مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مای بی‌بی نسخه‌ی ۱ ۸ ۱۰ منتشر شد

مای بی‌بی نسخه‌ی ۱.۸.۱۰ منتشر شد
سلام.
نسخه‌ی ۱.۸.۱۰ مای بی‌بی منتشر شد و مشکلات جاوااسکریپتی که در ۱.۸.۹ پیش آمده بود در آن رفع شد.
اطلاعات بیشتر: http://blog.my-bb.ir/1395/10/انتشار-مای-...ر-تغییرات/

باسپاس

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
مرسی - درست شدن - ای کاش نسخه دو زودتر بیاد Tongue

پاسخ
سلام
من تازه می خوام نصب کنم
وارد این صفحه که میشم install/index.php/...
ارور زیر رو میده
You don't have permission to access /install/index.php on this server. Server unable to read htaccess file, denying access to be safe Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
من فقط بسته نصبی رو دانلود ، پوشه upload رو فشرده کردم و توی هاست آپلود کردم
پرمیژن چیزی روهم تغییر ندادم و هاستم هم تازه ریست شده و هیچ مشکلی نداره
!؟!؟!؟!؟!؟!؟

پایگاه حلال سافت | آموزش و انتشار سامانه های متن باز و رایگان
پاسخ
مشکل رو بررسی کردم ، فایلی که اینجا قرار دادید به نحوی مشکل داره و باعث ارور 403 میشه
بعد از نصب ناموفق بسته ی کامل اینجا ، من نسخه انگلیسی رو از سایت مرجع دانلود کردم . بعد از نصب نسخه انگلیسی سایت به صورت عادی بالا آمد و زمانی که فارسی ساز اینجا رو روی اون نصب کردم یک ارور مربوط به فایل زبان و نسخه php نشان داد.
به نظر می رسد که فارسی ساز اینجا نسبت به php نسخه ۵.۶ به بالا مشکل داشته باشد زیرا وقتی در تنظیمات هاست ، نسخه php  را به ۷.۱ ارتقاء دادم مشکلاتی به وجود آمد و زمانی که به 5.6 برگرداندم دوباره همه چیز درست شد
در حال حاضر توصیه من برای کسانی که می خوان تازه مای بی بی رو نصب کنن اینه که با وجود اینکه فایل 1.8.10 اینجا مشکل داره :
1- نسخه انگلیسی رو از سایت مرجع دانلود کنید و در هاست آپلود کنید
2- فارسی ساز اینجا رو دانلود کنید و در هاست آپلود کنید
نکته : حتما قبل از شروع به نصب ، ابتدا فایل زبان را آپلود کنید و بعد اقدام به نصب کنید در غیر این صورت نسخه مای بی بی شما راستچین نمی شود و به صورت کامل هم ترجمه نمی شود.
اما باز هم تذکر می دهم بسته کامل 1.8.10 اینجا مشکل داره و تا رفع کامل مشکلش ، ازش استفاده نکنید
لطفا مشکل را پیگیری کنید
سپاس

پایگاه حلال سافت | آموزش و انتشار سامانه های متن باز و رایگان
پاسخ
سلام و درود.بعد از مدتها دوباره به اسکن باگ ها کردم.
مای بی بی یک مشکل امنیتی بدی داره که راحت هر سایتی دیداس میشه.فقط یک کد پرل هستش و با یک سیستم داون میشه.
یک ساعت پیش روی خیلی از مراجع تست شد.حتی سایت اصلی mybb که حتی از کلوودفلیر استفادذه میکنه
یعنی دست یکی بیفته,راحت خیلی از سایت ها رو میتونه داون کنه.نمونه همین یا ساعت پیش
حالا دارم دنبال مشکلات امنیتی میگردم.امیدوارم که سیستم 1.8 از لحاظ امنیت خوب باشه.من استفاده نکردم از این ورژن و ورژن های دیگه 1.8
ولی 1.6 بهتر بود.
اما دیگه ورژن جدید هستش.
یکی حمایت کنه و بتونه کمک کنه,مخصوصا مشکلات دیداس که راحت یک بازدید کننده بدون لاگین هم میتونه یک سایت رو کاملا داون کنه و حتی سرویس دیتابیس و لود سرور رو بترکونه.روی سایت اصلی انگلیسی هم تست کردم.اون ترکید.هه
با اجازه علیرضا جان,میخوام باگ های این ورژن رو پیدا کنم.یکم نیاز دارم و شاید بعضی هارو گزارش بدم.
اینو بگم,این که گفته شد,دلیل نیست که mybb بد هستش.اصلا.ویبالتین و جاهای دیگه که اوضاعشون بدتره.فعلا این سی ام اس برتری بیشتری داره.ولی یکم انعطاف پذیری کمی داره.من از طرفداران مای بی بی هست.پ

پاسخ
درود یه مشکلی دیگه که نسخه 1.8.10 داره اینکه توی پست ها امضای کاربر نشون داده نمیشه هرچند متغیر ها وجود داره

کسی میدونه مشکل از کجاست؟

تصویر: http://www.folder98.ir/1395/09/1481249046.gif
پاسخ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۵۵ ب.ظ)sarmadi نوشته:  درود یه مشکلی دیگه که نسخه 1.8.10 داره اینکه توی پست ها امضای کاربر نشون داده نمیشه هرچند متغیر ها وجود داره

تو تنظیمات کاربری نمایش امضا فعاله ؟ واسه من همچین مشکلی نست

پاسخ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۰۲ ق.ظ)bivafadl نوشته:  
(۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۵۵ ب.ظ)sarmadi نوشته:  درود یه مشکلی دیگه که نسخه 1.8.10 داره اینکه توی پست ها امضای کاربر نشون داده نمیشه هرچند متغیر ها وجود داره

بله چک کردم فعال هست

پاسخ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۱۸ ب.ظ)sarmadi نوشته:  

بله چک کردم فعال هست

‌الآن اینجا هم نسخه‌ی ۱.۸.۱۰ هستش و نشون میده.
توی قالب پیش‌فرض هم نشون داده نمیشه؟

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۰۰ ب.ظ)Tofighi نوشته:  
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۱۸ ب.ظ)sarmadi نوشته:  

بله چک کردم فعال هست

‌الآن اینجا هم نسخه‌ی ۱.۸.۱۰ هستش و نشون میده.
توی قالب پیش‌فرض هم نشون داده نمیشه؟
درود
خیر تست کردم نمایش داده نمیشه

پاسخ