مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
جدید صفحه لینک

لینک صفحه جدید
خسته نباشید 
من بعد از ارتقا از 1615 به 1801 این مشکلاتو دارم 
البته تا اینجا متوجه اینا شدم  Sad
وقتی روی شکلک های بیشتر کلیک میشه هیچ اتفاقی نمی افته 
این مشکل توی بعضی جاهای دگ هم هست
مثل : ویرایش سریع (وقتی ویرایش رو میزنم گزینه های انتخاب ویرایش سرع و کامل نمیاد ) و افزودن اعتبار و همچنین توی پنل مدیر کل 
وقتی هم که برای انتخاب شکلک از توی لیست شکلک ها کلیک میکنم بجای مخفف اسم شکلک میاد 
بعد اینکه دکمه ها بصورت نوشته میاد 
باید قالباشو تغییر بدم ؟ 
alireza_k میگه:
سلام. بعد از آپدیت قالب های انجمن رو بروزرسانی کنید
قالب ها و پوسته ها => قالب ها => یافتن قالب‌های به روز رسانی شده

بعضی از مشکلاتتون مثل شکلکی که گفتید به دلیل عدم سازگاری افزونه های 1.6 با 1.8 هست(در مورد شکلک مشکل از ناسازگاریِ ادیتوره) که باید اون افزونه ها رو پاک کنید و از افزونه مشابه برای 1.8 استفاده کنید

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/8753140189355112014_baner.gif
deshneh میگه:
(۰۵ آبان ۱۳۹۳، ۰۷:۲۷ ب.ظ)alireza_k نوشته:  سلام. بعد از آپدیت قالب های انجمن رو بروزرسانی کنید
قالب ها و پوسته ها => قالب ها => یافتن قالب‌های به روز رسانی شده

بعضی از مشکلاتتون مثل شکلکی که گفتید به دلیل عدم سازگاری افزونه های 1.6 با 1.8 هست(در مورد شکلک مشکل از ناسازگاریِ ادیتوره) که باید اون افزونه ها رو پاک کنید و از افزونه مشابه برای 1.8 استفاده کنید

بروز رسانی قالب سه تا گزینه میاد : ویرایش کامل ، بازگشت به نسخه اصلی و گزارش تفاوت ها . کدومو بزنم؟ 
بعد اینکه ادیتورو طبق آموزش سازگار کردم و شکلکهای ادیتور سالم کار میکنن 
شکلکهای اصلی از قبلش هم کار نمیکرد 
وقتی هم سپاس میزنم صفحه ری لود میشه 
deshneh میگه:
خیلی مشکل بوجود اومده  Sad
چطوربه همون 1615 برگردونم ؟
Tofighi میگه:
برای برگردوندن به نسخه‌ی قبلی اگه بک‌آپ دارید بک‌آپ رو برگردونید.
در مورد سپاس و ادیتور نسخه‌ی جدیدی از این پلاگین‌ها منتشر شده که بهتر است از اونا استفاده کنید.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
deshneh میگه:
(۰۵ آبان ۱۳۹۳، ۱۱:۱۹ ب.ظ)Tofighi نوشته:  برای برگردوندن به نسخه‌ی قبلی اگه بک‌آپ دارید بک‌آپ رو برگردونید.
در مورد سپاس و ادیتور نسخه‌ی جدیدی از این پلاگین‌ها منتشر شده که بهتر است از اونا استفاده کنید.

بغیر بکاپ راهی نیست؟ 

alireza_k میگه:
بغیر از بکاپ می تونید از هاستتون بخواید که براتون برگردونن به اون زمانی که می خواید
ولی مشکلاتی که گفتید طبیعیه برای اغلب افراد پیش میاد. قبلا هم گفتیم که افزونه های 1.6 با 1.8 ناسازگاره.
انجمن را آپدیت کنید. قالب های بروزرسانی شده رو به نسخه اصلی برگردونید. افزونه های جدید رو نصب کنید... تضمینی هیچ مشکلی واستون پیش نمیاد

تصویر: http://up.vbiran.ir/uploads/8753140189355112014_baner.gif
Matin Pn میگه:
اگه یه قالب نوشته شده واسه 1.8 نصب کنید + پلاگیناتونو به 1.8 آپدیت کنید مشکلاتتون حل میشه