مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (3):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مای بی‌بی نسخه‌ی ۱ ۸ ۹ منتشر شد

مای بی‌بی نسخه‌ی ۱.۸.۹ منتشر شد
(۰۶ دى ۱۳۹۵، ۱۲:۲۱ ب.ظ)bivafadl نوشته:  
(۰۶ دى ۱۳۹۵، ۱۱:۵۷ ق.ظ)Develepor نوشته:  
(۰۶ دى ۱۳۹۵، ۱۰:۵۸ ق.ظ)bivafadl نوشته:  مشکل در نسخه 1.8.9
دوستان وقتی تو تاپیک یه موضوعی رو انتخاب میکنی و از پایین جداسازی موضوع رو میزنی خطای زیر رو میده
شما ارسالی را جهت اعمال تغییرات مدیریتی انتخاب نکرده‌اید و یا دوره دسترسی مدیریت شما باطل شده است (بطور خودکار پس از یک ساعت عدم فعالیت). لطفاً ارسال‌هایی را انتخاب نمایید و مجدداً تلاش کنید.

در حالی که انتخاب هم کردم

درود

از نظر من بروز رسانی نکنین فعلا بهتره چون نسخه های بالاتر باگ های بالاتری هم دارند البته نظر من همینه من که بروز رسانی نکردم بهترین نسخه همون 1.8.6 هست تا نسخه جدید منتشر شه و یه سری باگ ها رفع شه زمان بره
ولی خب همه باگ هاش رو عمومی کردن اینجوری یکی که حرفه ای باشه فکر کنم بتونه یا انجمن رو منفجر کنه نسخه شم که گفتی
از نظر من فعلا بروز نکنیش خوبه

من دوتا انجمن دام هیچکدومشو بروز نکردم نسخه های بالا رو نصب کنید میبینید که چقدر ....  میل خودتونه فقط نظر شخصی بود که گفتم

http://anjoman.parsicachat.com/

امضاء بلد نیستم !

تصویر: http://dalghak.net/images/emza.png

تنها راه نجات بخش ایرانِمان گسترش آگاهیست == در این راه کوشا باشید پاینده ایران

باباتو می شناختم... قدیما با آفتابه عرق میخورد حالا " ضای " والضالین نمازشو قَدِ اتوبانِ قُم میکِشه!
پاسخ
ConfusedConfused ‌نقل قول ارسال ها هم از کار افتاده فقط دایره میچرخه آقای توفیقی لطفا بررسی کنین

پاسخ
اینجا هم نقل قول ارسال ها کار نمیکنه

پاسخ
درود 
دوستان عزیز لطفا فعلا منتظر نسخه دو نباشید چون در مرحله Develping هست و زمان زیادی می بره تا اتمام کاملش
نکته دیگه سعی نکنین الکی باعث بهم ریختگی ارامش خاطر دیگر دوستان بشید
مطمئنن هر نسخه ای باگ های خودش رو داره و حداقل میشه گفت که 99 درصد اپدیت کردن به نسخه اخر بهترین کار هست چرا؟
چون باگ هایی ک اعلام شدن رفع شدن و باگ هایی ک هنوز اعلام نشدن یا در حال انجامن موندن پس مطمئنن وقتی اپدیت کنید تعداد باگ های انجمنتون کم تر خواهد بود .
نکته دیگ درباره باگ هایی که برای این نسخه گفتید قسمت تقل قول فک کنم تداخل پلاگین هستش و در مورد باگ جدا سازی به زودی بررسی میشه و یک راه حل تا نسخه بعدی ارایه میکنم
پاسخ
(۰۷ دى ۱۳۹۵، ۰۵:۴۲ ق.ظ)mx13 نوشته:  درود 
دوستان عزیز لطفا فعلا منتظر نسخه دو نباشید چون در مرحله Develping هست و زمان زیادی می بره تا اتمام کاملش
مطمئنن هر نسخه ای باگ های خودش رو داره و حداقل میشه گفت که 99 درصد اپدیت کردن به نسخه اخر بهترین کار هست چرا؟
چون باگ هایی ک اعلام شدن رفع شدن و باگ هایی ک هنوز اعلام نشدن یا در حال انجامن موندن پس مطمئنن وقتی اپدیت کنید تعداد باگ های انجمنتون کم تر خواهد بود .
نکته دیگ درباره باگ هایی که برای این نسخه گفتید قسمت تقل قول فک کنم تداخل پلاگین هستش و در مورد باگ جدا سازی به زودی بررسی میشه و یک راه حل تا نسخه بعدی ارایه میکنم

آره هر نسخه ای باگ خودشو داره نه به این صورت دیگه نسخه های 1.8.8 و 1.8.9 آدم غیر حرفه ای هم میتونه ببینیه ایراداشو .. Wink

کلا دوتا نسخه انتشاری به هیچ دردی نمیخوره

امضاء بلد نیستم !

باباتو می شناختم... قدیما با آفتابه عرق میخورد حالا " ضای " والضالین نمازشو قَدِ اتوبانِ قُم میکِشه!
پاسخ
(۰۷ دى ۱۳۹۵، ۱۰:۱۳ ق.ظ)Develepor نوشته:  
(۰۷ دى ۱۳۹۵، ۰۵:۴۲ ق.ظ)mx13 نوشته:  درود 

آره هر نسخه ای باگ خودشو داره نه به این صورت دیگه نسخه های 1.8.8 و 1.8.9 آدم غیر حرفه ای هم میتونه ببینیه ایراداشو .. Wink

کلا دوتا نسخه انتشاری به هیچ دردی نمیخوره

ولی داداش گلم این باگیم که هی پافشاری میکنی روش نیمچه باگم نیست فقط تداخل جاوا اسکریپته!
پاسخ
بر طبق قولم مشکل نقل قول و جداسایزی و.. رو حل کردم برای اینکار برید به فایل general.js  واقع در پوشه jscripts
سپس اطراف خط 489 کد زیر را بیابید
کد:
options = {
            expires: expire,
            path: cookiePath,
            domain: cookieDomain,
            secure: cookieSecureFlag,
        };
و تبدیل کنید به 
کد:
options = {
            domain: cookieDomain
        };
خب مشکلتون حل شد Cool
پاسخ
اسرار نیست فقط نظر بود که نسخه 1.8.6 از همشون بهتره فعلا میگم

امضاء بلد نیستم !

پاسخ
(۰۷ دى ۱۳۹۵، ۰۱:۳۵ ب.ظ)mx13 نوشته:  بر طبق قولم مشکل نقل قول و جداسایزی و.. رو حل کردم برای اینکار برید به فایل general.js  واقع در پوشه jscripts
سپس اطراف خط 489 کد زیر را بیابید
کد:
options = {
            domain: cookieDomain,
        };
و تبدیل کنید به 
کد:
options = {
            domain: cookieDomain
        };
خب مشکلتون حل شد Cool

‌البته، این باگ نیست و دلیلش تغییراتی هست که توی قالب پیشفرض اعمال شده و در قالب‌های تغییریافته این تغییرات خودکار اعمال نمیشه،
برای رفع کردنش بهتره به جای ویرایش کردن کد بالا، توی قالب headerinclude کد زیر رو پیدا کنید:
کد:
var cookiePrefix = "{$mybb->settings['cookieprefix']}";
و بعد از آن کد زیر رو اضافه کنید:
کد:
var cookieSecureFlag = "{$mybb->settings['cookiesecureflag']}";

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
درود 
کاملا حرف اقای توفیقی درست بود و فقط من ی چیزی به حرف های ایشون اضافه کنم ( البته من از سایت خود مای بی بی ور داشتم اینارو)
توجه کنید چه از اول 1.8.9 رو نصب کردید چ اپدیت کردید مراحل رو طی کنید 
اول به headerinclude قالبتون که فعال هستش برید 
حال اگر خطی مانند این دیدید
کد:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/general.js?ver=1807"></script>
به این تبدیل کنید 
کد:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/general.js?ver=1809"></script>
حالا تو همون قالب بگردید دنبال این
کد:
var cookiePrefix = "{$mybb->settings['cookieprefix']}";
و بعدش این رو وارد کنید
کد:
var cookieSecureFlag = "{$mybb->settings['cookiesecureflag']}";

حال این فایل رو باز کنید jscripts/general.js و این کد رو پیدا کنید
کد:
حال با این کد عوضش کنید
کد:
secure: cookieSecureFlag == true,
فایل admin/inc/class_page.php رو باز کنید و حدود خط 111 این کد رو بیابید
کد:
echo " <script type=\"text/javascript\" src=\"../jscripts/general.js?ver=1807\"></script>\n";
و با این کد جایگزین کنید 
کد:
echo " <script type=\"text/javascript\" src=\"../jscripts/general.js?ver=1809\"></script>\n";
سپس همون فایل حدود خط 133 این کد رو بیابید 
کد:
var cookiePrefix = '{$mybb->settings['cookieprefix']}';
و بعدش این رو قرار بدید 
کد:
var cookieSecureFlag = '{$mybb->settings['cookiesecureflag']}';
پاسخ
صفحه‌ها (3):