مهمان عزیز خوش آمدید. ورود ثبت نام

صفحه‌ها (2):
امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
قالب زیبای ملت 2014 دیزاین

[مناسبت] قالب زیبای ملت 2014 - ملت دیزاین
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۰۵:۴۰ ب.ظ)mellat نوشته:  سلام ،
ممنون نظر لطف شماست .
1. آموزش css کردن دکمه سپاس رو سرچ کنید هست
2. نگرفتم چی فرمودید ، در بخش پروفایل قالب کلا پوسته دیفالت استفاده شده تغییری وجود نداره !
3. آمورش رفع اسکرول افقی رو جستجو و انجام بدین
4. موفق باشید ... Sleepy

1-
2- قسمت یادداشت شخصی صفحه ای وجود داره ، که شخص می تونه توش چیزی بنویسه اما در وسط این صفحه عکس اواتار افتاده و کادری که توش میشه نوشت سمت چپ جمع شده.
3 - در صفحه اصلی زیر هدر ، قسمت کاربری ------> این قسمت باعث اسکرول می شه ، اگه عرض شو کم کنم زشت می شه ، اگه از طریق اموزش اسکرول رو کم کنم اسکرول عمودی می اوفته و بازم زشت می شه---> ساعت و تاریخ در این قسمت  سمت چپش  وجود داره که در اپرا و کروم  ، این قسمت زیبا نشون داده نمی شه.
4- من از جوملا هم استفاده می کنم می خواستم کاربر هنگام عضویت در مای بی بی از طریق جوملا عضو یشه.

خب به راحتی در header-welcome-guest لینک مربوطه به عضویت رو به دلخواه تغییر بدین Smile

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

http://citygram.ir
See All At : Mellat-design.ir

(۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۴۳ ب.ظ)mellat نوشته:  خب به راحتی در header-welcome-guest لینک مربوطه به عضویت رو به دلخواه تغییر بدین Smile

بیشتر توضیح می دادید ممنون می شدم، این توضیح مختصر کجا رو درست می کنه؟

برای بقیه اش چه طور ؟ ایده ای ؟راهکاری؟ نظری؟  
در نهایت بابت جواباتون اگرچه کم Wink  ممنونHeart
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۰۶:۱۰ ب.ظ)manam نوشته:  
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ۰۵:۴۰ ب.ظ)mellat نوشته:  سلام ،
ممنون نظر لطف شماست .
1. آموزش css کردن دکمه سپاس رو سرچ کنید هست
2. نگرفتم چی فرمودید ، در بخش پروفایل قالب کلا پوسته دیفالت استفاده شده تغییری وجود نداره !
3. آمورش رفع اسکرول افقی رو جستجو و انجام بدین
4. موفق باشید ... Sleepy

1-
2- قسمت یادداشت شخصی صفحه ای وجود داره ، که شخص می تونه توش چیزی بنویسه اما در وسط این صفحه عکس اواتار افتاده و کادری که توش میشه نوشت سمت چپ جمع شده.
3 - در صفحه اصلی زیر هدر ، قسمت کاربری ------> این قسمت باعث اسکرول می شه ، اگه عرض شو کم کنم زشت می شه ، اگه از طریق اموزش اسکرول رو کم کنم اسکرول عمودی می اوفته و بازم زشت می شه---> ساعت و تاریخ در این قسمت  سمت چپش  وجود داره که در اپرا و کروم  ، این قسمت زیبا نشون داده نمی شه.
4- من از جوملا هم استفاده می کنم می خواستم کاربر هنگام عضویت در مای بی بی از طریق جوملا عضو یشه.

خیلی منتظر شدم سازندش بعضی از مشکلات ناچیز اما مهم رو حل کنه اما ..........   (مطمئنا وقت نداشتWink)

برای مشکل 3 : ساعته باعث اسکرول x می شد --> که برای رفع اون در global.css باید .m-data  رو پیدا کنید margin-left:-190 px; رو حذف کنید درست می شه --> این راهکار ابتداییه تا هنگامی که ملت آقا سرش خلوت شه .   Big Grin
شرمنده نمیشد ج بدم !
در قالب ها/ 2014 / user control panel templates / usercp-notepad  کدشو با کدزیر عوض کنید :
کد:
<br /> <form action="usercp.php" method="post"> <input type="hidden" name="my_post_key" value="{$mybb->post_code}" /> <table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder"> <tr> <td class="thead"><strong>{$lang->personal_notepad}</strong></td> </tr> <tr> <td align="center" class="trow1 on-b" width="100%"> <textarea name="notepad" cols="1" rows="10" class="usercp_notepad">{$mybb->user['notepad']}</textarea> </td> </tr> </table> <br /> <div align="center"> <input type="hidden" name="action" value="do_notepad" /> <input type="submit" class="button" name="submit" value="{$lang->update_notepad}" /> </div> </form>

برای مشکل سپاس ها هم اگر از thanks استقاده میکنید که ترجمه saeed-gh هست فایل های زیر رو در jscripts  و inc/plugnins اپلود کنید (فایل js توی zip هست که در پوشه جاوا اسکریپت اپ کنید) :

.php   thx.php (اندازه 24.42 KB / تعداد دانلود: 12)

.zip   thx.zip (اندازه 896 بایت / تعداد دانلود: 12)

Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

سلام
همه چیز درست شد اما

شما  می دونید این دو کادر که ارور 404 می ده احتمالا مربوط به کجاست؟(من prostats آمار پیشرفته (1.9.5) رو نصب کردم  )
{البته بعضی موقع ها می یاد}

می خوام پلاگینی برای مای بی بی نصب کنم که با مشکلاتی روبرو شدم(البته با نصب پلاگین نه ) که تاپیکی باز کردم و مطرح کردم
http://my-bb.ir/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%A...8#pid26298

در قسمت امضا
اگر امضا بزرگ باشه میزنه بیرون از کادر
مشکل چیه
تصویر: http://www.8pic.ir/images/dtwr2wbfetsl5rm13d12.png

تصویر: http://www.8pic.ir/images/71541398169954259348.png
خب میتونید برای امضا حداکثر اندازه تصویر رو مشخص کنید

مثال :

یه کلاس برای امضا بذارید ، <div class="mehdi-signiture">   .... </div>
که ... متغیر امضا هستش
بعد تو global بذارید :

کد:
.mehdi-signiture{height:auto !important; min-height:250px;} .mehdi-signiture img{max-height:200; width:auto !important; }

---------

صفحه‌ها (2):