مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (5):
امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
محصول my bb ir پلاگین تاریخ شمسی

[محصول My-BB.Ir] پلاگین تاریخ شمسی
(۱۳ تير ۱۳۹۳، ۰۱:۵۴ ق.ظ)hamidkag نوشته:  به نظرم بهتره این فایل ها رو با آپدیت شدن مای بی بی بروز کرده و همراه با پلاگینتون قرار بدید چون در اینصورته که کارتون تکمیل میشه
انجمنی که تقویمش خراب باشد انجمن نیست
به هر حال باز هم ممنونShy
کلن من هنوز نسخه‌ی ۱ این پلاگین رو انتشار ندادم چون هنوز کارهایی مونده که باید روش انجام بشه.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
لطفا زودتر کاراشو انجام بده چون مشتاقم ببینم چجوری میشهBig Grin
من این پلاگینو نصب کردم از قبلیه که بهتر بود،حداقل نمیگه من -2002 سالمه درست مینویسه همون 12 سال
ایراداشو میتونم اینجا بگم؟؟

Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
توجه:
فاینال فانتزی :نجات کودکان،اهریمن خاموش(اهریمن درون)،فوتبالیست ها،سونیک،بنر،ناروتو،بلیچ،وان پیس،شهر اشباح،خانواده ی دکتر ارنست،مهاجران و کارتون های امثال این ها انیمه هستند!
پس سریع تر به خانواده ی انیم استار بپیوندید
انیم استار | انیمه استار
تاریخ شمسی با مشکل نمایش داده میشه (عکس پیوست)، راه حلی براش هست یا کلن با 1.8.1 و پوسته مشکل داره؟

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

(۰۵ آبان ۱۳۹۳، ۰۳:۴۸ ب.ظ)mahbod نوشته:  تاریخ شمسی با مشکل نمایش داده میشه (عکس پیوست)، راه حلی براش هست یا کلن با 1.8.1 و پوسته مشکل داره؟

این نسخه با ۱.۸ سازگار نیست، از نسخه‌ی سازگار شده‌اش با ۱.۸ در بخش محصولات ۱.۸ استفاده کنید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
با سلام الان نصب کردم اما متاسفانه تاریخ رو به شکل زیر نشون میده و اخرش یکسری کد مانند کدای زیر اضافه می کنه . از آخرین ورژن هم استفاده می کنم

http://up.vbiran.ir/uploads/314821433757...apture.JPG
(۰۷ آبان ۱۳۹۳، ۰۲:۲۹ ب.ظ)Tofighi نوشته:  
(۰۵ آبان ۱۳۹۳، ۰۳:۴۸ ب.ظ)mahbod نوشته:  تاریخ شمسی با مشکل نمایش داده میشه (عکس پیوست)، راه حلی براش هست یا کلن با 1.8.1 و پوسته مشکل داره؟

این نسخه با ۱.۸ سازگار نیست، از نسخه‌ی سازگار شده‌اش با ۱.۸ در بخش محصولات ۱.۸ استفاده کنید.

لینک دانلودش رو میشه بدید؟

لینک برای نسخه 1.8
http://my-bb.ir/Thread-%D8%AA%D8%A7%D8%B...9%84%DB%8C
البته فکر کنم مشکل داره !
طبق گفته اقای توفیقی :
تقویم در مای بی‌بی ۲.۰ به احتمال زیاد حذف خواهد شد! توی ۱.x هم توسط عموم کاربران استفاده نمیشه (طبق نظرسنجی‌ای که توی سایت mybb.com انجام شده) پس شمسی‌سازی تقویم زیاد اهمیت نداره.
صفحه‌ها (5):