مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
امنیتی انتشار 2 8 1 بی‌بی مای

مای بی‌بی 1.8.2 - انتشار امنیتی
(۰۵ آذر ۱۳۹۳، ۱۰:۴۶ ق.ظ)armin3000 نوشته:  جناب توفیقی من از کاربران mybb.ir بودم و قبلا شما رو اونجا دنبال میکردم و همچنان از 1.8 اون سایت استفاده میکنم. متاسفانه جدایی شما از اون انجمن برای من به عنوان کاربر MyBB ایجاد دردسر کرده. از جمله اینکه اونجا نسخه ها دیر به دیر آپدیت میشه و شما به روز تر هستید ولی یک ایراد هم این هست که به شدت کارهاتون رو انحصاری میکنید و رقابت بین شما باعث میشه من نتونم از MyBB نهایت استفاده رو ببرم و مدام باید درگیر این باشم که الان طرفدار کی باشم و فارسی ساز کیو بگیرم تا بعدا ساپورتش کنه و خلاصه کارم راه بیفته! کافیه خودتون رو جای کاربر بذارید تا متوجه بشین چی میشم. mybb.ir، همیار mybb، mybbskin، my-bb.ir و چند تا سایت فارسی خوبه دیگه که متاسفانه رقابتها باعث میشه MyBB فارسی کمی دردسر ساز بشه.
خلاصه حالا سوالم این هست: 
من از سالها قبل روی mybb.ir بودم و حالا توی آپدیت ها به مشکل برخوردم و میخوام از سایت شما استفاده کنم. ولی توی فایلهای زبان دارم میبینم که حتی توی دیتابیس و resource و ... هم تغییرات زیادی داشتین و جاهایی هم که عملا توی فلدر language نیست رو تغییر دادین. من فقط میخوام آخرین نسخه فارسی ساز و آپدیت های رسمی رو بدون مشکل و دردسر داشته باشم. میشه لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم؟ الان 1.8 هستم و باید یکی یکی تا 1.8.3 آپدیت کنم.
سپاسگزارم. امیدوارم این مسایل حاشیه ای زودتر حل بشه.

سلام.
نیاز نیست یکی یکی آپدیت کنید، نسخه‌ی ۱.۸.۳ رو آپلود کرده و اگه از نسخه‌ی ۱.۸.۰ استفاده می‌کنید فرایند بروزرسانی رو انجام دهید.
همچنین تغییراتی که در بقیه‌ی فایل‌ها ایجاد شده به دلیل این هست که برخی جاها نوشته‌های انگلیسی به صورت hard-coded دیده شده و باید ترجمه میشدن، من خودم از مدیران وب‌سایت mybb.com هم هستم پس مطمئن باشید مشکلی با تغییرات فایل‌های زبان براتون پیش نخواهد آمد.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
صفحه‌ها (2):