مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مای بی یا وی بی؟؟؟؟

مای بی بی یا وی بی؟؟؟؟
تا جایی که بنده اطلاع دارم هنوز به صورت کامل کسی نتونسته تبدیل کنه هرچند بچه های اون یکی پشتیبانی یکی دو سال قبل اینکارو انجام دادن که البته مشکلات زیادی داشت فک کنم یکی از ایراداتش این بود نوشته ها به صورت علامت سوال میومد و هرچی دیتابیس رو دسکاری میکردن نتونستن مشکل رو رفع کنند ولی یه نصیحت: تبدیل کردن یه انجمن ساز به انجمن ساز دیگه یعنی از صفر شروع کردن و دست و پنجه نرم کردن با مشکلاتی که بعدش پیش میاد طوری که هم انجمن قبلی رو از دست میدی و هم از انجمن جدید زده میشی من برام این اتفاق افتاده یکی از مشکلاتش اینه لینک ها بریک یا شکسته میشه  و تا گوگل بیاد لینک های قبلیو پاک کنه و لینکای جدید رو ثبت کنه طول میکشه و این برای وبمستر ینی فاجعه.شما اول همه چیو سبک سنگین کن و بعدش تصمیم نهاییتو بگیر 
پاسخ
من نظرم اینه که کنار همین انجمنی که الان دارم یعنی انجمن بحث ازاد ،یک انجمن دیگه هم با ما بی بی بزنم و اون هم خبری باشه وباهمین ساختار.
نظرشما چیه؟
پاسخ
به نظرم مای بی بی خیلی گسترده هست واینکه کشش خیلی بالایی نست به وی بی داره

من خودم قبل از این انجمن که دارم وی بی داشتم اصلا حال نکردم باهاش ولی الان واقعا از مای بی بی لذت میبرم

پیشنهاد میکنم نصب کنی و ببینی چقدر لذت بخشه کار با مای بی بی

فقط مشکلش سئو هست که اونم با پلاگینای مخصوص حل میشه

انجمنهای آزاد سه دو یک

دست بی نمک که داشته باشی میفهمی من چی میگم
اونایی که به دست و پای آدم میوفتن تا کاری واسشون انجام بدی یه روزی واست دور بر میدارن و به جای اینکه خودشونو بکشن بالا سعی دارن تورو بیارن پایین

Exclamation
پاسخ
سلام فقط مای بی بی .
دلایل :
  1. نصب سریع
  2. اتقال راحت و بدون دردسر
  3. سرعت لود بالاتر

پاسخ
صفحه‌ها (2):

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir