مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
لیست ویژگی‌های تایید شده مای‌بی‌بی 1 8 بتای دوم

لیست ویژگی‌های تایید شده مای‌بی‌بی 1.8 بتای دوم
بحث من اینه ، 1.8 تغییراتش اصلا در حدی نبوده که بخوان یک level برند بالاتر
همین نسخه رو میشد در قالب 1.6.14 داد...

البته سایت بنده 150 تا پلاگین داره ، و بالا 100 تاش فعالن و صد در صد با نسخه 1.8 خیلیا مشکل پیدا میکنند!

نمونش تاریخچه ویرایش مجبوریم این پلاگین رو حذف کنیم چون به صورت پیشفرض دلیل ویرایش هست! مثه بازدید کنندگان از موضوع وی بی که در نسخه های 4.2 به صورت پیشفرض دارند و نصب کنیم ارور میده.

نسخه 5 وی بی هم صحبت شد ، خب اونقدر تغییرات بوده شیوش جدید شده کسی نمیپسنده ، تا بخواد جا بیوفته زمان بره! برای همین جایی زیاد استفاده نمیکنند ازش.

حالا امیدوارم هرچی خیره پیش بیاد ، من از اول رو 1.6.8 بودم و بخاطر همین ارورهای پلاگین اصلا حوصله و وقت ندارم ارتقا بدم! سعی میکنم مشکلات امنیتی همین رو حل کنم!

درمورد قالب هم خداروشکر من از قالب پیشفرض MyBB استفاده میکنم و ویرایشش کردم ، مطمئنن هیچ نسخه ایی با قالب پیشفرض مشکل پیدا نمیکنند و ازین نظر خیالم راحته!

Huh
پاسخ
مای بی بی سیستم کاملا حرفه ای و در عین حال ساده هست ، پنل وی بی داغونه ، آی پی بی با اون ابهت های پنل و js خیلی جاهاش گیج کنندس ...
مای بی بی میشه روش مانور داد مشکل از ما طراح هاست ، اگه روش وقت بذاریم طرح های فوق العاده ای وجود دارن که میشه پیاده کرد

1.8 تغییرات خوبی داره ، ولی کاش روی سئو زیاد کار میشد ، تغییرات مای بی بی چشم گیر و محسوس خواهد بود به گونه ای که اگه ببینید قطعا این سیستم رو بیش از پیش دوس خواهید داشت ...

به هرحال امیدوارم تلاش های توسع دهندگان این سیستم که علیرضا هم به تازگی جزو اونا شده رو Sleepy نادیده نگیریم .

به امید فرداهای بهتر

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

http://citygram.ir
See All At : Mellat-design.ir

پاسخ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۰۷:۳۹ ب.ظ)KalKalForum نوشته:  بحث من اینه ، 1.8 تغییراتش اصلا در حدی نبوده که بخوان یک level برند بالاتر
همین نسخه رو میشد در قالب 1.6.14 داد...

البته سایت بنده 150 تا پلاگین داره ، و بالا 100 تاش فعالن و صد در صد با نسخه 1.8 خیلیا مشکل پیدا میکنند!

نمونش تاریخچه ویرایش مجبوریم این پلاگین رو حذف کنیم چون به صورت پیشفرض دلیل ویرایش هست! مثه بازدید کنندگان از موضوع وی بی که در نسخه های 4.2 به صورت پیشفرض دارند و نصب کنیم ارور میده.

نسخه 5 وی بی هم صحبت شد ، خب اونقدر تغییرات بوده شیوش جدید شده کسی نمیپسنده ، تا بخواد جا بیوفته زمان بره! برای همین جایی زیاد استفاده نمیکنند ازش.

حالا امیدوارم هرچی خیره پیش بیاد ، من از اول رو 1.6.8 بودم و بخاطر همین ارورهای پلاگین اصلا حوصله و وقت ندارم ارتقا بدم! سعی میکنم مشکلات امنیتی همین رو حل کنم!

درمورد قالب هم خداروشکر من از قالب پیشفرض MyBB استفاده میکنم و ویرایشش کردم ، مطمئنن هیچ نسخه ایی با قالب پیشفرض مشکل پیدا نمیکنند و ازین نظر خیالم راحته!

دقت کن که این لیست کامل ویژگی‌هاش نیست، بیشتر ویژگی‌ها در نسخه‌ی Beta 1 اضافه شدند.
خوب دلیل ویرایش رو دقیقن خود من روش کار کردم و دقیقن سعی کردم جوری ایجادش کنم که با پلاگین edit-reason جور باشه که مشکل ایجاد نکنه.

دعای خیر برای اعضای گروه مای بی‌بی فارسی را فراموش نکنید!تصویر: http://www.cdn.my-bb.ir/images/smilies-v6/lightbulb.gif

HeartHeart خیلی التماس دعا دارم... دعام کنید لطفا HeartHeart

اگر از گروه مای بی‌بی فارسی راضی هستید، پس لطفا آنرا حمایت کنید: حمایت می‌کنم
پاسخ
صفحه‌ها (2):

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان

درباره‌ی ما

گروه پشتیبانی فارسی مای بی بی My-BB.Ir در واپسین روزهای پاییز 1391 کار خود را در زمینه مای بی بی آغاز کرد. این گروه با توکل بر خدای منان و دانش فنی خود در تلاش است فعالیتی هرچند ناچیز در زمینه ارتقا و پشتیبانی مای بی بی انجام دهد.
تمامی حقوق برای وب‌سایت پشتیبانی فارسی مای بی‌بی (My-BB.Ir) محفوظ می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری از آن شرعا حرام و قانونا غیرمجاز می‌باشد.
قدرت گرفته از مای بی‌بی - فارسی‌ساز: My-BB.Ir و IORA.Ir