مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل ارسال‌های حذف‌شده

[در انتظار پاسخ] مشکل ارسال‌های حذف‌شده
دوستان!

چرا وقتی من ارسالی را حذف می‌کنم چرا باز آن ارسال هم‌چنان در آن موضوع قرار دارد.

قبلا من از پلاگین سطل زباله استفاده می‌کردم. خوبی‌اش آن بود که من مدیر متوجه می‌شدم که چه پست‌هایی حذف شده است و کنترل داشتم اما الان اگر کاربری پستی را حذف کند من با خبر نمی‌شوم چون ظاهرا مرکزی برای دیدن فایل‌های حذف شده وجود ندارد.

1. آیا پلاگین سطل آشغال برای 1.8 وجود دارد که نصب کنم؟

2. آیا برای دیده نشدن پست‌های حذف شده راهی وجود دارد؟

3. آیا مرکزی برای نگاه یکباره به تمام ارسال‌های حذف شده در انجمن وجود دارد؟

4. چرا پس از حذف ارسال مدیر اخطاری دریافت نمی‌کند؟

ممنون

​.
پاسخ
آشپزخانم میگه:
سلام
گفتم جوابتون رو در حد معلومات اندکم بدم تا شاید نیاز نباشه خیلی معطل بشیدCool
1. من توی این انجمن تا حالا همچین چیزی به چشمم نخورده. بازم جستجو کنید شاید پیدا کردید.
2. اینکه پستی رو حذف میکنید اما هنوز داخل کادر قرمز رنگی هستش نشون دهنده اینه که شما قابلیت حذف نرم رو از تنظیمات فعال کردید. این ارسال ها حذف میشن اما طوری که برای کاربران قابل مشاهده نباشن و فقط شما میتونید اونارو ببینید و اگر خواستید بازگردانی کنیدشون
3. من که ندیدم باشه
4. چون همچین امکانی اصلا نیستش! کاشکی بود Sad

مهم بودن رو فراموش کن!
تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روز دوشنبه است…
به قصد کمک پاسخ بدید، نه رقابت
-----------------------------------

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
sco1385 میگه:
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۳۳ ق.ظ)آشپزخانم نوشته:  سلام
گفتم جوابتون رو در حد معلومات اندکم بدم تا شاید نیاز نباشه خیلی معطل بشیدCool
1. من توی این انجمن تا حالا همچین چیزی به چشمم نخورده. بازم جستجو کنید شاید پیدا کردید.
2. اینکه پستی رو حذف میکنید اما هنوز داخل کادر قرمز رنگی هستش نشون دهنده اینه که شما قابلیت حذف نرم رو از تنظیمات فعال کردید. این ارسال ها حذف میشن اما طوری که برای کاربران قابل مشاهده نباشن و فقط شما میتونید اونارو ببینید و اگر خواستید بازگردانی کنیدشون
3. من که ندیدم باشه
4. چون همچین امکانی اصلا نیستش! کاشکی بود Sad

---------------

پلاگین سطل آشغال قدیمی رو من هنوز دارم اما چون قدیمی هست فعال نکردم. که خودش یک انجمن مشخص ایجاد می‌کرد که من همه‌ی فایل‌های حذف شده رو می‌دیدم. اگر لازم بود ری استور می‌کردم و اگر لازم نبود برای همیشه دلیت می‌کردم.

مشکل اینه که دور پست حذف شده‌ی من کادر قرمز رنگی وجود نداره. اگر میشه یک تصویر در اینجا قرار بدید تا من ببینم این کادر چه جوریه. شاید سیستم من اشکال داره.

دیگه اینکه اگر حذف نشه در شماره ارسال‌ها هم مشکل ایجاد میشه که البته من الان حضور ذهن ندارم که چه مشکلی رو پیش میاره.

هم چنین مشکل اساسی اینه که من بعنوان مدیر از کجا بفهمم که کاربری پستی را حذف کرد.این برای انجمن ما که یک انجمن مقالات است بسیار مهم است.

ممنون از پاسخ.

پاسخ
آشپزخانم میگه:
همچین پلاگینی برای 1.8 تا حالا ندیدم

اینم تصویری چیزی که گفتم. با کلیک بر روی اونی که زیرش خط کشیدم ارسال بازگردانی میشه
تصویر: http://uupload.ir/files/vkhm_00000000000000000000000000000000.png
اگر بخواید میتونید ارسالی رو که به صورت شکل بالا حذف نرم شده رو برای همیشه حذف کنید. توی تعداد ارسال ها هم مشکلی پیش نمیاد
پستی که حذف بشه قرمز میشه و اینجوری شما میتونید بفهمید که این پست حذف نرم شده

مهم بودن رو فراموش کن!

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
sco1385 میگه:
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۴۰ ق.ظ)آشپزخانم نوشته:  همچین پلاگینی برای 1.8 تا حالا ندیدم

اینم تصویری چیزی که گفتم. با کلیک بر روی اونی که زیرش خط کشیدم ارسال بازگردانی میشه
تصویر: http://uupload.ir/files/vkhm_00000000000000000000000000000000.png
اگر بخواید میتونید ارسالی رو که به صورت شکل بالا حذف نرم شده رو برای همیشه حذف کنید. توی تعداد ارسال ها هم مشکلی پیش نمیاد
پستی که حذف بشه قرمز میشه و اینجوری شما میتونید بفهمید که این پست حذف نرم شده

-------------

برای من اصلا دکمه بازگردانی دیده نمی‌شود.

کادر قرمزی هم دورش نیست. فقط پستی که حذف شده، دکمه حذف ندارد.

در ضمن، آیا  این رنگ بنفش، بکگراند انجمن شما است، یا پس از حذف بکگراند این رنگی می‌شود؟

ممنون از پاسخ

پاسخ
آشپزخانم میگه:
بک گراند بنفشی که گفتید همون رنگ قرمزیه که گفتم بعد از حذف ارسال دورش این رنگی میشه

مهم بودن رو فراموش کن!

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ
sco1385 میگه:
پس برای من چرا نمیشه؟؟

دوستان کسی راهنمایی میکنه؟
پاسخ
آشپزخانم میگه:
متاسفانه شما هم باید خیلی منتظر بمونید تا یکی جواب سوالاتون رو بده

مهم بودن رو فراموش کن!

آشپزخانوم
ایده های جدید در پخت غذا
ashpazkhanoom.ir
پاسخ