی اول و حتی در صفحات بالاتر هم مطلب مورد نظر از طریق جستجوی گوگل یافت نمیشود

واقعا من خودم هم در این مورد سردرگم شده ام ونمیدانم اشکال کار کجاست Exclamation
اومدن در صفحه‌ی اول مهم پیج رنک یه سایت هست که از ۱ شروع میشه تا ۹ 
برای اومدن توی صفحه‌ی اول حداقل ۳ ماه صبر با کلی صفحه‌ی ایندکس شده میخواد!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
H4Mid میگه:
عنوان تایپک را ویرایش کنید !!
طبق قوانین تایپک های مانند کمک - مشکل پاسخ داده نخواهد شد
صفحه‌ها (2):