مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
fixed bugs security 1803 mybb release مای بی‌بی 1 8 3 انتشار امنیتی

مای بی‌بی 1.8.3 - انتشار امنیتی
بسم الله الرحمن الرحیم
مای بی‌بی نسخه‌ی 1.8.3 هم‌اکنون از وب‌سایت MyBB قابل دریافت است.
در این نسخه یک آسب‌پذیری زیاد، دو آسیب‌پذیری متوسط و سه آسیب‌پذیری ضعیف رفع شده‌است.
ما همه را به ارتقا به این نسخه دعوت می‌کنیم.
چه چیزی در این نسخه ویرایش/اضافه شده است؟
  • خطر زیاد: تزریق SQL از طریق انتخاب پوسته (گزارش شده توسط StefanT)
  • خطر متوسط: آسیب پذیری XSS در calendar.php (گزارش شده توسط: -Acid)
  • خطر متوسط: آسیب‌پذیری XSS در ویرایشگر MyCode (گزارش شده توسط My-BB.Ir)
  • خطر کم: آسیب پذیری XSS در نمادهای ارسال (گزارش شده توسط Destroy666x)
  • خطر کم:  unserialize ممکن است به روش‌های بدی تماس بگیرد. (گزارش شده توسط chtg)
  • خطر کم: تنظیمات پی‌اچ‌پی request_order میتواند کارهای عمومی ثبت‌نام را بشکند. (گزارش شده توسط chtg)

همچنین ما یک مشکل در MyCode ویدیو  که در نسخه‌ی ۱.۸.۲ ایجاد شده بود را رفع کردیم (#1625) و به دلیل به خطر افتادن حساب گیت‌هاب ما در مورد محویات ارسالی از طریق وب‌سایت MyBB.Com تجدید نظر کردیم.
همچنین ما برنامه‌ی افزودن به‌سازی هایی برای پنل مدیریت مثل دو فاکتور برای تصدیق ورود در نسخه‌ی تغییراتی بعدی داریم.
لطفا دقت داشته‌باشید که نباید فرایند بروزرسانی کننده را در این نسخه اجرا کنید.
هیچ تغییری در ساختار پایگاه داده در این نسخه ایجاد نشده‌است.

بروزرسانی از ۱.۸.۲ و سایر نسخه‌ها
قبل از اجرای هرگونه بروزرسانی‌ای لطفا یک پشتیبان از فایل‌های انجمن خود و پایگاه داده خود تهیه کنید، اگر شما فایل‌های هسته‌ی مای بی‌بی را تغییر دادید، لطفا اطمینان حاصل کنید که تغییرات اعمال شده را داشته‌باشید تا پس از بروزرسانی در صورت لزوم دوباره تغییرات را اعمال کنید.
برای بروزرسانی، فرایند بروزرسانی را دنبال کنید، سیستم بروزرسانی کننده برای بروزرسانی از ۱.۸.۲ الزامی نیست. هیچ تغییری در فایل‌های زبان ایجاد نشده است و همچنین هیچ قالبی تغییرنکرده و اضافه نشده‌است.
برای بروزرسانی فرایند بروزرسانی را دنبال کنید، فرایند بروزرسانی نیاز نیست. هیچ تغییری در فایل‌های زبان و قالب‌ها ایجاد نشده‌است.

اگر از نسخه‌ی ۱.۸.۲ استفاده می‌کنید،
تنها موارد تغییر یافته را دریافت و در انجمن خود آپلود کنید:
.zip   changed_files.zip (اندازه 202.46 KB / تعداد دانلود: 178)

اگر از نسخه‌ی ۱.۸.۱ یا نسخه‌ای قدیمی تر استفاده می‌کنید،
بسته‌ی کامل مای بی‌بی را دریافت کرده و طبق آموزش بروزرسانی، بروزرسانی را انجام دهید:
.zip   mybb_1803.zip (اندازه 2.48 MB / تعداد دانلود: 3,093)

اگر قبلا نسخه‌ی انگلیسی ۱.۸.۳ را دریافت کرده‌اید و به دنبال فارسی‌ساز آن هستید،
فارسی‌ساز مای بی‌بی ۱.۸.۳ را دریافت و استفاده کنید:
.zip   mybb_1803_persian.zip (اندازه 617.43 KB / تعداد دانلود: 1,411)

گزارش باگ‌های امنیتی:
اگر شما فکر می کنید که یک مشکل امنیتی در مای بی‌بی پیدا کرده‌اید، لطفا این مشکل را به صورت عمومی انتشار ندهید، بلکه از طریق فرم تماس‌باما MyBB آنرا به همراه نسخه‌ی مورد استفاده‌ی خود گزارش دهید. http://www.mybb.com/contact/ یا از انحمن سوالات خصوصی ما استفاده کنید: http://community.mybb.com/forum-135.html

