مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (16):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • ...
  • 16
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
محصول پشتیبانی my bb ir پلاگین سیستم تبلیغات

[محصول پشتیبانی My-BB.Ir] پلاگین سیستم تبلیغات
یک سوال دیگه اینکه فایل های پلاگین باید دقیقا کجا ریخته بشه inc که میدونیم بقیه رو هم بگید در ضمن یکی از تصاویر پوشه image باز نمیشه یعنی عکسی توش نیست .

میشه قالب کادر تبلیغات ویرایش کرد ؟

(۱۹ تير ۱۳۹۲، ۰۴:۰۱ ب.ظ)salondaran نوشته:  من این پلاگین نصب کردم همه چیز خوبه بجز دو مورد
1 - من گوگل سئو نصب کردم و لینک های دارای متا تگ فارسی هست که بعد از لینک دادن به آگهی وکلیک روی لینک آگهی به صفحه 404 میره !

2 - قسمت کادر تبلیغات از بالا فاصله با کادر بالای نداره و چسبیده است

احتمالا مشکل به خاطر اینه که http:// در اول لینکتون نیست.
مورد دوم در قالب postbit_classic در آخر کدها متغیر پلاگین رو پیدا کنید و کد زیر رو قبلش بزارید:
کد پی‌اچ‌پی:
<br /> 

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
من برای مشکل دوم کد ها رو دیدم نتونستم متغیر مربوطه رو پیدا کنم . کدومشه ؟ اینم کد ها :
کد پی‌اچ‌پی:
{$ignore_bit}
<
table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}cellpadding="{$theme['tablespace']}class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}id="post_{$post['pid']}">
    <
tr>
        <
td class="{$altbg}width="15%" valign="top" style="white-space: nowrap; text-align: center;"><a name="pid{$post['pid']}id="pid{$post['pid']}"></a>
        <
strong><span class="largetext">{$post['profilelink']}</span></strong> {$post['onlinestatus']}<br />
        <
span class="smalltext">
            {
$post['usertitle']}<br />
            {
$post['userstars']}
            {
$post['groupimage']}
            {
$post['useravatar']}<br />
            {
$post['user_details']}{$post['bank_credit']}
        </
span>
    </
td>
    <
td class="{$altbg}valign="top">
        <
table width="100%">
            <
tr><td>{$post['posturl']}<span class="smalltext"><strong>{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}</strong></span>
            <
br />
            <
div id="pid_{$post['pid']}style="padding: 5px 0 5px 0;">
                {
$post['message']}
            </
div>
            {
$post['attachments']}
            {
$post['signature']}
            <
div style="text-align: right; vertical-align: bottom;" id="post_meta_{$post['pid']}">
                <
div id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</div>
                {
$post['iplogged']}
            </
div>
        </
td></tr>
    </
table>
</
td>
</
tr>
<
tr>
    <
td class="{$altbg}style="white-space: nowrap; text-align: center; vertical-align: middle;"><span class="smalltext">{$post['postdate']} {$post['posttime']}</span></td>
    <
td class="{$altbg}style="vertical-align: middle;">
        <
table width="100%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
            <
tr valign="bottom">
                <
td align="right" ><span class="smalltext">{$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}</span></td>
                <
td align="left">{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['thanks']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}</td>
            </
tr>
        </
table>
    </
td>
</
tr>{$post['thxdsp_inline']}
</
table>{$post['showadspostbit']}{$post['thxdsp_outline']}{$post['adsaf']} 

در مورد اولی هم مشکل از گوگل سئو هست که لینک ها رو فارسی می کنه و لینک ها طولانی میشه که این پلاگین لینک های طولانی رو نصفشو حذف می کنه از آخر . وقتی لینک قرار میدیم حروف فارسیش تبدیل میشه به یک سری علائم عجیب غریب . چطور میشه لینک حالت طبیعی یک موضوع از انجمن رو پیدا کرد ؟ منظورم اینه که حالت قبل از نصب گوگل سئو .

(۱۹ تير ۱۳۹۲، ۰۹:۰۸ ب.ظ)salondaran نوشته:  در مورد اولی هم مشکل از گوگل سئو هست که لینک ها رو فارسی می کنه و لینک ها طولانی میشه که این پلاگین لینک های طولانی رو نصفشو حذف می کنه از آخر . وقتی لینک قرار میدیم حروف فارسیش تبدیل میشه به یک سری علائم عجیب غریب . چطور میشه لینک حالت طبیعی یک موضوع از انجمن رو پیدا کرد ؟ منظورم اینه که حالت قبل از نصب گوگل سئو .

خوب کاری نداره.
اون بالا وقتی می ری روی اون لینک حالت موضوعی تقریبا چنین شکلی هست:
site/showthread.php?mode=threaded&tid=166&pid=202#pid202
خوب به tid=166 توجه کنید:
لینک ساده میشه:
site/showthread.php?tid=166

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

متوجه شدم . اگه میشه قسمت قبلیو هم توضیح بدین . محل متغیر کجاست ؟

متغیرش در پست بیت
کد پی‌اچ‌پی:
{$post['showadspostbit']} 
هست

گذاشتم شد به این شکل اما نتیجه ای نداشت !
کد پی‌اچ‌پی:
{$ignore_bit}
<
table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}cellpadding="{$theme['tablespace']}class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}id="post_{$post['pid']}">
    <
tr>
        <
td class="{$altbg}width="15%" valign="top" style="white-space: nowrap; text-align: center;"><a name="pid{$post['pid']}id="pid{$post['pid']}"></a>
        <
strong><span class="largetext">{$post['profilelink']}</span></strong> {$post['onlinestatus']}<br />
        <
span class="smalltext">
            {
$post['usertitle']}<br />
            {
$post['userstars']}
            {
$post['groupimage']}
            {
$post['useravatar']}<br />
            {
$post['user_details']}{$post['bank_credit']}
        </
span>
    </
td>
    <
td class="{$altbg}valign="top">
        <
table width="100%">
            <
tr><td>{$post['posturl']}<span class="smalltext"><strong>{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}</strong></span>
            <
br />
            <
div id="pid_{$post['pid']}style="padding: 5px 0 5px 0;">
                {
$post['message']}
            </
div>
            {
$post['attachments']}
            {
$post['signature']}
            <
div style="text-align: right; vertical-align: bottom;" id="post_meta_{$post['pid']}">
                <
div id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</div>
                {
$post['iplogged']}
            </
div>
        </
td></tr>
    </
table>
</
td>
</
tr>
<
tr>
    <
td class="{$altbg}style="white-space: nowrap; text-align: center; vertical-align: middle;"><span class="smalltext">{$post['postdate']} {$post['posttime']}</span></td>
    <
td class="{$altbg}style="vertical-align: middle;">
        <
table width="100%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
            <
tr valign="bottom">
                <
td align="right" ><span class="smalltext">{$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}</span></td>
                <
td align="left">{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['thanks']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}</td>
            </
tr>
        </
table>
    </
td>
</
tr>{$post['thxdsp_inline']}
</
table><br />{$post['showadspostbit']}{$post['thxdsp_outline']}{$post['adsaf']} 

در پست بیت کلاسیک هم قرار دهید تصویر: images/smilies/heart.gif

در همین postbit_classic گذاشتم