مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (10):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  •   
  • بعدی »
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مای بی‌بی 1 8

مای بی‌بی 1.8
میشه بیشتر توضیح بدین یا لینک بدین چون من اول انجمن رو خاموش کردم بعد پلاگینا رو غیر فعال کردم بعد انجمن رو روی انجمن 1.6 اپلود کردم بعد هم رفتم برای به روزرسانی که هر چی رمز و نام کاربری رو وارد کردم وارد نمیشه Sad  مستر توفیقی کمک

کسی نیست کمکم کنه من الان انجمنم اپدیت نمیشه و فقط میگه باید از اول نصب کنم فایل config.phpهم خالی شده فکر کنم اطلاعات پاک شدن الان چطوری Sad اون بک با فرمت sql.gz رو بازگردانی کنم یا روشی هست درست بشه

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۲۱ ب.ظ)bivafadl نوشته:  کسی نیست کمکم کنه من الان انجمنم اپدیت نمیشه و فقط میگه باید از اول نصب کنم فایل config.phpهم خالی شده فکر کنم اطلاعات پاک شدن الان چطوری Sad اون بک با فرمت sql.gz رو بازگردانی کنم یا روشی هست درست بشه

سلام. دوست من اگه میگفت از اول نصب بشه که از همون اول یوزرنیم پسورد نمیخواست... یعنی میتونید بروزرسانی کنید
برای بک آپ اگه هاستتون پولیه و رایگان نیست به صورت خودکار (بستگی داره بعضیا هر روز بعضیا دو روز تو هفته) بک آپ میگیرن و شما میتونید خیلی راحت انجمن رو برگردونید به چند روز قبل. اگر خودتون بک آپ دارید بک آپ رو ایمپورت کنید(متاسفانه از این روش بعضی اوقات اگه حجم فایلتون زیاد باشه به دلیل ضعف دیتابیس ارور دریافت میکنید)

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/8753140189355112014_baner.gif
پارسی ساز و سی کی ادیتور مشکل داره 
نسخه ۱.۸ توی اپلود سریع هم اومده یا نه ؟
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۵۱ ب.ظ)MIHAN نوشته:  نسخه ۱.۸ توی اپلود سریع هم اومده یا نه ؟

بله اومده.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
یه قالب آبرومند سراغ دارید برای این نسخه ؟ قیمت یه قالب فول ریسپانسیو چقدر در میاد ؟ سبک و شیک باشه
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۴۱ ب.ظ)MIHAN نوشته:  یه قالب آبرومند سراغ دارید برای این نسخه ؟ قیمت یه قالب فول ریسپانسیو چقدر در میاد ؟ سبک و شیک باشه

قالب‌های خوبی براش طراحی شده تا الآن به صورت رایگان.
برای غیررایگان هم با من در تماس باشید (در پیام خصوصی)

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
چرا پارسی ساز این انجمن اینجوری شده؟درست بود که!!!

نصب کلیه اسکریپت ها و سایتها و بازیها و...

09364501734

HCK GROUP

برای تقدیر فقط از کلید های سپاس و اعتبار استفاده کنید
آقای توفیقی من از قالب مادر خود 1.8 استفاده میکنم ولی پس زمینه ش بیش از حد سفیده چیکارش کنم

صفحه‌ها (10):
  • « قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  •   
  • بعدی »

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir