مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مای بی و ماه مبارک رمضان

مای بی بی و ماه مبارک رمضان
سلام دوستان
اینجور که بوش میاد چیزی به شروع این ماه پر برکت نمونده ولی مثل اینکه اساتید محترم هیچ برنامه ای برای این ماه ندارن
بابا استینی بالا بزنید یه فکری به حال انجمنای دوستان تو این ماه زیبا و پر برکت بکنید تصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gif
یه دعای یه قالبی پیزی برای بچه ها یزارید
فکر من اینه که یه باکس کشوی با ضمینه ماه رمضان طراحی کنید که وقتی روش کلیکی یا چیزی میشه دعاهای ان روز یا کارهای که باید انجام بشه رو به نمایش بزاره تصویر: images/smilies/tongue.gif
با تشکر تصویر: images/smilies/heart.gif
پاسخ
یه ایده جالب دیگه اگه بتونید پلاگینی طراحی کنید که موقع ساعت افتار و یا همون اذان مغرب رو به صورت نوشتاری و صوتی یه اذان رو در انجمن به نمایش بزاره خیلی زیباتر میشه
مثلا موقع اذان که شد دعای قبل از اذان که همون ربنای زیبا هست رو پخش کنه عالی میشه
ربــــــــــــــــــــــــــــنا تصویر: images/smilies/heart.gif
پاسخ
من به عنوان استایلر قالب طراحی میکنم . پلاگین کار اقای توفیقی هست !
پاسخ
ان‌شاء الله برای ماه رمضون یه قالب خوب طراحی میکنیم.تصویر: images/smilies/cool.gif

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مناسبت فرارسیدن ماه رمضان مبارک Tofighi 2 109 ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mellat
  مناسبت عید سعید فطر مبارک soltaneghalbha 6 489 ۳۰ تير ۱۳۹۴، ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: soltaneghalbha
Heart مناسبت سال نو مبارک! Masoud_MI 8 420 ۰۱ فروردین ۱۳۹۴، ۰۳:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Tofighi
  مناسبت ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) بر مای - بی بی .آر های عزیز مبارک soltaneghalbha 1 272 ۱۸ دى ۱۳۹۳، ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ERFAN-DESIGN
  مناسبت آغاز ماه ربیع الاول بر شما مبارک باد . ERFAN-DESIGN 0 313 ۰۲ دى ۱۳۹۳، ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ERFAN-DESIGN
  عید قربان مبارک alireza_k 3 237 ۱۵ مهر ۱۳۹۳، ۰۴:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: tasnim74
  مناسبت میلاد امام رضا(ع) مبارک alireza_k 5 289 ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tasnim74
  مناسبت عید سعید فطر مبارک soltaneghalbha 1 257 ۰۶ مرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alireza_k
  ختم دسته جمعی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان farsi200 1 483 ۰۱ تير ۱۳۹۳، ۰۸:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: farsi200
  عید نیمه شعبان مبارک باد behnam 2 344 ۲۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: wildbuzz

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir