مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (16):
  • « قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
محصول پشتیبانی my bb ir پلاگین سیستم تبلیغات

[محصول پشتیبانی My-BB.Ir] پلاگین سیستم تبلیغات
دوستان این سایتی که دوستان گفتم اومده با استفاده از جی کوئری perl رو نصب کرده و من به زودی اسکریپتشو براتون میذارم که فقط با آپلود چند فایل جاوا و یک کد در head یه تبلیغ perl زیبا در گوشه انجمنتون بوجود بیاد
البته دست آقای توفیقی درد نکنه که واقعا زحمت بسیار میکشند ولی همچین پلاگینایی گاهی اوقات با بعضی از انجمن ها مشکل پیدا میکنند که به نظرم همین راه دستی نصب کردن اسکریپت خیلی بهتره و در نصب پلاگین اضافی هم صرفه جویی خواهد شد
با تشکرتصویر: images/smilies/heart.gif
(۰۲ اسفند ۱۳۹۱، ۰۴:۳۸ ب.ظ)Ehssan_it نوشته:  ---------------------------------------------------------------------
نقل قول:و کد زیر رو در showthread قرار بدید:کد:

کد:
{$mybbiradsthlisthead}

این کد رو کجای SHOWTHREAD بزارم

** الان که پلاگین رو ویرایش و کد رو تو showthread ‌نزاشتم اگه پلاگین فعال باشه کلی خط خطا در بالای انجمن و یک خط خطا در خود کنترل پنل مدیریت نشون میده
** `پیج پیل اگه تو قسمت لیست موضوعات باز بشه ستارها میفتن روی مثلث پایینی
** فایل ها رو دوباره اپ کردم
** کد اولی را با relace خود نت پد انجام دادم تا مشکلی پیش نیاد
1- می تونید بعد از 
کد:
{$header}
قرار دهید.
2- در نسخه بعدی حل خواهد شد.
3- از نرم افزار NotePad++‌ استفاده کنید...

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
ممنون از راهنمایی‌تون حل شدتصویر: images/smilies/angel.gif

ولی تنها مشکلی که هست اگه این تغییرات انجام بشه تعداد نمایش به خوبی کار نمیکنه ، درسته یا مال من اینجوری شده؟
هر بار که صفحه مدیریت تبلیغ رو میزنم یا یه دور تو سایت میزنم ، اعداد تعدا نمایش پیج پیل و بالای موضوعات افزایش پیدا می کنند ( قاعده خاصی هم نداره )

www.ATAMALEK.ir

(۰۳ اسفند ۱۳۹۱، ۰۷:۳۳ ق.ظ)Ehssan_it نوشته:  ممنون از راهنمایی‌تون حل شدتصویر: images/smilies/angel.gif

ولی تنها مشکلی که هست اگه این تغییرات انجام بشه تعداد نمایش به خوبی کار نمیکنه ، درسته یا مال من اینجوری شده؟
هر بار که صفحه مدیریت تبلیغ رو میزنم یا یه دور تو سایت میزنم ، اعداد تعدا نمایش پیج پیل و بالای موضوعات افزایش پیدا می کنند ( قاعده خاصی هم نداره )
مشکلی نداشته پلاگین....
اعداد رو توی یه ساعت چک کنید اگه هیچ تغییری نکرد خبر بدید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

باور بفرمایید از صبح که درست کردم تا الان دارم چک می کنم
-------------------------------
اقای توفیقی ما رو یادتون نره

www.ATAMALEK.ir

جناب توفیقی در ساعات مختلف چک کردم فرقی نکرد دوباره پلاگین رو غیر فعال / فعال کردم فرقی نکرد
به نظر شما اگه جداولی که پلاگین ساخته رو دوباره پاک کنم و از صفر نصب کنم درست میشه ؟
اسم جداول این پلاگین چیه ؟

www.ATAMALEK.ir

جدولش mybb_mybbirads هست ...
پلاگین رو در چند سایت نصب و تست کردیم موردی نداشته ! تصویر: images/smilies/undecided.gif
من الان جداول رو هم پاک کردم
پلاگین رو هم پاک کردم
دوباره از صفر نصب کردم باز هم همون مشکل پابرجاست

www.ATAMALEK.ir

(۰۵ اسفند ۱۳۹۱، ۰۷:۲۱ ق.ظ)Ehssan_it نوشته:  من الان جداول رو هم پاک کردم
پلاگین رو هم پاک کردم
دوباره از صفر نصب کردم باز هم همون مشکل پابرجاست

دسترسی بفرستید....

انگار فقط امار نمایش وقتی کار میکنه که تبلیغات رو در بالای انجمن بزاری
در غیر اینصورت قاطی میکنه

www.ATAMALEK.ir

صفحه‌ها (16):
  • « قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5