مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (16):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • ...
  • 16
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
محصول پشتیبانی my bb ir پلاگین سیستم تبلیغات

[محصول پشتیبانی My-BB.Ir] پلاگین سیستم تبلیغات
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۰۹:۵۹ ب.ظ)hojjati نوشته:  اگه بخواییم پلاگین که بالا میزار تبلیغات رو
4 تا رو نشون بده یعنی دوتا بالا دوتا هم زیرش
چکارباید بکنیم؟
تنظیماتش رو تغییر دهید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
جناب توفیقی این پلاگین خوبی هست اما یک امکاناتی کم داره . ابعاد تصویر هست . width="468" height="60 
بعضی از بنرها یا تصاویر برای نمایش در ابعاد مناسب بهتر هست اندازه ابعاد را بدهیم . همچنین این کار باعث لود سریعتر تصاویر بر اساس آمار سایت gtmetrix خواهد شد .

ببخشید متغیرش رو میدی

سایت تفریحی تک پر
واسه من که توی پست بیت هیچی نشون نداد تصویر: images/smilies/undecided.gif

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

http://citygram.ir
See All At : Mellat-design.ir

سلام ، ای کاش بجای عکس میشد اج تی ام ال گذاشت . اونجوری خیلی بهتر بود !

آره ، ،،، تصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/undecided.gif

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

http://citygram.ir
See All At : Mellat-design.ir

یه حرکتی بکنید ، بشه بجای عکس اچ تی ام ال گذاشت .

راه نداره ؟

(۲۴ خرداد ۱۳۹۲، ۰۸:۳۶ ب.ظ)salondaran نوشته:  یه حرکتی بکنید ، بشه بجای عکس اچ تی ام ال گذاشت .

(۲۷ خرداد ۱۳۹۲، ۰۸:۳۳ ب.ظ)salondaran نوشته:  راه نداره ؟
فعلا نه!

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
من این پلاگین نصب کردم همه چیز خوبه بجز دو مورد
1 - من گوگل سئو نصب کردم و لینک های دارای متا تگ فارسی هست که بعد از لینک دادن به آگهی وکلیک روی لینک آگهی به صفحه 404 میره !

2 - قسمت کادر تبلیغات از بالا فاصله با کادر بالای نداره و چسبیده است

فایل‌های پیوست
تصاویر بندانگشتی

صفحه‌ها (16):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8