با‌سپاس،
تیم مای بی‌بی

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
سلام

اگر از 1.8 اولیه بخوایم ارتقا بدیم بروزرسانی نیاز هست؟

(۰۴ آذر ۱۳۹۳، ۱۰:۲۳ ق.ظ)Masoud_MI نوشته:  سلام

اگر از 1.8 اولیه بخوایم ارتقا بدیم بروزرسانی نیاز هست؟

بله.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

تو 1.8 وقتی کاربری رو ویرایش میکنی زبان اون کاربر انگلیسی میشه و بعضیا بلد نیستن دوباره فارسی کنن مشکل پیش اومده الان برای ما!
یکی از دوستامم این مشکل داشت اون میگفت اگه فایل زبان انگلیسی یه پلاگین رو هم نداشته باشید برای کاربر انجمن بالا نمیاد!:|
توفیقی جان رسیدگی! Big Grin

Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
توجه:
فاینال فانتزی :نجات کودکان،اهریمن خاموش(اهریمن درون)،فوتبالیست ها،سونیک،بنر،ناروتو،بلیچ،وان پیس،شهر اشباح،خانواده ی دکتر ارنست،مهاجران و کارتون های امثال این ها انیمه هستند!
پس سریع تر به خانواده ی انیم استار بپیوندید
انیم استار | انیمه استار
میتونید پک فارسی رو بریزید تو فولدر inc-languages-english
:دی
به همین راحتی . به همین خوش مزگی

یه مدت نمیتونم فعالیتی داشته باشم ! Sad
وقتی برگردم .... Idea
فیلم هندیه؟ :|
نیازی به کلک مرغابی نیست گفتم که گزارش کرده باشم وگرنه این کلکارو من خودم به بروسلی (!) یاد دادم! Big Grin

Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
توجه:
فاینال فانتزی :نجات کودکان،اهریمن خاموش(اهریمن درون)،فوتبالیست ها،سونیک،بنر،ناروتو،بلیچ،وان پیس،شهر اشباح،خانواده ی دکتر ارنست،مهاجران و کارتون های امثال این ها انیمه هستند!
پس سریع تر به خانواده ی انیم استار بپیوندید
انیم استار | انیمه استار
(۰۲ دى ۱۳۹۳، ۰۱:۳۳ ق.ظ)mersadnouri نوشته:  فیلم هندیه؟ :|
نیازی به کلک مرغابی نیست گفتم که گزارش کرده باشم وگرنه این کلکارو من خودم به بروسلی (!) یاد دادم! Big Grin

این مورد قبلا گزارش شده بوده و در نسخه‌ی بعدی ان‌شاءالله رفع میشه.

سلام
دوستان ورژت قبلی mybb من 1.610 بود که طبق اموزش اپدیتش کردم به ورژن 1.8.3 بدون هیچ مشکل و پیامی همه مراحل انجام شد
ولی متاسفانه حالا وقتی میخوام وارد کنترل پنل مدیریت mybb بشم ابتدا صفحه پسورد میاد وارد که میکنم فقط یک صفحه سفید میاد که هیچ گزینه یا پیامی نداره
لطفا راهنمایی کنید .

math-room.ir
انجمن اموزش ریاضی
(۱۹ دى ۱۳۹۳، ۱۱:۳۷ ق.ظ)oveisgh نوشته:  سلام
دوستان ورژت قبلی mybb من 1.610 بود که طبق اموزش اپدیتش کردم به ورژن 1.8.3 بدون هیچ مشکل و پیامی همه مراحل انجام شد
ولی متاسفانه حالا وقتی میخوام وارد کنترل پنل مدیریت mybb بشم ابتدا صفحه پسورد میاد وارد که میکنم فقط یک صفحه سفید میاد که هیچ گزینه یا پیامی نداره
لطفا راهنمایی کنید .

سلام

احتمالاً شما قبلاً نام مسیر مدیریت (admin) رو تغییر دادید: yourforum/admin

مشکلتون از اینجاست و می تونید برای حلش مسیر ادمین رو درست کنید یا نام پوشه ادمین جدید رو به همون نامی که قبلاً تغییر داده بودید عوض کنید

موفق باشید

سلام خسته نباشید
من چند ماهی هست نبودم  مای بی بی من 1.6.11 هست  چطوری میشه به 1.8.3 آپدیت کرد ؟!؟
صفحه‌ها (2):