مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (5):
امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مای‌بی‌بی 1 6 13 امنیت و تغییرات

مای‌بی‌بی 1.6.13 - امنیت و تغییرات
میشه کاملتر توضیح بدین که باید چیکار کرد؟؟
ممنون میشم

انجمن تفریحی تیک تاک
www.forum.tiktuk.ir
اگه انجمنتون اینه ک در دسترسه :
www.forum.tiktuk.ir

بــی تو تنهــــــام
خودم توگوگل جستجو کردم و آپگرید رو یاد گرفتم
SmileSmileSmileSmile

انجمن تفریحی تیک تاک
www.forum.tiktuk.ir
میگم من دفعات قبل که بروزرسانی میکردم اگر پلاگین ها رو غیرفعال میکردم بعد از بروزرسانی کلیه ی تنظیمات پلاگین هاب هصورت پیشفرض میشد. آیا راهی هست که پلاگین ها تنظیماتشون از بین نره؟
(۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ۰۷:۱۶ ب.ظ)yavar99 نوشته:  میگم من دفعات قبل که بروزرسانی میکردم اگر پلاگین ها رو غیرفعال میکردم بعد از بروزرسانی کلیه ی تنظیمات پلاگین هاب هصورت پیشفرض میشد. آیا راهی هست که پلاگین ها تنظیماتشون از بین نره؟
در General Settings -> Disable All plugins رو روی بله بزار به جای غیرفعال کردن تک تک پلاگین‌ها.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
فکر کنم یه بار این کار هم کردم ولی خراب شد. توفیقی جان شما خودتون امتحان کردید؟ تنظیمات از بین نمیره؟
سلام دوست عزیز

من با پلاگین هایی که کار می کنم، وقتی این روش (Disable all plugin) رو انجام می دم تغییر نمی کنه

موفق باشید

سلام. بعد از اکسترکت چنین اروری رو می ده :MyBB has experienced an internal error and cannot continue.Error Type:MyBB Error (42)Error Message:Your board has not yet been upgraded. Please do so before attempting to browse it.

بایستی چکار کنم؟
سلام. اول اینکه آدرس سایتتون رو در مشخصاتتون قرار بدید.
بعد انجمنتون نصب نشده.به آدرس
yoursite.com/install/index.pho برید و نصبش کنید.
در صورتی که قبلا پوشه ی install رو حذف و یا فایل ایندکسش رو lock کردید به حالت اولیه برگردونید

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/8753140189355112014_baner.gif
صفحه‌ها (5):