مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (6):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بی‌بی persian بی فارسی مای نو تازه جدید نسخه version new دریافت mybb 1801 releae dewnload 1 8

مای بی‌بی 1.8.1
با رعایت تمامی نکات از 1.6.15 به 1.8.00 ارتقا دادیم،مشکل حل نشد !!
همچنان وقتی هرجای انجمن روی تنظیمات کلیک میکنم گزینه ها نمایش داده نمیشن! (از کوکی و کش و این حرف ها هم نبود)
http://upload7.ir/imgs/2014-10/48487241640140479428.jpg

اگر کسی راه حلی نداره بگه تا با همون 1.6 کار کنیم و قید 1.8 رو کلا بزنیم.
دسترسی بدید تا چک کنم

تصویر: https://pardazit.net/images/pardazit.net-468-60.gif
(۰۲ آبان ۱۳۹۳، ۱۰:۰۴ ب.ظ)Mr.Mostafa نوشته:  دسترسی بدید تا چک کنم

پ.خ شد بزرگوار
(۰۲ آبان ۱۳۹۳، ۱۰:۰۹ ب.ظ)navidahanj نوشته:  

پ.خ شد بزرگوار
خب دوست عزیز مشکل گروههای کاربی که انگار حل شده عکس هم پیوست کردم
اما در مورد تنظیمات که کار نمیکنه واس منم همینطور هست و نمیدونم مشکل چیه شاید فایل ها js تداخل دارن

(۰۲ آبان ۱۳۹۳، ۱۰:۲۲ ب.ظ)Mr.Mostafa نوشته:  

پ.خ شد بزرگوار

اما در مورد تنظیمات که کار نمیکنه واس منم همینطور بود البته تو انجمن خودم با مرورگر موزیلا بخام به کسی اعتبار بدم نمیشه ولی ie میشه که فک کنم مشکل از مرورگر هست

مصطفی جان مشکل گروه های کاربری واسه یه دوست دیگه ای بود،من این مشکل رو نداشتم.
مشکل تنظیمات رو در مرورگر فایرفاکس،کروم و ie تست کردم و توی هیج کدوم جواب نداد،موندم واقعا چیکار کنم.
نه من تو نسخه قبلی(1.8.0) هم مشکل نداشتن دکمه زخیره تو قسمت ویرایش گروه هارو هم داشتم و هنوز تو نسخه جدید برطرف نشد!
چیکارش کنم؟

(۰۳ آبان ۱۳۹۳، ۱۲:۵۶ ق.ظ)arsham نوشته:  نه من تو نسخه قبلی(1.8.0) هم مشکل نداشتن دکمه زخیره تو قسمت ویرایش گروه هارو هم داشتم و هنوز تو نسخه جدید برطرف نشد!
چیکارش کنم؟

هرکاربری یه مشکلی با 1.8 داره،امروز فقط داشتم بک آپ برمیگردوندم و آپدیت میکردم !
(۰۲ آبان ۱۳۹۳، ۱۰:۲۷ ب.ظ)navidahanj نوشته:  
(۰۲ آبان ۱۳۹۳، ۱۰:۲۲ ب.ظ)Mr.Mostafa نوشته:  

پ.خ شد بزرگوار

اما در مورد تنظیمات که کار نمیکنه واس منم همینطور بود البته تو انجمن خودم با مرورگر موزیلا بخام به کسی اعتبار بدم نمیشه ولی ie میشه که فک کنم مشکل از مرورگر هست

مصطفی جان مشکل گروه های کاربری واسه یه دوست دیگه ای بود،من این مشکل رو نداشتم.
مشکل تنظیمات رو در مرورگر فایرفاکس،کروم و ie تست کردم و توی هیج کدوم جواب نداد،موندم واقعا چیکار کنم.
ببخشید من اشتباه گرفتم Heart

ببینید احتمالا از فایل های js پلاگینهاست ک تداخل ایجاد میکنه ، شما از پوشه jscript ی بکاپ بگیر بعدش پوشه رو پاک کن و پوشه jscript مربوط به نسخه فعلی انجمن رو آپ کن ببین حل میشه
(۰۳ آبان ۱۳۹۳، ۱۲:۵۶ ق.ظ)arsham نوشته:  نه من تو نسخه قبلی(1.8.0) هم مشکل نداشتن دکمه زخیره تو قسمت ویرایش گروه هارو هم داشتم و هنوز تو نسخه جدید برطرف نشد!
چیکارش کنم؟

شما دسترسی بدید چک کنم
و اینکه از کدوم نسخه به 1.8.0 ارتقا دادید؟؟

هرجوری که فکرش رو بکنی با پوشه jscripts ور رفتم،اما نشد که نشد
فعلا که قید 1.8 رو به اجبار زدم تا ببینم بعد چی میشه .
دوستااااااااااااااااااااااااااااااان
بابا من تو  ورژن 1.8 گفتم
الانم ارتقا دادم بازم میگم
ادیتورو برای من نمیارههههههههههههههههههههههههههههه Angry
حتی دیفالتو Confused

Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
توجه:
فاینال فانتزی :نجات کودکان،اهریمن خاموش(اهریمن درون)،فوتبالیست ها،سونیک،بنر،ناروتو،بلیچ،وان پیس،شهر اشباح،خانواده ی دکتر ارنست،مهاجران و کارتون های امثال این ها انیمه هستند!
پس سریع تر به خانواده ی انیم استار بپیوندید
انیم استار | انیمه استار
صفحه‌ها (6):

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir