مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مای بی‌بی 1 6 15 امنیت و تغییرات

مای بی‌بی 1.6.15 - امنیت و تغییرات
مای بی‌بی ۱.۶.۱۵ هم اکنون آماده‌ی استفاده است. این نسخه، آخرین نسخه تغییرات از سری ۱.۶ هست.
چه چیزی اضافه شده یا تغییر کرده است؟ ​​برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی این نسخه تغییرات نسخه‌ی ۱.۶.۱۵ را در مستندات ببینید.
لطفا به یاد داشته باشید برای بروزرسانی این نسخه نیاز به اجرای فرایند بروزرسانی نیست.
هیچ تغییری در پایگاه داده برای این نسخه ایجاد نشده است.
بروزرسانی از ۱.۶.۱۴ و دیگر نسخه‌ها
قبل از بروزرسانی به این نسخه اطمینان حاصل کنید که یک نسخه‌ی پشتیبان از فایل‌ها و پایگاه داده داشته باشید، اگر شما فایل‌های هسته‌ی مای بی‌بی را تغییر داده‌اید تغییرات را در یک فایل ذخیره کنید تا بعد از بروزرسانی در صورت نیاز آن تغییرات را دوباره اجرا کنید.
برای بروزرسانی نیازی به اجرای فرایند بروزرسانی نیست، در اینجا ۵ فایل زبان تغییر یافته ولی هیچ قالبی تغییری نکرده است.
اگر از نسخه‌ی ۱.۶.۱۴ استفاده می‌کنید:
از بسته‌ی موارد تغییر یافته استفاده کنید:

.zip   changed_files_1615.zip (اندازه 802.28 KB / تعداد دانلود: 200)
اگر از نسخه‌ی ۱.۶.۱۳ یا نسخه‌ای قدیمی تر استفاده می کنید:
از بسته‌ی کامل مای بی‌بی ۱.۶.۱۵ استفاده کنید:

.zip   mybb_1615.zip (اندازه 2.08 MB / تعداد دانلود: 344)
و یا اگر تنها فارسی ساز نسخه‌ی ۱.۶.۱۵ را می‌خواهید از بسته‌ی زیر استفاده کنید:

.zip   mybb_1615_persian.zip (اندازه 387.51 KB / تعداد دانلود: 163)
گزارش باگ‌های امنیتی:
اگر شما فکر میکنید که یک باگ امنیتی پیدا کرده‌اید از انتشار عمومی آن خودداری کنید. لطفا از یکی از دو لینک زیر این باگ را به ما گزارش دهید:
http://www.mybb.com/contact
http://community.mybb.com/forum-135.html

بسته‌ی مای بی‌بی دوباره بروزشد
با توجه به اینکه یک باگ در بسته‌ی ۱.۶.۱۵ پیدا شد که باید رفع میشد کسانی که نسخه‌ی ۱.۶.۱۵ رو قبل از ساعت 17:4۰ دقیقه‌ی روز ۱۷ام مرداد ماه ۹۳ دریافت کردند فایل modcp.php رو دوباره دریافت کرده و آپلود کنید و در غیراین صورت نیاز به انجام کاری ندارید.
دقت کنید که هیچ تغییر خاصی انجام نشده توی این بسته‌ی آپدیت شده‌ی مای بی‌بی و هیچ نیازی به بک‌آپ گرفتن یا اجرای فرایند بروزرسانی نیست.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
اقا کسی نیس من دسترسی بدم بیاد برام نصب کنه ؟Huh

(۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۲۶ ب.ظ)S.brother نوشته:  اقا کسی نیس من دسترسی بدم بیاد برام نصب کنه ؟Huh

اگه از نسخه‌ی ۱.۶.۱۴ استفاده می‌کنید فقط فایل موارد تغییر یافته رو بگیرید و آپلود و اکسترکت کنید، نسخه‌ی مای بی‌بی اتون به همین سادگی ارتقا داده میشه. Smile

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

(۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۳۴ ب.ظ)Tofighi نوشته:  
(۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۲۶ ب.ظ)S.brother نوشته:  اقا کسی نیس من دسترسی بدم بیاد برام نصب کنه ؟Huh

اگه از نسخه‌ی ۱.۶.۱۴ استفاده می‌کنید فقط فایل موارد تغییر یافته رو بگیرید و آپلود و اکسترکت کنید، نسخه‌ی مای بی‌بی اتون به همین سادگی ارتقا داده میشه. Smile

ببخشید ولی مال من 1.6.9 هست Smile

(۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۳۵ ب.ظ)S.brother نوشته:  
(۱۳ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۳۴ ب.ظ)Tofighi نوشته:  

ببخشید ولی مال من 1.6.9 هست Smile

خوب آموزش بروزرسانی موجوده میتونید استفاده کنید ازش! Smile

نسخه‌ی ۱.۶.۱۵ دارای تغییر بعد از انتشار شد.
لطفا کسانی این نسخه رو قبل از ارسال این پاسخ دریافت کردند ارسال اول رو بخونند.

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۰۴:۴۸ ب.ظ)Tofighi نوشته:  نسخه‌ی ۱.۶.۱۵ دارای تغییر بعد از انتشار شد.
آقا دستتون مرسی!Big Grin

میگم چرا یافتن آیپی از رو ارسالا کار نمیکرد!Exclamation

Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
توجه:
فاینال فانتزی :نجات کودکان،اهریمن خاموش(اهریمن درون)،فوتبالیست ها،سونیک،بنر،ناروتو،بلیچ،وان پیس،شهر اشباح،خانواده ی دکتر ارنست،مهاجران و کارتون های امثال این ها انیمه هستند!
پس سریع تر به خانواده ی انیم استار بپیوندید
انیم استار | انیمه استار
(۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۱۰ ب.ظ)mersadnouri نوشته:  
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳، ۰۴:۴۸ ب.ظ)Tofighi نوشته:  نسخه‌ی ۱.۶.۱۵ دارای تغییر بعد از انتشار شد.
آقا دستتون مرسی!Big Grin

میگم چرا یافتن آیپی از رو ارسالا کار نمیکرد!Exclamation

منظورتون از کار نکردن چیه؟ قبلا کار میکردن بعد upgrade کار نمیکنه؟

سلام دوسان عزیز و مجرب
ممنون از لطفتون
من از ورژن 1.6.13 استفاده میکنم، میخوام ارتقا بدم
خواستم ببینم چطور باید ارتقا بدم، میشه کسی برام ارتقا بده؟ یا یک آموزش کامل و جامع رو معرفی کنه
یک دنیا ممنون
خسته نباشید
فدا مدا
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳، ۰۷:۵۶ ق.ظ)DelavarIQ76 نوشته:  سلام دوسان عزیز و مجرب
ممنون از لطفتون
من از ورژن 1.6.13 استفاده میکنم، میخوام ارتقا بدم
خواستم ببینم چطور باید ارتقا بدم، میشه کسی برام ارتقا بده؟ یا یک آموزش کامل و جامع رو معرفی کنه
یک دنیا ممنون
خسته نباشید
فدا مدا

سلام دوست عزیز

آموزش موجود هست، بفرمائید:
آموزش ارتقا مای بی بی

فقط کافیه مو به مو، هرچی در ارسال اول گفته شده رو انجام بدید

اگر نتونستید دسترسی بدید

موفق باشید

صفحه‌ها (2):