مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (6):
امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مای‌بی‌بی ۱ ۶ ۱۲ تعمیر و امنیت

مای‌بی‌بی ۱.۶.۱۲ - تعمیر و امنیت
(۰۹ دى ۱۳۹۲، ۰۵:۴۸ ب.ظ)meshki poosh نوشته:  فقط یه مشکلی . این ارور ها اومد . تبدل هم میزنم نمیشه

دوست عزیز جداول شما تبدیل شده هست و فعلا نیاز نیست کاری انجام دهید.
اون قسمت هم که نوشته در دسترس نیست Exclamation به دلیل این هست که ورژن mysql سرور شما از 5.5.3 پایینتر هست و (  UTF-8 از نوع: 4 بایت ) رو پشتیبانی نمیکنه که شما بتونید به اون تبدیل کنید.
اینو نوشتم که برای دیگر کاربران نیز سوال ایجاد نشه.

چرا اومدن 1.8 انقد به تعویق افتاده !!!
مای بی بی باید زود آپدیت جدید خودش رو بیرون بده ! چرا که هی مشکلات امنیتی و آپدیت های امنیتی !!!

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

http://citygram.ir
See All At : Mellat-design.ir

(۰۹ دى ۱۳۹۲، ۰۷:۵۶ ب.ظ)mellat نوشته:  چرا اومدن 1.8 انقد به تعویق افتاده !!!
مای بی بی باید زود آپدیت جدید خودش رو بیرون بده ! چرا که هی مشکلات امنیتی و آپدیت های امنیتی !!!

مای‌بی‌بی ۱.۸ هم مراحل آخرشه.
قسمت حذف نرم (قرار دادن ارسال در حالت حذف شده) که مثل سطل آشغال عمل می‌کنه و همچنین تبدیل تمامی جاوا اسکریپت‌هاش به جی‌کوئری مونده و همچنین ادیتورش SCEditor هنوز کامل ست نشده با مای‌بی‌بی و اسپم نینجاش هم فک کنم هنوز یه کمی کار داشته باشه - بعد از اتمام این موارد، انجام پیشنهاد های توسعه دهندگان، حل مشکلات اون وقت منتشر خواهد شد ان‌شا‌ء الله. (تقریبا مراحل آخر کار هست - چون همه‌چی روش انجام شده تقریبا)

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
منظورتون از تهیه کردن بک آپ از سایت ، بکاپ گرفتن از هاست هست ؟ یا بکاپ گیری از داخل پنل مدیریت مای بی بی ؟ و اینکه بعد از آپلود کردن فایلها در هاست ، از بکاپی که تهیه کردیم چگونه استفاده کنیم؟ 
بک آپ از هاست بگیرید
درواقع بک آپ به این دلیل گرفته می شود که اگر مشکلی پیش آمد بتوان دوباره بارستور کردن بک آپ آن را برطرف نمود.
(۰۹ دى ۱۳۹۲، ۰۸:۴۷ ب.ظ)Tofighi نوشته:  
(۰۹ دى ۱۳۹۲، ۰۷:۵۶ ب.ظ)mellat نوشته:  چرا اومدن 1.8 انقد به تعویق افتاده !!!

مای‌بی‌بی ۱.۸ هم مراحل آخرشه.
قسمت حذف نرم (قرار دادن ارسال در حالت حذف شده) که مثل سطل آشغال عمل می‌کنه و همچنین تبدیل تمامی جاوا اسکریپت‌هاش به جی‌کوئری مونده و همچنین ادیتورش SCEditor هنوز کامل ست نشده با مای‌بی‌بی و اسپم نینجاش هم فک کنم هنوز یه کمی کار داشته باشه - بعد از اتمام این موارد، انجام پیشنهاد های توسعه دهندگان، حل مشکلات اون وقت منتشر خواهد شد ان‌شا‌ء الله. (تقریبا مراحل آخر کار هست - چون همه‌چی روش انجام شده تقریبا)

ببخشید آقای توفیقی ولی شما این همه اطلاعات رو از کجا داری ؟ Huh

و یک سؤال : یکی از دوستان میخواست انجمن بزنه من بهش گفتم برو با مای بی بی بساز بعد هم نمیدونم از کجا رفته مای بی بی 1.6.08 رو پیدا کرده و نصب کرده . حالا راهی هست که بشه راحت به نسخه 1.6.12 ارتقاع بده ؟ Huh

و میشه در بخش تنظیمات مشخصات در کنترول پنل کاربری در بخش "نسخه انجمن ساز:" نسخه 1.6.12 رو اضافه کنید
با تشکر

درستکاری اهمیت دارد، ولی روراستی نیز مهم است.
سرسخت و سمج و پایدار باشید و هرگز تسلیم نشوید.
 بهای هیچ چیز گزاف تر از انتقام جویی نیست.
عیب جامعه این است که همه می خواهند آدم مهمی باشند و هیچ کس نمی خواهد فرد مفیدی باشد.

(وینستون چرچیل)
اذافه با "ض" میباشد نه با "ذ"Tongue
پارسی را پاس بدارBig Grin

حمید آقا اگه این طور باشه باید "راحی" را هم درست کنن Big Grin
خیلی ممنون علی آقا ، فقط اینکه نیاز به آپ نداره (مراحل بروزرسانی) امکان جدید مای بی بیه؟!
(۱۰ دى ۱۳۹۲، ۰۸:۱۴ ب.ظ)hamidkag نوشته:  اذافه با "ض" میباشد نه با "ذ"Tongue
پارسی را پاس بدارBig Grin

آقا بیخیال من با این املا داغون افزونه فارسی میکنم هیچ ، تازه افزونه هم میسازم Big Grin
دوتا گاف هم تو پلاگین هایی که ایجا گذاشتم داده بودم که دور از چشم کاربرا درستش کردم Big Grin

آقا این رفیق ما چه کنه ؟ من که مشکلی ندارم ولی اون یکم درده سر شده Huh

درستکاری اهمیت دارد، ولی روراستی نیز مهم است.
سرسخت و سمج و پایدار باشید و هرگز تسلیم نشوید.
 بهای هیچ چیز گزاف تر از انتقام جویی نیست.
عیب جامعه این است که همه می خواهند آدم مهمی باشند و هیچ کس نمی خواهد فرد مفیدی باشد.

(وینستون چرچیل)
بک آپ بگیره از جدول های مای بی بیش مای بی بی 12 رو آپ کنه و دوباره نصب کنه بعد در php my admin
جدول های مای بی بی رو که تازه ساخته شدن click all کنه و بعد drop کنه و دوباره جدول های قبلی رو
که اکسپورت کرده بود رو ایمپورت کنه! فکر میکنم حل میشه!Heart
صفحه‌ها (6):